Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już odpwiadam Ci Kidd. Widzisz jesteś przykładem człowieka który jesli nie ma co lubi to lubi co ma. No i bardzo pozytywnie, zazdroszcze Ci że media w Polsce w pewnym stopniu oceniasz na plus. Ja starałem sie w poprzednim poście jak najmniej nażekać, ale no cóż nie da sie skoro sie jednak widzi negatywne podejście do widza. Ja naprawde dużo nie wymagam. Postaram Ci sie mniej więcej w wielkim skrucie nakreślić czego wymagam. No więc tak. Masz może czasem takie uczucie po obejrzeniu "dobrego" filmu w telewizji że cie wciągnęło film sie konczy a ty nadal go pamiętasz odcisnął on na tobie jakieś piętno pozostawił ci blizne na muzgu czujesz jego klimat do końca dnia i jeszcze chwile na drugi dzień:) Czaisz mniej więcej o co chodzi? Takie filmy poprosze róbcie rodacy po Łódzkiej filmówce takie filmy chce z importu spod ręki Spike Lee chociażby czy Qentina Tarantino......... Ja pamiętam za małolata często grywałem sobie na kompie w gry. Miałem wtedy jeszcze pentium 100 16 mb ram rewelacja w tym czasie. I teraz uważaj grafika była do kitu naprawde mierna ale gra treściwa i wciągająca. Wracało sie do tych gier bardzo często bo były poprostu dobrze zrobione. Dzisiaj stawia sie na grafike dzisiaj dzieciaki po zagraniu w gre dwa razy mają chęc na następną bo ta nudna. I tutaj własnie przyrównam to do programów w telewizji : publicystyka, dokumenty,programy rozrywkowe ja do nich nie wracam a ty? a dla czego nie wracam? bo są nudne, każdy ma taką samą jakby to ująć grafike, scenerie klepie sie w nich to samo do tego nie obiektywne.... spójrz na stare polskie seriale Czterej pancerni, Janosik, Miś, Czterdziestolatek.... Ja pamietam taki serial W dolinie młynów dostałem go od ciotki za małolata on wciągał dzieciaka jak pulp fiction. A teraz? Wszystko na jedno kopyto jak przysłowiowa kiełbasa w sklepie: kryminalni, fala zbrodni, na jedynce czy dwójce tez jakis flagowy kryminał już nie pamiętam nazwy telenowel juz nie bede wymieniał bo nie warto stukać w tą klawiatóre i powtarzać te marne nazwy.... Gdzie Ci ludzie co robili te perełki wszyscy poszliśmy na łatwizne? fox news mówisz? sky sports? przepraszam bardzo po co mi ta obczyzna ja bym wolał żeby TVN24 był taki popularny za granicą żeby mówili że jest dobry jak Fox news ale spokojnie ja na to poczekam ja narazie zaczne od samego dna i zapytam gdzie chociażby są bajki dla naszych dzieciaków??? reksio, pomysłowy dobromir, miś uszatek, bolek i lolek, koziołek [beep]ek.... dzisiaj mamy 10 kanałów z animacjami i najchętniej oglądany wsród dzieciaków jest MINI MINI potrafiliśmy? tak a teraz? żaden [beep]ek już nie robi animacji w polsce dlatego nie mamy wpływu na tresci oglądane przez dzieciaki. Weżmy disney channel okrzyczany kanał dla dzieci wchodzi do polski i??? i gdzie te bajki które czarowały? które można było obejrzeć w sobote w południe w tvp w bloku z disneyem? gdzie te seriale arnie, kapitan krokiet były takie i nie ma jest brzydka animacja to nie ten sam disney... Disney by sie na to nie zgodził, także marne pocieszenie ale nie tylko u nas ktoś sieje smród... A co do platform cyfrowych to to wchłoniecie przez canal+ france TPS-a można to przyrównać do sytuacji w Polsce wizja Vs cyfra+ sprzed lat.... Przecież można było przeczytać na łamach sat kuriera że C+France robi redukcje kanałów i jakiś stary zarządzający prezes dyrektor programowy czy jak mu tam zostawi to co on uważa za dobre i modne a np za dobre i modne uważa mocherowe berety i mocherowe berety będą oglądać francuzi:) pozdrawiam kidd ja chce kopa dla polskiego rynku medialnego gospodarki polityki nie wspominając już o polskim marketingu który lezy w powijakach.. to nie jest nażekanie to tak jak napisałem w 1 poście troche mojej prawdy i nie miejcie mi tego za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... spójrz na stare polskie seriale Czterej pancerni, Janosik, Miś, Czterdziestolatek.... Ja pamietam taki serial W dolinie młynów dostałem go od ciotki za małolata on wciągał dzieciaka jak pulp fiction. A teraz? Wszystko na jedno kopyto jak przysłowiowa kiełbasa w sklepie: kryminalni, fala zbrodni, na jedynce czy dwójce tez jakis flagowy kryminał
fox news mówisz? sky sports? przepraszam bardzo po co mi ta obczyzna ja bym wolał żeby TVN24 był taki popularny za granicą żeby mówili że jest dobry jak Fox news
zapytam gdzie chociażby są bajki dla naszych dzieciaków??? reksio, pomysłowy dobromir, miś uszatek, bolek i lolek, koziołek [beep]ek.... dzisiaj mamy 10 kanałów z animacjami i najchętniej oglądany wsród dzieciaków jest MINI MINI potrafiliśmy?
Weżmy disney channel okrzyczany kanał dla dzieci wchodzi do polski i??? i gdzie te bajki które czarowały? które można było obejrzeć w sobote w południe w tvp w bloku z disneyem? gdzie te seriale arnie, kapitan krokiet były takie i nie ma jest brzydka animacja to nie ten sam disney...

Tak mi się to spodobało, że zacytowałem część wypowiedzi @Dawid350 i myślę, że nie tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bajek to Kaczor Donald i jego siostrzency będą w MINI MINI.

Ten kanal istotnie bije wszystkie dzieciece na glowe.

a jest jeszcze przeciz Pszczolka Maja i dojdzie Krecik:))

 

Bo MiniMini to kanał dla dzieci a nie tylko kanał z kreskówkami. Stąd jego wysoka ocena i chociażby Hot Bird Award.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajki, których ja nie oglądałem i nie oglądam, moja mama to oglądała. Jak przyjechała do mnie rodzina to wszyscy rzucili się na TV bo pszczółka Maja była. Ja kiedyś oglądałem np. Smerfy, Muminki czy tam coś innego

 

 

Pozdro for all :D

 

EDIT: poprawiłem mały błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Owszem, kanał MiniMini jest jak dla mnie chyba najlepszym kanałem dla małych dzieci. Dobre bajki puszcza ten kanał.

A co do TP to z dwa na na pewno C+ dostanie. Jak nie więcej! Ludzie, piszecie, że nie dostanie C+ tych TP i włączacie do tego tematu jeszcze CP?:evil: Sami dobrze nie wiecie. Zobaczymy jak będzie! 8)

Pozdrawiam :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa TP to mało, jeden na rozluźnienie innych, jeden na HD i koniec, nowych kanałów nie dodadzą. To się kompletnie nie opłaca, to jest dobre, ale na miesiąc-dwa, ale nie więcej, bo będą chcieli dodać nowe kanały a tu znowu brak miejsca na TP(tak jak teraz). Odejdę lekko od tematu, CP ma coraz mniej kasy, mówili, że idzie im dobrze, że są dobrzy. A wracając to 4 TP by im chyba wystarczyły, co, jak myślicie :?: Napewno mają(Cyfra) jakąś na "czarną godzinę", właśnie w tym roku by im się przydało bardzo dużo kasy, nowe TP, nowa siedziba, nowe kanały i nne nowości. Jak myślicie mają jakiś większy zapas pieniędzy w śwince skarbonce :?::?::?:

 

Pozdro for all 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b ! Masz wielką rację :wink: Zgadzam się z Tobą. Cyferka nic nie mówi głośno bo mają dobre plany i niespodzianki dla Abonentów i nic nie mówią głośno po prostu! Wiadomo z jakich przyczyn, konkurencja... Nowa siedziba, wyniki finansowe bardzo dobre, dobre plany, wkrótce nowe TP, a więc Cyferka THE BEST! Będzie już wkrótce super, i nie długo VOD. C+ odkłada pieniądze i mają dobre plany co do wzbogacenia oferty jeszcze bardziej! Oni są cwani i będzie radość Abonentów już niedługo. A CP to co, niby się rozkręcił z wprowadzaniem kanałów i co? Superstacja to taki super kanał? CP dołącza ostatnio kanały, które nie są aż takimi hitami ludzie. Cyferka to da czadu..

Pozdrawiam @james_b oraz pozostałych Użytkowników :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrfa opublikowala już swoje wyniki finansowe a CP jeszcze nie, może się wstydzą :?::P to żart. Ja też nie mówię moim znajomym co chcę robić w przyszłości, tzn, mówię tylko, ale tylko 2 osobą. Pewnie tak samo robi KOCHANA(że tak powiem) Cyfra+. To co ta platforma będzie robiła w tym i następnym roku to przechodzi niektórych pojęcie. To co oni zrobią zadziwi wszystkich. Wiemy, że to wszystko dużo kosztuje, ale ponieważ Cyfra napewno nie wydała wszytkich pieiędzy, które zarobiła od kilku to będzie stać i jeszcze dochody, które się ciągle powiększają

 

 

Pozdro for Sajmon and other users

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podała spółka w komunikacie. Na 2007 rok firma zakłada utrzymanie zysku netto oraz kilkunastoprocentowy wzrost przychodów.

 

"Właściciel CANAL+ Cyfrowy - Telewizyjna Korporacja Partycypacyjna SA (TKP) - zakończyła 2006 rok osiągając 150 mln zł zysku netto. Zgodnie ze standardami US GAAP przychody firmy wyniosły 850 mln zł, a kwota EBIT (Earnings Before Interest and Tax) 196 mln zł. Wyniki skonsolidowane TKP SA dotyczą działalności spółki CANAL+ Cyfrowy" - podano w komunikacie.

 

"Od dwóch lat utrzymujemy kilkunastoprocentowy wzrost przychodów firmy, taki też zakładamy w 2007 roku. Podobną dynamikę ma wzrost liczby naszych abonentów" - powiedział prezes Canal+ Cyfrowy Arnaud de Villeneuve, cytowany w komunikacie.

 

"Jeśli chodzi o cash flow, w 2006 wzrósł w stosunku do roku poprzedniego o 30%, co pozwoli nam zrealizować w tym roku znaczące inwestycje. Jednocześnie spodziewamy się zamknąć rok co najmniej takim zyskiem netto jak ubiegłoroczny" - dodał.

 

W 2005 roku zysk netto spółki wyniósł 266 mln zł, a przychód 767 mln zł. Jeśli chodzi o zysk netto, był on rekordowy w 2005 roku, co wynika z pozytywnego efektu odroczonego podatku dochodowego. Dla porównania, bez uwzględnienia tego efektu wynik netto w 2005 wyniósłby 140 mln zł, a w 2006 - 185 mln, podano w komunikacie.

 

W 2004 roku spółka zanotowała 107 mln zł zysku netto i 698 mln zł przychodu.

 

Liczba abonentów Cyfry+ wzrosła w 2006 roku do 920 tys., co oznacza, że platforma ta utraciła pierwsze miejsce na rynku na rzecz Cyfrowego Polsatu, który w listopadzie podał, ze osiągnął 1 mln abonentów.

 

Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. to operator platformy cyfrowej CYFRA+, a także nadawca kanałów telewizyjnych: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport/Canal+ Sport HD oraz kanałów ale kino!, ZigZap/Hyper, MiniMini, PLANETE i Kuchnia.tv.

 

żródło:wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...