Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, jaka paczka MTV, jakie MCM, nikt nawet w Cyfrze o tych kanałach nie wspomniał. Czekam już tylko na pytanie jakiegoś idioty: To kiedy Polsat Sport w Cyfrze? Mogliby go dołączyć, i jeszcze chciałbym... i jeszcze... no i... . Żeby czegoś oczekiwać, trzeba mieć jakieś podstawy. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kanały muzyczne w na rynku polskim to myśle że obecne kanały nie spełniają oczekiwań widzów polskich i jest zapotrzebowanie na nowe kanały tematyczne :D Żadna polska platforma cyfrowa nie ma dopracowanej oferty programowej jeżeli chodzi o muzykę :D Jeśli chodzi o pakiet mtv czyli MTV Dance,MTV Hits, MTV Base,TMF,VH1 Classic to w dopracowanej ofercie zagranicznych platform są te kanały i cieszą się nawet dobrą oglądalnością :D tak samo jest z kanałem MCM jak był kiedyś na Cyfrze+ był to kanał o naprawde dobrej jakości i miał wielu wielbicieli :D Więc wiecie jak dołączyli np.MTV Two to dlaczego np.nie mogli by dołączyć pozostałych kanałów z tej paczki???Niektórym wystarczą takie kanały jak Viva Polska czy MTV Polka na których lecą jakieś chore programyki.Zdecydowanie dobrym posunięciem było dodanie przez Cyfre+ TRACE TV i Mezoo bo do naprawde zróżnicowane kanały i myślę że oto chodzi :D Jeżeli chodzi o kanał VH1Poska to jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Trace to za DVB O nowym kanale Trance Tropical

# Nowy kanał muzyczny tworzony przez Trace TV rozpoczął nadawanie na satelicie Eurobird 9A na pozycji orbitalnej 9E. O jego uruchomieniu informowaliśmy już w grudniu zeszłego roku.

# Trace Tropical pojawił się w dniu wczorajszym na jednym z transponderów na satelicie Eurobird 9A (9E). Kanał kodowany jest w systemie Viaccess 2.5, bitrate obrazu wynosi około 3 Mbps i 192 kbps dźwięku.

 

Trace Tropical będzie pokazywał, jak sama nazwa wskazuje "tropikalną" muzykę. Jego oferta skierowana zostanie do osób w wieku 25-49 lat. Aktualnie brak informacji, czy nadawca udostępni go polskim widzom. Trace Tropical będzie pokazywał około 450 klipów z Karaibów, Afryki i Ameryki Łacińskiej tygodniowo. Budżet stacji wyniesie od 1,5 do 2 milionów euro.

 

Parametry techniczne Trace Tropical:

Satelita: Eurobird 9A (9°E)

Częstotliwość: 11.823 GHz

Polaryzacja: H (Pozioma)

SR: 27500

FEC: 3/4

ID: TRACE TV TROPICAL

Kodowanie: Viaccess 2.5

 

W Polsce aktualnie dostępny jest kanał Trace TV. Oglądać go mogą niestety jedynie abonenci Cyfry+ oraz usługi Videostrada oferowanej przez Telekomunikację Polską. Możliwe, że stacja powiększy swój zasięg.

# Jakub Bednarski, 21 marca 2009, 13:17

Źródło: Inf. własna/flysat

Być może poszerzy gamę muzycznych kanałów.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale festiwal życzeń :lol2: a oni robią i tak co chcą, przykład filmbox family.Jakoś nie było płakania na forach o brak tego kanału a został dołączony i tak samo będzie z innymi.Dodeadzą te kanały które będą im odpowiadały cenowo i raczej na nasze zachcianki zbyt dużej uwagi nie będą zwracać.Już pisałem wcześniej ,że jak się czyta festiwal życzeń co poniektórych forumowiczów to ręce opadają.Ciekawe jakby spełnili ich życzenia w tym roku to w przyszłym ciekawe o co by marudzili.Pewnie zabrakło by im nazw kanałow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że Izabella Wiley, dyrektor generalna MTV Networks Polska, zapowiedziała że planowane jest najwcześniej w drugiej połowie roku wprowadzenie do Polski nowego kanału tematycznego. Pani Wiley informuje też, stacja o takim charakterze w strukturach MTV na świecie już istnieje. Niewykluczony jest więc MTV Base Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bedzie to MTV Base Polska tylko po co???Jak ma być taki jak MTV Polska to lepiej żeby nie robili takiego kanału.I nie lepiej wrowadzić normalną wersję MTV BASE i resztę paczki MTV???Cyfra+ jako platforma która dobiera kanały dla róźnego typu widza powinna wprowadzić w końcu te kanały :D także kanał MCM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co???? :lol2: po to aby uatrakcyjnić ofertę muzyczną tej platformy :D równie dobrze ktoś mógłby napisać po co tyle kanałów fimowych czy sportowych???Więc myślę że wprowadzenie paczki MTV+ MCM to bedzie dobry pomyśł na przyciągnięcie muzykomanów :D Np.Ludzie kupują Cyfre+ ze względu na to iż każdy znajdzie dobry kanał który mu pasuje :D są przecież różne gusta prawda???Ale o gustach się nie dyskutuję.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj po co wam tyle tych muzycznych kanalow :roll: Jeszcze przeciez teraz moze dojdzie Trace Tropical.

W sumie to chetnie bym zrezygnowal z prawie wszystkich muzycznych i z tych dla dzieci zeby mniej placic abonamentu.

 

Rozumiem, ze jestes wyznacznikiem gustow wszystkich abonentow Cyfry+. Tak?

A nie pomyslales, ze inni lubia ogladac(sluchac) kanalow muzycznych?

Jak Ci sie nie podoba oferta pakietowa zawsze mozesz wybrac N.

 

Co do nowych kanalow - widze, ze sie ludzie strasznie nakrecaja.

Osobiscie taka dyskusja przypomina mi wysylanie listow do sw. Mikolaja. Prosicie o piekne prezenty a i tak dostaniecie skarpetki.

Proponuje dyskutowac o nowo-wprowadzonych kanalach albo o kanalach o ktorych wiadomo, ze zostana dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Cyfra+ i tak prawie zawsze wprowadza sprawdzone kanały a kanały MTV są sprawdzoną marką tak samo jak kanały TVP które za pewne już nie długo dołączą do oferty tej platformy :D tak samo jest z piłkarką LM jeżeli chodzi o przetarg w którym mam nadzieje wygra Canal+ :D jeśli chodzi o nowe kanały to myślę że godnym uwagi jest History HD.A o kanały ze sprawdzoną marką o które Cyfra+ powinna walczyć a dała d.... są kanały BBC.Cyfra dała się wyprzedzić a PC na tym zyskał.Wiec na te kanały bedziemy musieli trochę poczekać :D w zamian mogli by też wprowadzić z kanałów ze sprawdzoną marką np.NAT GEO Wild(teraz już podobno testują też NAT GEO WILD HD) lub 2 kanał ESPN czyli ESPN America :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie zna się na muzyce to niech nie pisze po co mcm mtv itp ja się nie znam na sporcie i nie mówię po co eurosport czy espn . Ja jestem gorącym zwolennikiem muzyki na mcm nrj itp i czekam z niecierpliwością na te kanaly w cyfrze , ale jak znam życie to ich nie będzie bo one nie nadają na hot birdzie . Cyfra nie bedzie tak łaskawa i właczy ich na swoich transporedrach . Najpredzej dołączy virgin 17 z transpordera Ab satu gdzie pogorszyła się jakoś po przeniesieniu z 12245 . Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj po co wam tyle tych muzycznych kanalow :roll: Jeszcze przeciez teraz moze dojdzie Trace Tropical.

W sumie to chetnie bym zrezygnowal z prawie wszystkich muzycznych i z tych dla dzieci zeby mniej placic abonamentu.

 

Rozumiem, ze jestes wyznacznikiem gustow wszystkich abonentow Cyfry+. Tak?

A nie pomyslales, ze inni lubia ogladac(sluchac) kanalow muzycznych?

Jak Ci sie nie podoba oferta pakietowa zawsze mozesz wybrac N.

 

Co do nowych kanalow - widze, ze sie ludzie strasznie nakrecaja.

Osobiscie taka dyskusja przypomina mi wysylanie listow do sw. Mikolaja. Prosicie o piekne prezenty a i tak dostaniecie skarpetki.

Proponuje dyskutowac o nowo-wprowadzonych kanalach albo o kanalach o ktorych wiadomo, ze zostana dodane.

 

 

Ale zescie sie zbulwersowali jak to napisalem :lol2: Czytaj ze zrozumieniem nigdzie nie napisalem zeby nie wprowadzali tego bo mi sie tak podoba. Ale lepiej zeby nie podwyzszali abonamentu przez kolejne badziewie. Niech wprowadza jakis wartosciowy kanal. Ile mozna ogladac te same teledyski? Jak ja chce czegos posluchac to odpalam sobie muzyke na wiezy czy na komputerze ewentualnie jakies radio. Do Nki nie przejde bo mi zalezy na sporcie ktorego tutaj ci dostatek.

Wiec napisze tak: Bardziej popieram dolaczenie Nat Geo Wild czy history niz kolejny kanal na ktorym leci praktycznie to samo. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...