Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oba kanały już są. Liczyłem, że będą wcześniej. Zwłaszcza Sci Fi, gdyż chciałem obejrzeć "Futuramę". Ale jutro nadrobię starty. A czy ktoś wie do kiedy CP ma na wyłączność kanały BBC ? Czy istnieje w ogóle szansa na to, że kiedyś dołączą do Cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji CYFRA dołączyła dziś też niekodowaną japońską stację NHK WORLD to listy kanałów (pozycja 395). Nareszcie :brawo:

 

Co do Sci Fi Channel - szkoda, że z powodu durnych ograniczeń softu w dekoderach Cyfry (wymuszanie napisów) po wyborze oryginalnej ścieżki audio automatycznie włączają się rumuńskie (?) napisy ekranowe (których nie da się wyłączyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba kanały już są. Liczyłem, że będą wcześniej.

Ja zrobiłem sobie reaktywację karty w ICA o 8 rano (kiedy trwała jeszcze przerwa na Sci Fi) - nie podziałała, poza przejściem uprawnień na wrzesień. Ale już o 10 rano miałem dostęp do Sci Fi. Szkoda, że interesujące mnie pozycje lecą jednocześnie, tzn. na Sci Fi leciała Futurama, a na Universal - Sprawa dla Frosta. Później identyczna sytuacja, tyle że z Colombo. No ale cóż - zawsze mogę jeszcze nagrać jeden kanał. :wink:

 

Co do Sci Fi Channel - szkoda, że z powodu durnych ograniczeń softu w dekoderach Cyfry (wymuszanie napisów) po wyborze oryginalnej ścieżki audio automatycznie włączają się rumuńskie (?) napisy ekranowe (których nie da się wyłączyć).

O jakim dekoderze mowa? O ile się nie mylę, na Pioneerze wystarczy włączyć rumuńską ścieżkę dźwiękową, a potem ręcznie dać brak napisów. Poza tym wiele pozycji na tych kanałach nie ma jeszcze rumuńskich napisów. Mnie bardziej interesowałyby polskie i 16/9 przy nowych pozycjach programowych, jak choćby Dexter czy Kompania braci. :?

 

Zabawne, gdyż CP i Cyfra+ potrafili się dogadać w sprawie Travel Channel i Zone Romantica (Cyfra bierze sygnał z transpordera CP), ale co do kanałów TVP, to jakoś nie.

Zapewne dlatego, że Travel Channel i Romantica były w interesie Cyfry+. :) Cyfrowy Polsat póki co ma jeszcze miejsce na swoich transponderach, do tego jeden nieaktywny 10757 w zapasie. Ale to też głównie zasługa zjednoczenia się z C+ w kwestii kanałów. Spokojnie, jak zacznie im brakować miejsca, to zdecydują się na ten krok. Ja dalej żałuję tylko, że to nie CP został przy paczce HBO, głównie z powodu napisów w DVB. To dziwne, że do dzisiaj polsatowcy nie potrafią ich wywalczyć! Powinni pisać ze skargami do CP, że kiedyś były, a teraz nie ma! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi funkcja pilot nie działa na universal, si-fi,travel, tv4, żeby znaczyć co jest muszę wejść w kanał na którym działa epg potem strzałką przejść na np universal i mam epg, Czy dało by się jakoś to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TEST_L, to nie spodziewałbym się zbyt wiele. Możliwe, że to tylko testy HBO HD, z którego kopii zrezygnuje n na rzecz nFilm 1 HD. Pod nFilm2 HD mogą zlikwidować Discovery HD i również korzystać z tego na tp. Cyfrowego Polsatu. 8)

 

TEST_L to podobno kanal dostepny na rynku ale nie ma go w zadnej platformie.. Jesli to prawda to stawiam na Animal Planet HD albo History HD

 

napisałem już to w dziale N ale i napisze tu...

Wg. ulotki w n startuje TVS HD i nie będzie dostępny tylko w N, podejżewam żeto właśnie ten test TEST_L TV SILESIA HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś jakiś myk na wyłączenie napisów.Napewno dzialał na Mediasatach.

 

W Mediasatach wystarczyło np. włączyć i wyłączyć zaplistę (klawisz E), aby napisy zniknęły. Niestety w Philipsie PVR podobne sztuczki już nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim PVR każde napisy da się wyłączyć. Ale w sumie mi one nie przeszkadzają, jedynie te rumuńskie wyłączam. Mam włączone w menu "napisy". Sprawdźcie czy w tej opcji czegoś u was nie da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź w sprawie Orange Sport Info - napisałem z ciekawości, ale otrzymałem to co zawsze :crazy:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że na 09.07.2009 roku nie posiadam oficjalnych informacji na temat pojawienia się na naszej platformie kanału Orange Sport Info.

Staramy się jednak wzbogacać naszą ofertę programową o nowe interesujące kanały, które mam nadzieję zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zachęcam do kontaktu.

 

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TEST_L, to nie spodziewałbym się zbyt wiele. Możliwe, że to tylko testy HBO HD, z którego kopii zrezygnuje n na rzecz nFilm 1 HD. Pod nFilm2 HD mogą zlikwidować Discovery HD i również korzystać z tego na tp. Cyfrowego Polsatu. 8)

TEST_L to podobno kanal dostepny na rynku ale nie ma go w zadnej platformie.. Jesli to prawda to stawiam na Animal Planet HD albo History HD

oj mi sie wydaje że to jakiś filmowy kanał czasami w EPG pojawia mi się jedna pozycja a przeważnie jest to tytuł jakiegoś (w miare nowego ;)) filmu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...