Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Jakość nie jest wcale taka straszna, zakładając iż dosył jest beznadziejny... Myślę, że po HBO HD nikt nie spodziewał się wspaniałego obrazu, bo każdy wie jak sprawa ma się przy kanałach SD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys napisalem do HBO w zwiazku z jakoscia ich kanalow.

Tak wygladal mail i odpowiedz:

 

Subject: inne

 

Comments: Witam.

Jestem abonentem Cyfra+ i Cyfrowego Polsatu. Z przykroscia informuje, ze obecna jakosc kanalow HBO na tych platformach to porazka.

Obraz jest gorszy od kanalow darmowych na satelicie Hot-Bird.

Z biura obslugi klienta Cyfra+ dowiedzialem sie, ze to nie jest ich wina tylko polskiego nadawcy HBO. Polsat tlumaczy podobnie.

Problem podobno lezy w dosyle kanalu przez Panstwa.

Moje pytanie brzmi:

Maja Panstwo zamiar cos z tym zrobic?

Bo w obecnej formie ja podziekuje za ogladanie kanalow za ktore placi sie nie malo - a sa w tak tragicznej jakosci.

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

ODPOWIEDZ:

 

 

Witam serdecznie,

 

Dziękujemy za e-mail.

 

Bardzo nam przykro, że tak negatywnie odbiera Pan jakość HBO na platformach.

 

Nieustannie pracujemy nadal udoskonalaniem oferty programowej uwzględniającej zróżnicowane oczekiwania widzów, a jednocześnie podnoszeniem jakości technicznej naszych kanałów.

 

Widzowie mogą korzystać z napisów przygotowywanych do większości filmów i seriali emitowanych w HBO, od pewnego czasu abonenci HBO posiadający dekodery HD (na razie w CP) mogą korzystać z testowego kanału HBO HD, w którym jakość obrazu jest zdecydowanie wyższa, a dźwięk jest emitowany w Dolby Digital. Od maja można również oglądać większość pozycji programowych w HBO2 w formacie 16/9.

 

Mam nadzieję, że te informacje i działania świadczą o tym, że warto być abonentem HBO,

a zapewniam Pana to jeszcze nie koniec naszych działań.

 

Pozdrawiam,

Agnieszka Niburska

Dział PR HBO Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk DD na kanale HBO HD jest, ale tylko na angielskiej ścieżce. Pytanie: Czy tylko w C+, czy wszędzie brakuje napisów w DVB?

16:9 na HBO 2: Najpierw leciało w anamorfie, teraz w 16:9 lecą nawet pozycje w 4:3 (są naciągnięte). Ciekawi mnie, czy to wina naszych platform, które pobierają sygnał, czy może HBO? Nie wiem jak technicznie wygląda sytuacja przesyłania kanału z przekazu dalej, ale chyba nie wszystkie informacje są prawidłowo przekazywane. Jeśli HBO na Amosie nadaje w odpowiednich momentach, tzw. wstęgę (podobnie jak robi to Polsat 2 czy Sport), to nie jest ona poprawnie przekazywana dalej na Hot Birda przez co platforma musi zrobić to ponownie. Nikomu nie chce się w to bawić, więc ustawili na stałe 16:9. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, HBO HD można dokupić za 6 zł, przy czym trzeba posiadać pakiet HBO, lub za 9 zł z kanałami HD od Canal+ i w tym wypadku trzeba mieć opcje HBO i Canal+.

Za darmo jest do końca maja :lol2: a później płatne, no chyba, że przedłużą promocję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz każdy kto będzie chciał HBO HD oglądać dopłaci 6 albo 9 złotych. I dopiero włączyli go w sobotę, a miał być na początku maja z oficjalnej informacji Cyfry, nawet nie podali powodu opóźnienia. Bo jak widać nie muszą się nikomu tłumaczyć, a zwłaszcza swoim abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to samo z Canal+ HD, musisz mieć pakiet z kanałami Canal+, aby mieć opcje HD. Zauważ, że w pakiecie z kanałami HBO w wersji SD nie masz samego HBO, ale także HBO2 i HBO Comedy. Jak dla mnie to cena takiego połączenia powinna być niższa, bo jasnością jest, że nikt nie będzie oglądał HBO (SD) jeśli ma HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie o to chodzi, jak dla mnie to jest bez sensu. HBO 2 jak i Comedy nie będę oglądał bo tam są tylko powtórki z HBO, tak więc po kiego mi te 3 programy? Głupota cyfry nie zna granic, a ludzie dają się naciągać. ŻAL!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz HBO HD i chcesz mieć tylko ten kanał to płacisz 6 zł, jeśli chcesz mieć dodatkowo Canal+ HD (Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD) to wtedy płacisz. Czaisz? do pierwszego zestawu musisz mieć tylko HBO, a do drugiego już Canal+ + HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna wielka bzdura! Ktoś się w ogóle daje tak naciągać? Jeśli tak to współczuje. Kto przy zdrowych zmysłach płaci tyle kasy za zdublowane kanały? Bo jeśli chcesz mieć HBO HD to konieczne jest wykupienie HBO SD, które pokazuje to samo co HBO HD (kompletna bzdura), HBO 2, które pokazuje to samo co HBO tylko w innych godzinach, i HBO Comedy, które również pokazuje to samo plus jakieś beznadziejne seriale:) Dodatkowo musisz płacić te 6zł za opcję HD, to już jest PARODIA.

 

Rozumiem, jakby wprowadzili dla osób które mają opcje HD kanał HBO HD za dodatkowy koszt 10zł. Ale za 36 to już lekka przesada za 1 kanał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...