Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że wszyscy przyzwyczajli się do nazwy TPS, ale juz jej niema teraz jest Canal+France. C+France odchodzi na Astrę, źródło:

 

https://satkurier.pl/?platformy_cyfr ... 6&id=35454

 

"...Od razu Canal+ Group zaanonsował, że Eutelsat pozostanie międzynarodowym operatorem satelitarnym Canal+, a głównymi klientami będą DOM TOM i Canal+ Cyfrowy w Polsce. Oznacza to tylkojedno: Cyfra+ przejmie większość transponderów po TPS, a to oznacza poważniejsze inwestycje Canal+ Group w Polsce."

 

Czyli nasza Cyfra+ zyska większość TP, które ma Canal+France na HB, hehe jak fajnie :D:wink:

 

jak w czymś się pomylę to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisali, że większość dostanie Cyfra, później DOM TOM-oni są głównymi kientami, to Polsat pewnie może sobie pomarzyć, no chyba, że dostanie ten jeden, z tego co wiem to Canal+ France na HB ma 7 TP, większość to są 4 TP czyli tyle powinna dostać Cyfra, później DOM TOM pewnie ze 2 i jeden zostanie "wolny"- dla kogoś innego, no chyba, że Cyfra adostanie 5 no to lepiej dla nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem większość to 4, a jeżeli Cyfrze zależy to powinni się postarać z nimi, bo nie można puścić płazem takiej ilości miejsca. Jeżeli teraz czegoś nie zrobią to później będą mieli problem i to wielki, bo już nie będzie miejsca na HB i zostanie albo inny satelita albo koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b Nie dziel skóry na niedźwiedzu.

 

Czytałeś może co @gandalf napisał w tym temacie ?

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=92&start=75

 

Prawda, ale nie ma tam nic o automatycznym przejeciu transponderow przez Cyfre+. Mozliwosc taka oczywiscie istnieje, ale wiaza sie z tym ogromne wydatki, na ktore watpie aby znalazly sie pieniadze w spolce Canal+ Cyfrowy, ktora znajduje sie w nieciekawej sytuacji finansowej. Malo kto bowiem studiuje wyniki finansowe tej spolki - kapital ujemny prawie 2 miliardy zl nie sprzyja inwestycjom.

 

@Pawop, dlaczego stosunek do dzierzawy kolejnych transponderow ma sie nagle zmienic - wielokrotnie byla juz mozliwosc przejecia kolejnego transpondera - rezygnacja T-Systems i wiele innych okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Whitestar kol.Gandalf napisał, że obecna sytuacja Canal+Cyfrowego nie sprzyja inwestycjom. Nie znam ich aktualnych wyników finansowych, ale wydaje Mi się, że tylko [beep] rozpoczynałby budowę nowej siedziby w takiej sytuacji. Nie uważam, aby w zarządzie C+ byli tacy idioci. Więc wnioskuję z tego, że ta sytacja chyba taka nie jest. :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...