Skocz do zawartości

T-Mobile Magenta


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnować z telewizji T-Mobile i zasubskrybować C+ Online z pakietem Fun&News. Do tego brać Max z kanałami tv (dostaniesz Eurosport). Dla kanałów TVP wystarczy rejestracja w TVP VOD bez podpinania karty. Jak ktoś chce rozszerzyć o paczkę Polsat, może uzupełnić o subskrypcję Polsat Box Go. Ale chyba większości wystarczy C+ Online. Oglądasz gdzie chcesz. W kuchni, w łazience, na strychu, w garażu, w podróży, w pracy w biurze. Telefon, tablet lub laptop zabierasz ze sobą, potrzebujesz internet (często pakiet bezpłatnych GB w ramach abonamentu komórkowego wystarczy) i oglądasz bez żadnych multiroomów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Eurosport w subskrypcji C+ online.

13 godzin temu, prz3mazz napisał(a):

Dzień dobry! Co Panowie polecacie w zakupie aktualnie żeby poza oryginalnym dekoderem można było oglądać TV na drugim telewizorze ?

Z dużych usługodawców, to tylko T-Mobile i Orange nie mają aplikacji na TV, ale tylko w Polsce. Reszta ma i tam możesz przebierać w ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowałbym w vectra smart tv.....cenowo jest naprawdę spoko w jednym pokoju tv z dekoderem w drugim bezpłatnie tv z natywną aplikacją na google TV bez kombinowania z miesięcznym wypowiedzeniem i od czasu kiedy zrezygnowali z klauzuli inflacyjnej naprawdę atrakcyjna oferta

https://www.vectra.pl/oferta/8814 /dobra oferta choć cena za aktywacje trochę boli. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Takie pytanie do posiadaczy Magenta TV. Czy ktokolwiek miał problem z brakiem możliwości zalogowania się do swoich danych ? (komunikat o błędnym loginie i haśle). Pierwszy raz taki problem wystąpił 24.05.2024. Hasło generowanie przez SMS (kilka prób), nie pomaga. Konsultanci bezradni finalnie sprawę zgłosili do pomocy technicznej. Okazało się że moje konto w bazie gdzieś się zablokowało. Od 1.06.2024 kolejny raz nie mogę się zalogować do MagentaTV, sprawa kolejny raz trafia na infolinie tam przedstawiam problem i do dzisiaj zero naprawy (przyszedł tylko SMS że weryfikacja musi zostać wprowadzona). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prz3mazz - ja miałem podobny problem.

 

Nie masz czasem więcej usług MagentaTv niż jedną? Jeśli masz, to być może dodałeś dwie Magenty do aplikacji Mój T-Mobile - to uniemożliwia logowanie się do drugiego konta MagentaTv. Musisz usunąć je z apki.

 

Niestety na infolinii tego nie ogarniają, dopiero za którymś razem jak przez przypadek konsultant zamiast samemu połączyć się z serwisantem, mnie przełączył, wówczas udało się dojść do źródła problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://apps.apple.com/pl/app/magentatv-polska/id1599075496?l=pl

 

pimelpm, 14.05.2024

Nie przydatna w Polsce

Nie działa na telewizorach w Polsce. Jest wersja Czeska i Czarnogórska. Podpisałem umowę bo miała działać na trzech urządzeniach i lipa . Dekoder stoi i się kurzy , nie mam zamiaru ponosić dodatkowych kosztów, oglądam Playera . Umowa do końca roku i rozwiązuje .

Odpowiedź dewelopera,

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jak tylko udostępnimy aplikację na telewizory, poinformujemy o tym. Rekomendujemy korzystanie z usługi za pomocą dekodera podłączonego do TV. Pozdrawiamy, Zespół T-Mobile.

MalyKing, 22.06.2024

Gdzie wersja na AppleTV

To niesamowite, ale kraj cztery razy mniejszy ma swoją wersję na AppleTV a Polska nadal czeka. O co chodzi?

Odpowiedź dewelopera,

Dziękujemy za komentarz. Pracujemy nad wersją aplikacji. Pozdrawiamy, zespół T-Mobile

 

Czyżby w końcu miała się pojawić aplikacja na telewizory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakaś dziwna jakość jest tego Eurosportu 4K w Magencie. Kolory wydają się być bardziej wyblakłe a sam obraz nieco ciemniejszy, niż np. ta sama transmisja na Eurosport 1 w Full HD. Było to zwłaszcza widoczne gdy na obu tych kanałach wczoraj wieczorem leciał ten sam mecz.

 

Ktoś to jeszcze zauważył?

 

Polecam zobaczyć różnicę. A, i stream w 4K jest opóźniony o kilka sekund w stosunku do FHD,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.07.2024 o 08:18, adamb1981 napisał(a):

11 lipca na dekoderach T-mobile pojawiła się nowa wersja oprogramowania, która została pobrana. Czy ktoś wie co się zmieniło i zauważył jakieś zmiany?

- usunięto możliwość uruchomienia DVB-T/2

-Dodano możliwość instalacji z nieznanych źródeł bezpośrednio z dekoder 

 

Na szybko tak zauważyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jest o tym kilka postów wyżej i dlatego napisałem, że w 2025, bo chyba się wyrobią. Ewentualnie na odczepnego tylko tak napisali.

 

O multiroom'ie też tak mówili i w końcu wprowadzili ;)

 

8 minut temu, swordfish napisał(a):

Sama aplikacja to jedno, ale czy nie wprowadzą ograniczeń licencyjnych i część kanałów nadal dostępna będzie tylko na ich dekoderze.

 

Może tak niestety być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...