Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze tylko kilka dni mają na testowanie TCM'a, wkońcu od pierwszego już ramówka jest 24/7. Dlaczego jakość tych kanałów(CN i TCM) jest taka byle jaka, bo 128 kb/s :?::?: a nie np 256 kb/s już o 320 kb/s nic nie powiem, bo taką jakość dźwięku ma tylko TVN, jako jedyny kanał w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W W. Brytanii jest 1 platforma sky i teoretycznie mogliby ustalić abonament na 500 funtów :) tylko wtedy mieliby 50 abonentów w całym kraju.

Wraz ze wzrostem opłat spada liczba klientów a punkt optymalny to ten przy którym wysokość abonamentu razy liczba klientów osiąga maksimum.

Poza tym kluczem do sukcesu jest elastyczna oferta pakietów żeby każdy mógł dobrać dla siebie w zależności od upodobań i zawartości portfela.

Pseudo-konkurencja jaka jest w Polsce to raczej ślepa uliczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtedy to byś miał dopiero fajne ceny. Gdy jest monopol to ceny są dużo większe niż gdy jest konkurencja. C+ teraz ma takie ceny, a gdyby nie było żadnej konkurencji to mogła by je znacznie podnieść.

 

1 platforma nie musi oznaczać monopolu na rynku pay-TV. Przecież ludzie mają do wyboru jeszcze kablówki (szczególnie coraz bardziej dostępną kablówkę cyfrową), rozwijają się internetowe platformy (Videostrada itp), wkrótce wzbogacać się będą o nowe kanały naziemne cyfrówki. Tak więc jest coraz więcej możliwości odbioru TV, gdyby więc samotna na rynku platform podniosłaby niewyobrażalnie ceny to ludzie, tam gdzie to możliwe, wybiorą inną formę odbioru po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby byla jedna platforma - byloby całe mnóstwo pakietów. I wtedy te osoby, które miałyby pakiety z Superstacją i E! dalej naśmiewałyby się z tych co mają Canal+ i HBO - że przepłacają i wogóle nienormalni jacyś ... :wink:

I pewnie zawsze coś by komuś brakowało a coś przeszkadzało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasmi mam wrażenie jakby cyfra wychodziła z założenia ze nie będzie dokładać nowych programów tak jagby staneła w miejscu, wiadomo mozna się tłumaczyć brakiem miejsca na TP, ale jak tak dalej pójdzie to konkurencja im wszystkie programy wymiecie z przed nosa, że nie bedą mieli juz co pakować na te "nowe TP"

Dobrze ze wskoczyli z tym HBO Comedy bo tak by wygladali bardzo kiepsko przed konkurencją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dla scislosci to Nka tez nieco gorzej wypada na tle CP jesli chodzi o dolaczanie nowych kanalow. CP bije obie swoje konkurentki na glowe :wink:

A C+ nie dolacza nowych kanalow dlatego, ze maja zysk i to spory z tego co juz jest w ofercie to po co maja tracic na nowe kanaly i zmiejszac tym swoj zysk.

Moze jak juz ludzie od nich zacznal odchodzic to sie obudza, ze lepiej bylo wydac kase na nowe kanaly niz oszczedzac i zaczac tracic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to hbo comedy to kapletne dno! i 10 metrow mulu! A polsat niech dolancza co chce i ile chce bo poprostu go mam zastanawiam sie tylko nad wzieciem n wczoraj ogladalem underwolda evolution na canal+ sport w hd i bylem po[beep]y obraz za[beep]isty!

 

Cyfra+ full+relaxxx Cyfrowy POLSAT full wypas Panasonic 42 cale z hd brak mi n ale narazie jest zauboga jesli chodzi o wachlasz programow sportowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla scislosci to Nka tez nieco gorzej wypada na tle CP jesli chodzi o dolaczanie nowych kanalow. CP bije obie swoje konkurentki na glowe

CP dołącza nowe kanały bo zaspała wcześniej, kiedy pojawiła się N. Teraz nadrabia straty do konkurencji :lol:

I znowu się czepiasz C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry. Juz chyba z 10 razy pokazwali na HBO Comedy sposob na tesciowa :lol:

Moze uzasadnisz mi co w HBO Comedy jest takiego super :?::roll:

 

Bynajmniej wartość merytoryczna "treści" przekazywanych na tym kanale- w przeciwieństwie do "E", czy SuperStacji...

Nie jest (ta treść), zapewne jakoś nadzwyczaj zachwycająca, ale zawsze lepsza, od pozostałych... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Poczatkowo bronilem, bo mialem nadzieje, ze sie poprawia. Teraz niestety widze, ze nadzieja matka glupich. Ile mozna mowic dobrze o czyms, co jest do bani :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie odeszliśmy od tematu!. To jest temat o nowych kanałach a nie o tym co piszecie teraz

 

CP dołącza dużo nowych kanałów ale za to jakich? SS i E! to kanały na których nie ma nic ciekawego. C+ dołączyła 1 kanał HBO Comedy ale za to bardzo dobry.

 

Wg. mnei E! jest bardzo dobrym kanałem, ale każdy może mieć inne zdanie. Wiele osób chce NASN, powinni go dodać, jestem ciekawy dlaczego go nie dodali

 

Wróśmy do tematu

 

Pozdro 4 all :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to każdy śmieciarski kanał ci się podoba. jeszcze nie zauważyłem, aby jakiś kanał ci się nie podobał. o wszystkich piszesz, że by się przydały, czy ty wszystko oglądasz :?: kiedy ty śpisz. jeszcze masz czas na neta :!::wink: P:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...