Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze te nowe kanaly muzyczne z francji by sie przydaly. Mimo tego iz Cyfra ma kilka kanalow muzycznych to chyba tylko Trace i VIVA - moim skromnym zdaniem sa dosyc ciekawe. MTV Polska to żenada - praktycznie zero muzyki, a caly dzien chodza idiotyczne programy "rozrywkowe".

Wie ktos moze cos o Nat Geo Wild? Pojawi sie w Cyfrze w najblizszym czasie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się starać jak już żadnego wolnego nie ma? Po TPS'ie wziąć nie mogą, bo ta platforma jeszcze nadaje. Niech się szybko wyniosą. Nie opłaca się starać o tp. 9 bo pewnie i tak Sky Italia go zgadnie. Powinni wywalić kilka kanałów z TP Viacomu i tak wsadzić MTV HD.

Mysle ze kanalow muzycznych jest wystarczajaco(...)

Wystarczająco gdzie? W polskich platformach czy w jakiś ofertach indywidualnych? Ja w polskich platformach jakoś nie widzę wielu kanałów muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał TVN MCM Muzyka czyli program muzyczny z współpracą z telewizja frac.MCM

Ale się rozkręcacie. Spodobał się mariaż TVN z CNBC?

 

A tak na poważnie, to szybciej za TVN Gra zobaczymy TVS lub okrzyczany Dom i Ogród niż jakikolwiek kanał muzyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie pogratulować. Przeczytałem całe ponad 200 stron tego tematu i czas na mój komentarz odnośnie całości.

 

stereotypowe myślenie pojawiło się w stosunku do Superstacji, która już nadaje od jakiegoś czasu. Ten kanał ma charakter informacyjny z dużą porcją publicystyki. I jest interaktywny.

Movies24, to nie jest Hallmark bis. To całkowicie inny kanał telewizyjny.

Generalnie, każdy z nas ma swój gust, jednym kanał się podoba, innym nie. Platformy cyfrowe muszą prowadzić taką politykę, by zadowolić każdego. Więc w ramach swoich możliwości powinny oferować szeroką gamę programów, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Nawet, jeśli kanały mają podobny profil, ale zawsze mogą prezentować nieco inne spojrzenie na świat.

 

Jakie kanały ja widzę na Cyfrze+? Żeby była konsekwencja, powinny się wreszcie pojawić TVP Sport i TVP Historia, skoro mamy TVP1 i inne, to chyba dobrze byłoby dołączyć pozostałe.

Mile widziane byłyby stacje Viasat Explorer i Viasat History.

Bardzo dobrym uzupełnienie oferty byłaby Zone Romantica. Nie ma w ofercie platformy kanału, który oferowałby latynoamerykańskie telenowele (często premierowe). Pamiętam Romanticę z Wizji TV, i mam dobre wspomnienia. A tak na marginesie - faceci też oglądają telenowele! Znam takich.

Dobre wspomnienia mam też z Travel Channel. Oglądałem trochę na pamiętnej Wizji TV. Mógłby sie pojawić na platformie.

Dobrym uzupełnieniem oferty sportowej byłby NASN. O ile wiem, stacje sportowe Cyfry+ nie mają zbyt dużo sportu z Ameryki Półncnej. wiem tylko o SuperBowl, NBA i WNBA.

 

Wielka szkoda, że C+ przegrała batalię o 4 kanały BBC. To według mnie wielka wpadka platformy. Platforma mogłaby zrobić też porządek z pakietem Relaxx.

I na zakończenie parę informacji o TV Silesia. To kanał informacyjno-publicystyczny prezentujący śląski punkt widzenia i sprawy z województwa śląskiego. Czekam na ten kanał, ponieważ obecnie nie mam dostępu do TVP Katowice (TVP Info ma wyłącznie mutację warszawską). Kanał ma ruszyć 8 lub 15 marca tego roku. Ma być dostępny na wszystkich platformach cyfrowych. O dacie pojawienia się nowego kanału z siedzibą w Katowicach pisał chyba Medialink. SK też pisał o tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Jakie kanały ja widzę na Cyfrze+? Żeby była konsekwencja, powinny się wreszcie pojawić TVP Sport i TVP Historia, skoro mamy TVP1 i inne, to chyba dobrze byłoby dołączyć pozostałe.

Co do tego drugiego kanału to nie problem odebrać, zez na Astrę i masz kolejny polski kanał z paczki TVP. TVP Sport to inna sprawa.

 

Bardzo dobrym uzupełnienie oferty byłaby Zone Romantica. Nie ma w ofercie platformy kanału, który oferowałby latynoamerykańskie telenowele (często premierowe). Pamiętam Romanticę z Wizji TV, i mam dobre wspomnienia. A tak na marginesie - faceci też oglądają telenowele! Znam takich.

Przez jakiś czas nie doczekasz się tego kanału w Cyfrze, bo jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawidek co do zawartości, to według mnie masz rację TVP Sport, TVP Historia (oficjalnie), Travel Channel, Zone Romantica.

 

NASN, 4xBBC - no nie wiem. Chyba jednak nie.

 

A mi brakuje BBC Knowledge.

Leci tam moj ulubiony program motoryzacyjny.

Dzis premiera nowego sezonu Top Gear.

Cale szczescie, ze mam jeszcze CP do 15 marca to sobie ze 3 odcinki obejrze.

 

Co do Zone Romantica - fakt. Sam nie ogladam, ale przydalby sie taki kanal w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wiecie coś odnośnie nowych kanałów na Cyfrze+? i dlaczego na liście programów z Astry nie ma TVP historia? przeciez to kanał FTA który na zwykłym odbiorniku można odbierać a na tych należących do Cyfry nie... poza tym mogliby się w końcu dogadać w sprawie TVP

Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jedynie przypuszczać co do nowych kanałow, na pewno w najbliższym czasie powinna sie pojawić TV Silesia, Animax i HBO HD. Co do innych kanałow to wielce prawdopodobne jest pojawienie się przed Wielkanocą pakietu Filmbox - niektóre portale, także o tym pisały (np. media2.pl), że Cyfra jest bliska podpisania umowy na 3 kanały Fimbox oraz, że kanały te mogą się pojawić przed Wielkanocą. Myślę, że może dojdzie do finalizacji umowy w najbliższych tygodniach. Z innych stacji to jak podawal wczesniej satkurier.pl jest także możliwość pojawienia sie kanałów MCM (było by to bardzo dobre posunięcie) ale wszystko zależy od wydarzeń we Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytam to od dawna i muszę wam powiedzieć że tu nie ma nic ciekawego. Ciągle tylko piszecie co byście chcieli, co wam się podoba a co nie. Temat mówi wyraźnie: NOWE KANAŁY, więc przestańcie :censored: głupoty i zacznijnie pisać konkrety ( np. PIOTREK 165- może coś z tego będzie) bo z tych waszych fantazji i tak nic nie będzie! Nie chciałem nikogo obrazić, a jak moderator myśli że nie mam racji to niech usunie ten post i mnie z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...