Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie kanały jak Nat Geo czy Discovery nie powinny być na wyłączność. Przy platformie Cyfra+ mogą mnie natomiast trzymać Canal+ czy kanały autorskie: Ale Kino, Domo, Kuchnia, MiniMini itd. Tak samo z n czy CP. :) Nikt mi nie powie, że uwolnienie kanałów HBO z C+ nie wyszło wszystkim abonentom na dobre. Ceny spadają, a konkurencyjność rośnie.

uwolnienie HBO nie wyszlo na dobre wszystkim, kanał stracił na swojej "ekskluzywności" do tego poprzez Tworzenie nowych programow typu HBO2 comedy czy cinemaxy stał się bezndziejny....

a przeciez kanały na wyłączność głównie decydują o tym czy chcemy dana platforme czy nie...ja chciałem mieć c+ to wybrałem cyfre, a nie polsat....ktos chce nat geo to wybiera cyfre bo tylko tam jest... to jest konkurencja...a jaka by byla gdyby wszystkie programy bez wyjatku powielaly sie na kazdej platformie??

A na czym polegala owa eksluzywnosc HBO?

byl dostepny tylko dla abonentow cyfry i kablowek niektorych...i był naprawde dobrym kanałem pod względem zawartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat w stosunku do HBO w Cyfrze to ceny teraz wzrosły.

Niedużo bo o 90 groszy ale wzrosły.

No ja jestem ciekaw czemu HBO konkurencja potrafi zaoferować juz za 20zł a z HBO HD nawet za 25zł... A Cyfra za minimum 29.90zł + 6zł za HD

Czemu tak jest???

Odpowiedz jest prosta, C+ sztucznie utrzymuje taka cene, aby nie zmniejszyc atrakcyjnosci/konkurencyjnosci Canalu+ na platformie. Uwazam, ze czesc obecnych abonentow C+ wykupiloby jedynie HBO gdyby kosztowalo wlasnie 25 PLN(razem z HD). Pamietam, gdy HBO wchodzilo na polski rynek(wowczas bylo obecne na pierwszej platformie cyfrowej Wizja TV) , to Canal + zarzucal im ceny dumpingowe, co moim zdaniem jest smieszne, poniewaz cena rynkowa za HBO musi byc nizsza ze wzgledu na brak sportu...Canal+ chyba nawet wytoczyl proces HBO...Porownujac z cena HBO na n i CP, wiemy, ze oplata jest przegieciem, bo przeplacamy 11 PLN!!!, za to placimy my, abonenci....ale to juz sie niedlugo skonczy przynajmniej w moim przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl dostepny tylko dla abonentow cyfry i kablowek niektorych...i był naprawde dobrym kanałem pod względem zawartosci

 

Przepraszam, ale sam fakt, ze byl obecny tylko w cyfrze i kablowkach nie powoduje, ze kanal jest eksluzywny czy nie. Jestem abobentem HBO od kilku lat, najpierw mialem go w cyfrze, potem w n i teraz z powrotem w cyfrze i uwazam, ze zawartosc kanalu jest taka sama jak niegdys....a lepszego samopoczucia nie mialem, tylko przez sam fakt, ze byl na wylacznosc w jednej platformie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem ciekaw czemu HBO konkurencja potrafi zaoferować juz za 20zł a z HBO HD nawet za 25zł... A Cyfra za minimum 29.90zł + 6zł za HD

Czemu tak jest???

Patrzyłeś jakie są warunki zakupu HBO w Cyfrowym Polsacie? Kiedyś trzeba było podpisywać umowę na 2 lub 3 lata! Nie wiem jak teraz, ale pewnie podobnie. W Cyfrze+ umowy są o wiele krótsze, a z HBO można zrezygnować po miesiącu, jeśli nie mamy go w pakiecie. Nie wiem natomiast jak sprawa wygląda w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor pisze, że być może wraz Universal Channnel dołączy Sci-Fi Channel, ale kto wie jak będzie naprawdę i czy w ogóle oba kanały dołączą do Cyfry+. To mi przypomina trochę zamieszanie, które było w przypadku National Geographic Channel HD przy którym wykryto kodowanie Conax wykorzystywane przez N. Sądze, że część userów pamięta i wie o czym wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411, tylko tam tak naprawdę nikt tego kodowania w Conax nie widział, bo to było urojenie pewnego serwisu internetowego. Tutaj ludzie widzą to na własne oczy (czytaj: własnych tunerach), więc nie ma co porównywać obydwu tych sytuacji. Kanały nie są na transponderze n, więc mogą sobie dołączać do jakiej chcą platformy. I jeśli będą chciały być w Cyfrze+, to tam będą. A zawartość programową uważam za ciekawą - może nie wszystko mnie interesuje, ale z Universala chętnie pooglądam sobie stare odcinki Detektywa Monka, a ze Sci-Fi np. Futuramę. Do tego czasem zdarzają się tam wieczory filmowe, np. z adaptacjami książek Stephana Kinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zawartość programowa powiększy się (czyt. polepszy) wraz ze zwiększeniem zasięgu kanału. Więcej gniazdek to więcej pieniędzy, więcej pieniędzy to lepsze, ciekawsze pozycje programowe.

 

No to czekamy na rozwój sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam 13

Travel Channel jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie, więc ten kanał odpada. Paczka MTV też raczej odpada, bo musieli by sygnał tych kanałów z tej paczki przenosić na 13E, a tam dużo miejsca nie mają. Gdyby jednak nawet dodali, to jakość była by fatalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N ma ten kanał na wyłączność na okres 2 lat, więc okres ten kończy się w grudniu tego roku. Spodziewam się, że dodadzą wtedy oba kanały do Cyfry+, poszerzając też być może ofertę o zapowiadany SciFi HD, ale wydaje mi się, że będzie się trzeba wstrzymać do grudnia. Powinno też być naturalnym, że po znacznym poszerzeniu dystrybucji poszerzą też content kanału. Trzeba też przypomnieć, że przygotowywana jest całkowicie polska wersja kanału z reklamami, co również wskazuje na poszerzenie zawartości i dystrybucji. Ale kto wie, czy to dodanie kodowania to nie jest taki sygnał jak dodanie kodowania do Disneya w tamtym roku. Wszczyscyśmy wtedy wiedzieli co się stanie, ale stało się to w odpowiednim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie chciał Uniwersal Channel i Sci-fi bo kiedyś jak miałem N-ke a miałem tam pakiet Fil i Muzyka to rzadko go oglądałem bo były tam same powtórki znanych seriali.Więc jestem za dołączeniem czegoś innego tak jak pisał Adam 13 :mrgreen: do tego dodał bym ESPN America bo to nie jest kanał na wyłączność w N-ce a myślę że jest godny uwagi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że nie chcę ani Universal ani DH. Niepotrzebny jest dziesiąty kanał ze starymi filmami/serialami zapewne w kiepskiej jakości. Gdyby poprawili kontent to się zastanowię :lol2: To samo w przypadku SciFi, lubię ten gatunek ale nie w takim wykonaniu :twisted:

Co do DH to marka Discovery jest już u nas ostatecznie skompromitowana. Co ciekawsze dotychczas było prawdopodobnie produkcji TVN więc co będzie teraz? Powtórki z Discovery World? Dodatkowo takie wejście może w przyszłości zablokować wejście czegoś ciekawszego: History Channel, na który czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to troche dziwne że Nka tak jakby traciła kanały oczywiście w cudzysłowiu bo DH dalej u nich będzie ale tracą wyłączność,być może jest coś o czym nie wiemy.. jak tak dalej będzię to na Cyfrze będzie połowa oferty N-ki- (przygotowanie do fuzji??).

 

Andyg ja też czekam na The History Ch-najlepiej w HD bo jestem pasjonatem histori a zawartość merytoryczna tego kanału jest jak najbardziej na najwyższym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...