Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odkad pamietam to Cyfra zawsze miala dlugi ogon do dodawania nowych kanalow i niestety ale chyba to sie nie zmieni. Ktos napisal ze liczy sie jakosc a nie ilosc. Juz pomijam fakt ze narazie nie ma miejsca ale nie zgodze sie z tym okresleniem poniewaz wg mnie liczy sie jakosc i ilosc :wink:

Co z tego ze Cyfra+ posiada kanaly premium wystarczy jak ktoras z konkurencyjnych platform uzyska dostep do takich kanalow i C+ latwo moze stacic korone :wink:

Pozdrawiam abonent Cyfry+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli komus Cyfra nie pasuje niech oglada n-ke lub PC. O gustach sie nie dyskutuje, ale prosze nie rozsmieszac ludzi i mowic, ze oferta CP czy n-ki jest porownywalna z oferta Cyfry. A jezeli liczy sie ilosc kanalow nie jakosc, to proponuje Romantica 1,2,3,4,5 itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla Ciebie budowanie sie platformy to dodawanie czego popadnie to ja dziekuje.

Ja czekam tylko na nowe DOBRE knaly typu NGC Wild,moze Planatte Thalassa czy zapowiadane dwa kanaly HD no i tunery z twardym dyskiem....

Wtedy bedziemy gadac o rozwoju jakies platformy a nie ze jakas platforma dodaje 150 programow nikomu nie potrzebnych.

Poza tym trzeba rozwijac swoje wlasne kanaly a nie sprowadzac wszystko z zagranicy bo jest to i tansze a poza tym czesto i lepsze co widzimy na przykladzie Mini-Mini a mam nadzieje ze i niedlugo Kuchni TV.

 

Powtarzam jeszcze raz.

Cyfra + ma juz bardzo dobra oferte z programami premium (jedyna na rynku) i ok70 % abonentow wybiera wlasnie drozsze pakiety dla tych wlasnie programow a nie dla jakis bzdurnych badziewi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze kazdy dolaczony kanal to jest kasa i to kasa z naszej kieszeni.

Cyfra musi za niego placic a bierze kase od kogo???/

OD NAS

Moze Ty bys chcial by dolaczyli ze 20-cia badziewnych nowosci i Cyfra by podniosla abo o np.8-10 zl za pakiet ale ja nie.

Nie mam zamiaru placic za miernote!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma cyfrowa powinna być dla wszystkich, powinna mieć jak najszerszą ofertę programową, a nie wybiórczo realizować swoje mniej lub bardziej chybione teorie.

Ja uważam, że Cyfra nie dlatego nie dodaje zbyt dużo nowych programów / kanałów, bo po pierwsze nie ma ich gdzie upchnąć, a po drugie (przede wszystkim) zwyczajnie "śpi" lub jak kto woli spoczęła na laurach, a konkurencja działa o niebo lepiej (szybciej, efektywniej?)

 

I tu nie masz racji - jest 3 platformy i każda ma swoich odbiorców. I bardzo dobrze. Jedni zbierają znaczki a inni klej do znaczków - jest demokracja i wogóle. Przykladem jest to, ze sam mozesz swoje "chybione teorie" wypisywać a nie zgadzać się z opiniami innych.

I tu nasuwa mi się taki wniosek - skoro tyle wspaniałych kanałów dołączyły ostatnio Polsat i "N" - to dlaczego abo tych platform nie oglądają ich z wypiekami na twarzy i ze ściśniętym w ręku pilotem tylko wypisują "chybione teorie" ( cholrnie mi się ten zwrot podoba :D ) na forum Cyfry :?:

Chybione - nie chybione. Nie snuję teorii, tylko stwierdzam fakty. Jak napisał djclassic cyfra zawsze miała długi ogon. Coś na ten temat wiem, bo jestem abo prawie 10 lat, jeszcze za czasów analoga ("kluczyka").

Natomiast NIGDY nie powiedziałem że oferta Cyfry jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się zgodzić z tomsim. Tak jak on uważam, że platforma cyfrowa powinna mieć jak najszerszą ofertę programową i powinna być dla wszystkich. Jedynym problemem dla klienta powinien być wybór interesującej go tematyki, a nie tak jak to jest obecnie - którą platformę wybrać abym był jak najbardziej zadowolony płacąć jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ panowie - to bez sensu - w trzech platformach ma być to samo? Po co?

Ano po to że 3 platformy nie mają żadnego sensu, powinna być 1 a porządna tak jak we wszystkich krajach, i tak większość kanałów się powtarza w c+, cp i n, z czego 2 ostatnie są to tylko kiepskie imitacje tej 1szej powstałe dla zaspokojenia wybujałych ambicji ich szefów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano po to że 3 platformy nie mają żadnego sensu, powinna być 1 a porządna tak jak we wszystkich krajach, i tak większość kanałów się powtarza w c+, cp i n, z czego 2 ostatnie są to tylko kiepskie imitacje tej 1szej powstałe dla zaspokojenia wybujałych ambicji ich szefów

 

No wtedy to byś miał dopiero fajne ceny. Gdy jest monopol to ceny są dużo większe niż gdy jest konkurencja. C+ teraz ma takie ceny, a gdyby nie było żadnej konkurencji to mogła by je znacznie podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kami

Bardzo fajne

Na pewno duzo mniejsze niz teraz bo zeby teraz zaplacic za wszystkie 3 platformy to musialbys wydac ok 250 zl (jesli chcesz np.ogladac LM i najlepsze ligi na Canal+ i dodac do tego polsat )

Zawsze mnie smiesza tego typu teksy o monopolu,hehehe

Tylko nie dziwi Cie dlaczego we wszystkich krajach gdzie ludzie maja troche rozumu jest jedna duza platforma a nie 3 a tam gdzie nie ma to wlasnie jest fuzja?

Bo wiecej moze platforma z 2 mil abonentow niz z 920 tys czlowieku.

Polsatu z tym 1.200 mil abonentow tu nie wymieniam bo liczac pakiet po 35 zl a duza czdesc placi po 9 zl to co to jest za kasa?

Mamy taki stan tylko i wylacznie z powodu wybujalyh ambicji szefow (Solorz,Walter)

Ciekawie czy kiedy wreszcie zmadrzeja i pomysla ile na tym traca obecnie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...