Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na całym świecie seriale made in USA cieszą się powodzeniem (w polsce również), więc znajdzie sie spora grupa ludzi zadowolonych z faktu włączenia FL. Kanały filmowe, serialowe, dokumentalne czy sportowe, to są najpopularniejsze kanały. Ja rozumiem, że nie każdy musi je lubić, ale takie są fakty.

@djclassic zaopatrz się w środki uspokajające :wink: , bo nie wykluczone, że jeszcze kilka kanałów z serialami do Cyfry zawita. W kolejce są Fox Crime, FX, Comedy Central, czy Sci-Fi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic w ogóle nie rozumiesz o co chodzi :P

Dla kogoś kto nie ogląda sportu nie są potrzebne Eurosporty i też narzeka, że musi za nie płacić, bo chętnie by z nich zrezygnował. Tak na marginesie to widać tutaj wyższość pakietowania w N niż w C+ (Jeden wziąłby pakiet z Eurosportem, a drugi z FoxLife)

 

Oferta MUSI być uniwersalna. Wiele osób lubi oglądać seriale (zobacz sobie jakie pozycje zajmują pierwsze miejsca w rankingu oglądalności TVP, Polsatu czy TVN) i dla nich jest ten kanał. Dla mnie większą głupotą jest dawanie Weeding TV o tematyce ślubów... Kanał z serialami jest ogólny, a że mają wiele pozycji bardzo znanych to wielki + dla tego kanału. Na pewno jest to WZMOCNIENIE oferty, a sam FoxLife prezentuje się lepiej niż SuperStacja, która chyba króluje w ŁapuCapu... :lol:

 

Nie wspomnę już, że FoxLife będzie wkrótce w HD... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sie nie dogadamy i chyba nie ma sensu dalej tego ciagnac. Dla was miernota jest czyms niezwyklym a dla mnie no nie tylko dla mnie liczy sie prestiz czego napewno nie ma kanal Fox Life czy Comedy Central :P
A Ja widzę że Ty lubisz blichtr i co nie pachnie strojami i wyszukanymi kreacjami dla Ciebie dziadostwo.Jeszcze za życia E.A.Presley"a pewien muzyk/oczywiście miłośnik klasyki/wypowiadał sie że 50 lat po jego śmierci nikt nie będzie o nim pamiętał w przeciwieństwie do Bacha itp.Minęło 30 i to znacząco więc przyjmij do wiadomości że dla różnych ludzi prestiż może oznaczać coś innego.A rozszerzenie oferty i to nie z transportera C+ należy przyjąć jako plus. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidze seriali,ale ten kanal jest znosny.CC nie ma dla mnie startu w porownaniu...

 

Oj, mylisz sie znam pare kobiet co ogladaja Eurosport. Ale co ty w ogole porownujesz Eurosport ktory ma napewno zdecydowanie wieksza widownie od marnego Fox-a. To tak jakbys porownal MTV do 4funTV

 

Idealnie tez sam poziom,a pol roku wstecz 4fun tv bila mtv na glowe.Sam jestes takze zwolennikiem papki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby byla jasnosc. Lubie seriale sam nawet ogladam kilka z nich np Lost czy Skazanego na smierc tylko nie znosze tandety. "Gotowe na wszystko", "Jordan" czy "Ally McBeal" ludzie, bardziej durnych seriali nie spotkalem jeszcze jak zyje :D .

A te i inne tandety oferuje moim zdaniem (i nie tylko moim zreszta) "wspanialy" kanal Fox Life :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? dla mnie Lost i Skazany na śmierc to tandeta. Z początku było wszystko pięknie ładnie, ale ileż można ciągnąć ucieczke z wyspy albo więzienia? Jak sobie pomyśle ze Lost ma mieć jeszcze 4 serie a Skazany na śmierć 3 to mi się nie dobrze robi. Będe uciakali 7 lat z wyspy i 5 z więzienia... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzisz Zagubionych. Tu nie chodzi wcale o ucieczkę z wyspy! Nie można traktować tego tak płytko!!

Lost to serial opowiadający o walce z samym sobą, zaufaniu, przyjaźni, ludzkich możliwościach, wierze, miłości, problemach społecznych, nadziei. O niepewności i przetrwaniu. Przy tym jest pełen dramaturgii i oczekiwania na dalszy ciąg. Nigdy nie wiesz, co będzie dalej, zwroty akcji są naprawdę zaskakujące.

To jest naprawdę fascynujący serial!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie takie też są seriale na FL, ale niektórzy nie potrafią tego zauważyć.

choć jest tyle gatunków(komedie, sensacja, Sci-Fi) seriali to wszystkie one przenoszą podobne przesłania: "typu najważniejsza jest przyjaźń", albo "na święta trzeba być z rodziną".

 

ale wracamy do tematu-

Jestem ciekaw czy po wprowadzeniu FL do oferty będzie odkodowany dla wszystkich abonentów przez miesiąc na próbę. Możliwe że stacja będzie dostępna na kanale 35, bo to pierwszy wolny wsród filmowych i serialowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cieszy mnie fakt dołączenia Fox Life. Jednak najbardziej oczekiwanym przeze mnie kanałem jest TVN CNBC Biznes, który już jest w fazie testów (plasza). Oby wystartowali jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? dla mnie Lost i Skazany na śmierc to tandeta. Z początku było wszystko pięknie ładnie, ale ileż można ciągnąć ucieczke z wyspy albo więzienia? Jak sobie pomyśle ze Lost ma mieć jeszcze 4 serie a Skazany na śmierć 3 to mi się nie dobrze robi. Będe uciakali 7 lat z wyspy i 5 z więzienia... masakra

 

Lost będzie mieć jeszcze trzy serie, łącznie 48 odcinków (3x16) :D

W Stanach bedzie nadawany nie tak jak dotychczas od jesieni, ale od stycznia/lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt dołączenia Fox Life. Jednak najbardziej oczekiwanym przeze mnie kanałem jest TVN CNBC Biznes, który już jest w fazie testów (plasza). Oby wystartowali jak najszybciej!

A mnie brakuje jeszcze na tej liście TVP Sport, Comedy Central i paczki MTV. Jeżeli tak będzie wyglądała jesień w Cyfrze+ - dołączą wymienione przeze mnie kanały, to będę zadowolony (na chwilę - pół roku - zamkną mi [beep] :oops: ). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To artykuł z "wirtualnemedia_pl":

 

Canal+ Cyfrowy przymierza się do uruchomienia kanału 'Dom z ogrodem', który ma być ich autorskim projektem. Do końca roku liczba abonentów przekroczy milion.

 

- Złożyliśmy w KRRiT wniosek o koncesję dla tego typu kanału. Na tym etapie jest zbyt wcześnie, aby podawać szczegóły projektu - mówi nam Katarzyna Her-Czerwieniec, Biuro Public Relations Canal+ Cyfrowy. Prawdopodobnie będzie to stacja o charakterze poradnikowym. Planowany start jeszcze w tym roku.

 

- Wniosek spółki Canal+ Cyfrowy o koncesję satelitarną dla kanału pod tytułem "Dom z ogrodem" wpłynął do KRRiT niedawno. Obecnie sprawdzana jest jego kompletność, a później zostanie on poddany procedurze koncesyjnej oraz przedstawiony na posiedzeniu Rady - mówi nam Jarosław Firlej, zastępca dyrektora departamentu prezydialnego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 

Cyfra+ ma w chwili obecnej 950 tys. abonentów. - Rozpoczyna się sezon sprzedażowy, więc na pewno ta liczba znacznie wzrośnie. Do końca roku chcemy przekroczyć milion - dodaje Her-Czerwieniec. W najbliższym czasie pakiet kanałów wzbogaci się też o TVN CNBC Biznes - kanał włączony będzie do oferty w dniu jego startu - oraz najprawdopodobniej także o stację Fox Life.

 

Operator jest na etapie wprowadzania nowych usług abonenckich. Jako pierwszy wejdzie Personal Video Recorder (PVR), następnie Cyfra zaoferuje Video On Demand (VOD). Niedawno zakupiono wóz transmisyjny do emisji w HD. Dzięki niemu widzowie mogą zobaczyć w lepszej jakości obrazu Orange Ekstraklasę. Nowy wóz transmisyjny obsługuje także część transmisji z zawodów żużlowych przygotowywanych przez C+.

 

Na początku przyszłego roku platforma przenosi się do nowej siedziby. Budynek o powierzchni całkowitej 14 100 m2 zlokalizowany będzie na warszawskich Stegnach. Oprócz powierzchni biurowej znajdzie się w nim również nowoczesne studio telewizyjne wraz z zapleczem technicznym i centrum nadawcze.

 

Cyfrowy Polsat ma 1,7 mln abonentów, a platforma "n" ponad 150 tys.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/article/22 ... analem.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...