Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bez przesady z tym TVN HD faktycznie jakość może będzie ciut lepsza ale znowuż nie powali na kolana. Jeszcze niedawno niektórzy użytkownicy N śmiali się co to za sport Hd w 720 na cyfrze / miał być/ a teraz wynoszą pod niebiosa skalowanie z sd na N.

Spokojnie poczekam sobie na ruch cyfry - wiadomo nie będzie kanału informacyjnego typu tvn w hd. ale za to mozę nowe filmowe które wchodzą do cyfry francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Gazeta Prawna pisała, że jeżeli chodzi o HD w C+ to na ten rok koniec. Chociaz ja znam przynajmniej 3 kanaly, które mogą zmienić bieg rzeczy. Chociaz i tak wszystko od C+ zalezy

 

lepiej nich sie skupia nad rozszerzeniem oferty programowej HD na obecnie istniejacych kanałach zwłaszcza jeśli chodzi o canal + film HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, może i nie. Jak na mój gust, to mają jeszcze sporo do zrobienia jeżeli chodzi o ofertę SD. Choćby ta nieszczęsna paczka MTV, o którą mnóstwo osób (między innymi i ja) tak męczy Cyfrę+. A poza tym jakość tego co jest już w ofercie w SD. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wstawiam dowcip:

 

Radziecki naukowiec eksperymentuje z muchą. Wyrwał jej dwie nóżki i mówi:

-Nu, idzi!

Mucha idzie. Wyrwał drugą parę nóżek:

-Nu idzi!

Mucha idzie. Wyrwał pozostałe nóżki:

-Nu, idzi!

Mucha nie idzie. Zadowolony naukowiec pisze wniosek: "Udowodniłem, że wyrwaniu dwóch ostatnich nóżek mucha ogłuchła."

 

Ja nie zaprzeczam faktowi, ze szeregowi pracownicy Cyfry nie wiedzą nic o nowościach, ale powoływanie się na nich na tym forum z taką pewnością siebie nie powinno mieć miejsca. Chyba, ze w żartach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...