Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@orange Chyba trochę działy pomyliłeś :mrgreen: to dział Cyfry+, a nie CP :wink: Cyfra+ nigdy nie zapowiadała BBC HD, a tym bardziej Polsatu HD :]

 

Edit: Oooooo :o było i znikło :lol: widzę, że post został poprawiony przez orange'a :]

Jak któryś z moderatorów uzna, że mój post nie ma teraz racji bytu (a raczej nie ma, bo orange nie zostawił tej treści do której się odnosiłem) to niech wyrzuci go do kosza, bo niestety my, przeciętni użytkownicy nie mamy udostępnionego czegoś takiego, jak opcja "usuń swój post" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na poprzedniej stronie cytował tzw. "szablonik cyfry+" czyli gotowiec na odpowiedź dla abonenta w sprawie nowych stacji tv w c+. Ja z kolei na stronie znalazłem aluzję co do nowego kanału HD w cyfrze+

http://www.dvbnews.pl/news.php?readmore=798 cytat: "Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że TVP HD zostanie włączony do oferty Cyfry+"

Tłumaczcie sobie to jak chcecie. Pamiętać trzeba, że w każdym news-ie jest ziarno prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno TVP HD nie włączyli jeszcze do oferty, bo to test. Tak samo było z HBO HD (włączyli jako ostatnia platforma). Z tym że jeśli za HBO HD nie płakałem, to w TVP HD najistotniejsza była olimpiada w HD, na którą na pewno skusiłoby się wiele osób w połączeniu z Eurosportem HD. A tak reklamowali się, że mają olimpiadę w HD na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale puszczales reaktywacje karty przez ICA,lub BOK?Samo z siebie nie zaskoczy do konca miesiaca.

 

Nie wiedzialem, ze tak trzeba zrobic.

 

Ale mimo wszystko, to nic nie dalo. Zalogowalem sie do ICA, zrobilem reaktywacje karty, odczekalem odpowiednio godzine, odpalilem TVP1 na pol godziny i nic. Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...