Jump to content

Recommended Posts

Zadam jeszcze jedno pytanie dot. MAG-250. A mianowicie czy posiada on taka funkcję. Oglądam nagrany wcześniej materiał, zatrzymuję, wyłączam dekoder i wracam do oglądania jutro. Czy dekoder pamięta w jakim miejscu zakończyłem wczoraj oglądanie czy odtwarza nagranie od początku?

Nie chciałbym jednak przereklamować tego dekodera. Ma swoje humory i kilka denerwujących cech. Obecnie wkurza mnie sprawa przewijania do przodu materiałów HD zapisanych na pamięci USB, które działa naprawdę kiepsko, a najczęściej w ogóle. Wczoraj testowo powróciłem do początku oglądanego filmu i nie mogłem przewinąć około 30 minut w przód - wciskanie fastforward nie zmieniało pozycji odtwarzania, a nawet po kilka sekund przesuwało mnie w tył!

Zawieszania, które zdarzają się co najmniej raz na tydzień wymagają jeszcze analizy, bo np. dzisiaj też miałem czarny ekran przy próbie przejścia na inny kanał, ale menu i pozostałe opcje ekranowe działały; powodem niedyspozycji był po prostu zanik połączenia internetowego.

Czyli jak w przypadku PVR z nc+. tam też zawieszał sie dosyc czesto. Wszystko zależało od egzemplarza. A ja niestety jak wezmę kablówkę mam możliwość wziąśc tylko MAG250. Bo mam twardy dyski i chciałbym coś ponagrywać.

Przepraszam, ze post za postem, ale czy do tego dekodera MAG-250 potrzebny jest dysk twardy z własnym zasilaniem? ja mam obecnie WD bez własnego zasilania będzie to wszystko działało poprawnie?

A czy ma ktoś z WAS ten dekoder MAG-250 z podłączonym dyskiem bez własnego zasilania i mu to dobrze działa?

Jambox zasnął głębokim snem. Wie ktoś może czy mają zamiar się obudzić z jakimiś nowościami, z nową ofertą?

Witam serdecznie. Czy orientujecie się jaki jest pobór prądu przez MAG-250 podczas normalnej pracy i w trybie standby (czerwony guzik na pilocie dekodera)?

Czy jest różnica w poborze gdy telewizor jest włączony oraz gdy jest wyłączony? Trochę mnie dziwi, że nawet gdy tv jest wyłączony to żółta dioda od Ethernetu jest wciąż aktywna i dekoder jest ciepły, tak jak podczas normalnej pracy.

Nie pamiętam już ile bierze na włączonym ale na wyłączonym poniżej 1W.

Normalne, że lampki świecą, tak ma być :)

Szukują się zmiany w contencie, wreszcie wchodzą eurosporty w HD :)

Powiększą się wszystkie 3 pakiety.

Najwięcej przybędzie w mini HD.

Do wielota co chyba najwazniejsze wejdą eurosporty w HD no i aplikacja na androida aby móc oglądać tv :)

u operatora internetowego (lokalnego) wybierasz sobie ofertę (internet + telewizja) jaką akurat ma w swojej ofercie, i później możesz sobie domówić CANAL+ w promocji na 12 miesięcy lub po normalnej cenie i możesz z niego po miesiącu zrezygnować.

operatora internetowego (lokalnego) wybierasz sobie ofertę (internet + telewizja) jaką akurat ma w swojej ofercie, i później możesz sobie domówić CANAL+ w promocji na 12 miesięcy lub po normalnej cenie i możesz z niego po miesiącu zrezygnować.

Internet już mam i właśnie zastanawiam się nad TV. Czy te ceny są sztywne, czy można negocjować (np. stały klient)?

PS Czy w najbliższym czasie szykuje się oferta z ceną za pakiet C+ w okolicach 30zł?

To już zależy od operatora co jest w stanie Ci zaoferować, przeważnie są to te ceny które ma na swoich ulotkach promocyjnych, chodź ja biorąc od razu kilka dodatkowych pakietów uzyskałem dodatkowy rabat.