Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wolne miejsca były, ale nie w takich miejscach jak te.

Cyfra z HBO niedawno negocjowała, tak samo z MTV, więc niewykluczone, że była też mowa o kanałach HD.

MTV Dance nie będzie w Cyfrze, przynajmniej na razie. Kanał ten zastępuje MTV Base (sic!) a jak wiadomo nie jest on dostępny w Cyfrze. Poza tym jaki byłby sens wstawiać coś innego między MTV, a MTV Two. To tak jakby między TVP1 a TVP2 wstawić TVP Kultura :wink:

 

PS.

O co chodzi z tym kanałem co był podobno wymieniany na pasku w TVN24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o CC to chyba nie pisaliby o tym na pasku TVN24... Może to o coś innego chodzi?

 

A co do tych pustych miejsc na liście. Nawet jeśli są plany dodania np. Eurosportu HD, to nie znaczy, że Eurosporty mają być przez 1-1,5 roku tak rozstrzelone ;) Można było zmian w liście dokonywać po dodaniu kanału, a nie na kilkanaście miesięcy przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 61 to prawdopodbnie bedzie TVP SPort bo Eurosport HD jeszce dlugo do nas nie zawita

 

Następny oświecony :lol:

Tak, masz rację TVPSport na pewno wejdzie między 2 Eurosporty to najlepsze miejsce dla niego :lol:

@Lover, Comedy Central już jest, a może niebawem paczka Filmbox.

 

 

No ty bardziej oswiecony napewno . Pod 61 bardziej pasuje tvp sport tematycznie niz gdzie indziej. 60 eurosport 61 tvp sport -kanal glownie informacyjny sportowy z magazynami niz z transmisjami 62 - kanal opierajacy sie na newsach i powtorkach rzadko live ;] no chyba ze uwazasz ze Eurosport HD wejdzie do nas juz w tym roku w co watpie . Pierwszy Eurosport jaki wejdzie HD bedzie w wersji francuskiej bo eurosport francuski jest calkowicie autonomiczny i nic nie ma wspolnego z Eurosport international . I nikt i nigdzie nie przebakuje nawet o eurosporcie HD France ;] to sa domysly

 

 

PS . Przypomnialo mi sie :) TVP ma wielka karte przetargowa w postaci Olimpiady . I w interesie TVP Sport ktory bedize nadawal 24h olimpiade jak najlepiej to sprzedac i w jak najwiekszym formacie na jak najwiekszy rynek . Wiec predzej czy pozniej a napewno przed olimpiada TVP Sport zawita do kazdej platformy cyfrowej w polsce . Chociaz latwiej ma Cyfrowy Polsat w tej sprawie (kwestia praw do euro 2008)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego że po Eurosport 60 na 61 będzie TVP Sport jest raczej nie realne...

Wyobrażasz sobie na liście np:

20 Canal+

21 HBO

22 Canal+ Film

23 HBO2

24 Canal+ Sport

25 HBO Comedy

Jest to bez sensu

 

Pozycja po HBO jest dla HBO HD

Pozycja po EuroSport jest dla EuroSport HD

Pozycja po MTV jest dla MTV HD lub MTV Dance

 

Tym bardziej że owe kanały startują już w tym roku ale jak na razie oficjalnej info nie ma w tek sprawie, lecz jak na razie wiemy że HBO HD będzie w marcu a reszta mam nadziej że w 1 połowie 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio by wyglądało jakby był Eurosport, po nim jakiś inny kanał a znowu kolejny to Eurosport2, no najwyżej Eurosport HD, ale zanim ten kanał wejdzie na polski rynek to pewnie jeszcze chwila minie. Jeśli taki kanał miałby być to powinien być chyba za ESP2 a nie pomiędzy tymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy pociągnie za sobą jakieś konsekwencje nowy kontakt na prawa do Ekstraklasy. Chodzi mi to, czy w zamian za to, że Multipakiet Canal+ będzie mógł być obecny w Cyfrowym Polsacie na Cyfrze nie pojawi się Polsat. Ciekawe też, czy fakt, że TVP zyskała prawa do magazynu ligowego i czterech najciekawszych meczów sezonu, nie pociągnie za sobą szybkiego pojawienia się TVP Sport na cyfrze. Ja wiem, że TVP akurat w/w prawa kupiła od spółki Ektraklsa a nie od Canalu+, ale może to będzie miało jakiś wpływ na zmiany programowe w ofertach paltform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ludzie nie rozumieją chyba tego po co powstał Multipakiet... i że nie jest on i nigdy nie będzie dołączony do N czy CP. Można jedynie sobie dokupić tą opcję od Canal+/Cyfra+ i oglądać ją płacąc dodatkowy abonament. Nie ma to jednak żadnego związku z posiadanym tunerem CP czy N, jest to ODRĘBNA OFERTA. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...