Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja znalazłem rozwiązanie problemu Eleven... płacę 15,90 miesięcznie bezpośrednio na stronie stacji i przerzucam po Display Port/HDMI na telewizor, dodatkowo bardzo dobrze działa aplikacja na smartfony. Więc można oglądać także w drodze z jakością 1200 kb/s, co na komórkę jest wystarczające.

 

Oczywiście wolałbym mieć ta stację bezpośrednio w pakiecie, nawet dodatkowo płatnym, ale opcja z aplikacją na Androida jest super.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą, a kończymy odpowiednim znakiem przystankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - czy tylko mój operator postanowił podnieść kwotę abonamentu za TV dla wszystkich użytkowników (również tych mających umowy terminowe)?

Zastanawiam się jak to jest, bo ostatnio słyszeliśmy, że Elevenów nie ma, bo wszystkim byłoby trzeba podnieść opłaty (takie informacje pojawiły się na FB), a tu nagle podwyżka od października (uzasadniona dodaniem wielce intrygujących kanałów typu Polsat Play, Polsat Film czy Polsat Romans :D  :ph34r:).

 

edit: Odnośnie Elevenów, ja ostatnio skusiłem się na pakiet w ipli i na telewizorach jest dramat - co 10 sekund mam artefakty, których brak na kompie czy na tablecie. Poza tym generalnie nie jest najgorzej, ale to jednak nie ta płynność i jakość co w tv... Najlepsze jest to, że musimy płacić po 15/16 złotych za przeciętną jakość, bo nasz operator TV bardzo nie chce naszych pieniędzy :(

Edytowane przez piotrek.prz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna rzecz przytrafiła mi się na MAG250. Wchodzę do nagrań a tam pusto, mimo że ilość GB wskazywała na zajęte miejsce. Puste były 'nagrania' i 'planowane'. Odłączenie nośnika, ponowne podłączenie, restart dekodera nic nie dały. Włączyłem nagrywanie losowego programu, powinien być na liście a go nie było. Dziwna sprawa. Na szczęście udało mi się odzyskać nagrania poprzez skopiowanie plików pod Linuxem.

 

piotrek.prz - u mnie podwyżka obowiązuje już od sierpnia (o 5 zł, pakiet Mini HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info - czyli nie tylko mój operator podwyższa ceny. A przy okazji rozmowy o Elevenach ciągle słyszeliśmy że nikt nie chce klientów narażać na dodatkowe koszty.

 

A co do nagrań - to żadna dziwna rzecz, to normalna sprawa :D Mnie się to już przytrafiło kilka razy - taki urok tego sprzętu (albo softu, albo i jednego i drugiego). Na szczęście tak jak napisałeś podmontowanie partycji pod Linuxem daje radę, więc po pierwszej panice przestałem już na takie "drobiazgi" zwracać uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kiedy będzie Eleven w Jambox? Co prawda to jeszcze daleko, ale pod koniec stycznia kończy mi się umowa z nc+, a rodzice mają Jambox i jeśli Eleven weszłoby do Jambox to możnaby wziąć multiroom.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja podwyżki nie mam, bynajmniej na razie mi nic nie wiadomo... Co do nagrywarki to też na nią czekam, ale nie naciskajmy, niech zrobią to dobrze :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Po aktualizacji dekodera przestał działać przycisk EPG w trakcie Timeshift'u, a przy przełączaniu programów obraz na początku zalicza skok, przewijanie jak działało tak działa, raz w te raz we wte. No i dalej przy włączaniu EPG potrafi sam zmienić kanał - tak więc poprawkę oceniam na 3+.

Plusa daję za to, że przestało chyba rwać dźwięk na natgeo.

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje  :wink: Cieszę się, że wstrzymałem się z update'm, bo coś czułem, że on w niczym nie pomoże  :/ Będę się w takim razie opierał tak długo jak tylko się da.

Co do przewijania nagrań - przecież ono nigdy nie działało, więc nie ma tu nic do zepsucia (no chyba, że teraz jest jeszcze gorzej niż było kiedyś).

 

Jaka jest aktualna lista kanałów na Jambox online?

 

Aktualna lista jest dostępna tutaj: http://www.jambox.pl/ogladaj-na-zywo (widzę, że dodali tam całkiem sporo kanałów  :eek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest jeszcze gorzej. Przewijanie 5x przewija o chyba 10 sekund, ale nie widać czasu, bo wskaźnik ciągle stoi w miejscu (0:00). Wszystko działa gorzej.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?  :eek: Odnośnie przewijania po 10 sekund (albo nawet cofania nagrania, podczas gdy próbuję je przewinąć do przodu! - choć fakt, że nie przy każdym nagraniu) to mogę powiedzieć tylko tyle, że taki problem znam, ale fakt, że wskaźnik do tej pory nie stał przynajmniej w miejscu...

To nie zazdroszczę, ale niestety nie jestem zdziwiony, bo o naprawie zepsutego przewijania słyszymy bajki już chyba od 2 lat...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję JB cały czas, ale ten soft... no, chciałbym poprzedni. Nagrywam bardzo rzadko, więc nawet nie przetestowałem tej opcji, ale mam problemy głównie z przywieszaniem podczas emisji (na 2-3 sekundy czarny ekran, pasek z ustawieniami ekranu u góry i znowu działa), zawiesza się co najmniej raz na dzień, a i czasem przy przechodzeniu na niektóre kanały musze poczekać z 5 sekund nim pojawi się obraz lub mam kolorową plamę, która zamienia się po chwili w obraz. Czekam na poprawki i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? Doczekałeś się poprawki? To lepiej uzbrój się w cierpliwość, bo znając Jamboxa to następna poprawka za kilka miesięcy.


Pytanie ogólne: czy ostatnio podczas timeshiftu obraz częściej chrzani się tylko u mnie czy to ogólna tendencja? Jeszcze na początku września nic specjalnie się nie działo po pauzie, a teraz co kilkanaście minut obraz rozmazuje się, więc korzystanie z pauzy stało się dla mnie tragedią, po której nie wiem czy nie odebrać sobie życia.

Podłączam dzisiaj innego pendrive'a. Jeśli będzie działo się to samo, idę skoczyć z mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...