Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem.

Czy mam złą jakość? Tak bym tego nie nazwał :P Jakość jest w porządku, po prostu po cichu w duszy liczyłem na jeszcze lepszą jakość (np. 720p czy coś takiego) :)

 

PS. Niestety, wygląda na to że ze względu na fakt, że jestem na tym forum nowy nie mogę odpowiadać na PW :( Mógłbyś mi podać na PW swojego maila, żebym mógł do Ciebie napisać na maila? :) Jeśli wolisz mogę też napisać do Ciebie na GG. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" prawo do używania prezentacji SGT publicznie" - ?????

http://prawo.rp.pl/artykul/1086943.html

"Można zamieścić tzw. link do artykułu zamieszczonego na innej stronie internetowej, jeżeli jest dostępny dla każdego. W dodatku nie jest na to potrzebna zgoda autorów danych treści chronionych. Tak orzekł wczoraj Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej"

co niniejszym czynię

http://konferencje.kike.pl/wp-content/u ... i-2014.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej.

W ramach promocji dla nowych klientów dostajesz pakiet HBO HD na 30 dni w którym to czasie można zrezygnować oraz pakiet jambotest (zestaw losowo wybranych pakietów aktualnie promowanych) również na 30 dni, który sam się wyłaczy.

Kanały z pakietu jambotest mogą ale nie muszą pokazywać się w TV Panelu - tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie do posiadaczy MAG250 - dlaczego w EPG i w opcji Szukaj (Filmy, Informacje, Muzyka itd) pokazują się programy do których nie mam dostępu? To błąd czy tak ma być? Pakiet który wykupiłem jest pomieszany ze wszystkimi kanałami w ofercie Jambox. Dlaczego nie pokazuje tylko tych kanałów z pakietu którego jestem abonentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Znalazłem to forum i temat więc się zarejestrowałem. Jestem abonentem JAMBOX'a od ponad roku i spoko on działa. Jednak te softy na dekoderach to istna tragedia ;/ Czy wam też czasem MAG 250 HD sam z siebie się resetuje, lub przy przełączeniu kanału pojawiają się te kropeczki co przy ładowaniu dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...