Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym doczekać dnia gdy w Cyfrze+ byłyby wszystkie polskojęzyczne i minimum połowa obcojęzycznych kanałów. Połowę userów szlag by trafił że nie mają, niestety, na co narzekać. Póki co jęki za coraz to innym kanałem są nieuniknione bo niektórzy daliby się pokroić za kanały, których potem i tak nie oglądają..... Żenada.

 

 

PS

Jak nawet z najlepszego kanału zrobić kanał-dno? Bardzo prosto. Wystarczy zapowiedzieć jego dołączenie do Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam nic przeciwko i jak najbardziej piszę się na ten kanał (Movies24).

 

To tak jakby rozdzielili wreszcie seriale (Hallmark) od filmów (Movies24).

Takie małe TCM/CN. - Tylko nie wytykajcie mi zaraz tego porównania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej juz by zrobili jak by to cenne miejsce na swoim transponderze przeznaczyli na NGW. Swego czasu było o tym kanale głośno teraz coś troszkę ucichło

Bo moze jest cieniutki tak samo jak kilkanascie innych kanalow :)

Mam taka nadzieje ze na Movies24 nie ma tyle seriali co na Hallmarku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę donieść, że jest jednym z najczęściej oglądanych kanałów filmowych w BSkyB. :!:

 

Sorka, ale co innego ten kanał w UK a co innego w PL...

To sa 2 rózne kraje...

Podobnie jak Cienemax w PL a w USA:)

Kwiatek nie pisz bzdur. Przeczytaj co proponuje M24, to samo co w UK (Sony, Universal, Paramount) Ten kanał wchodzi już do polski z konkretnym kontentem, podczas gdy Cinemax był "goły" i trzeba było go czymś zapełnić.

 

A może dlatego, że jak u nas, jest w najtańszym pakiecie i dlatego najwięcej osób go ogląda Tak, czy siak nie takich kanałów oczekiwaliśmy od C+

A jakich kanałów oczekujemy?

Co by Cyfra nie dołożyła, to bleeee, a co inni to super. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy marudzą na brak nowych programów, bo n-ka dała to, a Polsat tamto. Jak na mój gust oferta kanałów Cyfry jest ok, niech tylko popracują nad jakością. Niech porawią ramówkę C+ sport (bo czasami zastanawia brak transmisji niektórych meczów) Jakość obrazu HBO jest delikatnie mówiąc marna. Podejrzewam, ze nawet jakby dodali 20 dobrych kanałów komuś będzie mało. Nie da się dodać wartościowych kanałów bez wzrostu opłat, n-ka zapowiada podwyżki, a Cyfra jest już wystarczająco droga:-) Może połączenie platform, pozwoliłoby na zbudowanie ciekawej dla wszystkich oferty, za rozsądną cenę. Spadłyby koszty wynajmu miejsca na satelitach, koszty zakupu praw do sportu, czy filmów. Tylko raczej na to mamy marne szanse:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...