Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie zmiana trenera nic nie da. Takie częste zmiany tylko szkodzą, powinni dać Fornalikowi jeszcze czas. Przyjdzie kolejny i będzie to samo. Przyszedłby Guardiola czy Mourinho i pewnie też by nic nie zrobił, bo z g.... bata nie ukręcisz. Mam tu na myśli umiejętności zawodników - sam Lewandowski, Błaszczykowski czy Sobota to trochę mało. Najlepszych to mamy zdecydowanie bramkarzy, wczoraj gdyby nie Szczęsny to byłoby znacznie gorzej niż 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie nowy ,,polski,, typu Nawalka czy Wdowczyki i znowu bedzie rok - dwa eksperymentow :evil: , to lepiej zeby zostal Fornalik, albo ktos doswiadczony np. Kasperczak , Lenczyk , ostatnie 2 mecze wyjazdowe wygladaly calkiem przyzwoicie , tylko przod i szczegolnie tyl pozostal dopracowac , i nie spodziewl bym sie jakiegos cudotworcy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Jerzy Dudek zaproponował na stanowisko selekcjonera ponownie Jerzego Engela :smile:

 

Jakbym miał wybierać z Polaków to tylko on, albo Piotr Nowak. Ma duże doświadczenie, jest dobrym trenerem. Jakies Nawalki czy Wdowczyki za żadne skarby, przecież to tak samo jakby trenera z 4 ligi wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425: Z Fornalikiem to już po ptokach, ale nowemu trenerowi powinni dać czas. Choć pewnie i on się długo nie utrzyma i potem przyjdzie kolejny i kolejny. Czarno widzę przyszłość polskiej piłki.

 

W ogóle ten rok jest fatalny. Szczypiorniści zawiedli, koszykarze zawiedli, siatkarze to szkoda gadać. Tylko skoczkowie się spisali. Obserwuję tendencję spadkową we wszystkich tych sportach, oprócz skoków właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wcześniej pisałem to:

Gra Reprezentacja Polski piłkę nożną obrzydziła mi do reszty. Już nie rajcuje mnie liga hiszpańska, angielska, w tym LM. Nie miary i chyba już nigdy jej nie będzie, by określić, w którym miejscu w ogóle jesteśmy z piłką nożną. Stare głowy PZPN-owskie już nie powieją świeżością. Dopóki ludzie "zasłużeni" będą mieli priorytet do zajmowania stanowisk, jakie zajmują. Dopóty nic się nie zmieni.

Jest gorzko! Nieprawdaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies Nawalki czy Wdowczyki za żadne skarby, przecież to tak samo jakby trenera z 4 ligi wziąć.

Jeśli Nawałka to trener na 4 ligowym poziomie to gratuluję poczucia humoru :lol2:

 

Tak Nawałka zachowywał się (w 44min.) jak jego zespół prowadził już 0:2 na wyjeździe, a jeden z zawodników grał słabo

...i taki mały mix http://www.youtube.com/watch?v=E2R9mO-mdm8

...widać że gość żyje meczem a nie tylko obgryza paznokcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trener będzie znany w przeciągu dwóch tygodni taka deklarację złożył Zbigniew Boniek, a czy to to będzie krajowy trener czy zagraniczny to w tym momencie takiego znaczenia nie ma, bo wszystko zaczyna sie od piłkarzy czy chcą z pełnym zaangażowanie grac w kadrze czy tylko odcinać kupony za występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Nawałka byłby świetnym trenerem gdyby miał doświadczenie w PROWADZENIU (wbrew pozorom asystowanie to nie to samo) kadry narodowej.Specyfika bycia selekcjonerem jest taka że polega na obserwowaniu zawodników w różnych ligach i klubach.Trener ma możliwość obecności z zespołem przez 7 dni w tygodniu.Selekcjoner 3-5 dni na kwartał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trener będzie znany w przeciągu dwóch tygodni taka deklarację złożył Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek zaskoczy wszystkich? "Ja już wiem, kto będzie selekcjonerem"

Zaskoczył też stwierdzeniem przedstawicieli mediów obecnych na konferencji, mówiąc, że "90 procent kandydatów, których typują media, nie ma w ogóle racji bytu na ławce trenerskiej reprezentacji Polski"

Nie chce być odkrywczy ale odkrycia nie będzie. Za to będzie śmieszno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał,ze dobrze prowadzi Górnik,ale Fornalik tez dobrze prowadził Ruch,a z Reprezentacja mu nie wyszło...Jak ma byc trener to niech to bedzie z zagranicy. Doswiadczony w prowadzeniu Reprezentacji,z charakterem z autorytetem,który bedzie w stanie poukładac gre Naszych i sobie na głowe nie wejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienię temat ale muszę przyznać że transmisje meczów reprezentacji Polski w Polsacie Sport to strzał w dziesiątkę. Studio meczowe przynajmniej godzinę przed meczem, do tego komentarz Borka i Prusika. Jak dla mnie to było o niebo lepsze niż to co proponuje TVP. No i Wojtek Kowalczyk który przeważnie się nie myli co do naszej gry. Niezdecydowanych zachęcam do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę zdziwiony jak Boniek ( który ma znajomości ) namówi trenera z Włoch lub ponoć Niemiec ktoś podał w TV , kiedyś media ( już po porażce w Warszawie z Ukrainą ) pisały że do wzięcia jest selekcjoner islandczyków Lars Lagerbaek ( nie wiem czy dobrze napisałem ) ,ale niestety nie będzie już dla nas bo Islandia zagra w barażach .

Z polskich trenerów przewijają się nazwiska Nawałki ( zdobył z Wisłą MP i dobrze prowadzi Górnik Zabrze ) Skorża (MP z Wisłą był asystentem w kadrze Janasa tak samo jak Nawałka ) czy Jerzego Engela ( nie wiem czy da sobie rade z obecną kadrą przypomnijmy co się działo przed MŚ w 2002 r ), jest jeszcze Henryk Kasperczak ale podobno przeszedł na emeryture Ja postawie na trenera z zagranicy ( w meidach pojawiają się nazwiska Granta ,Domenecha, Louisa Enriqe ) moim kandydatem byłby Dan Petrescu ( szkoda że ma ważny kontrakt z Dynamem Moskwa ) Nowy selekcjoner musi mieć komfort pracy i gwarancje że nie zostanie zwolniony po jakiejś kompromitującej porażce czy braku awansu na MŚ lub Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Engel to niestety leśny dziadek.

Wbrew wszystkim uważam że waldek poradził sobie równie dobrze jak poprzednicy. Stąd wniosek iż nasza reprezentacja wiele więcej nie da rady niezależnie jakiego trenera byśmy nie mieli.

Na pewno potrzebny jest trener z autorytetem i najlepiej z sukcesami z jakąś reprezentacja. Na pewno nie kasperczak pi tym co wyprawiał w wiśle, to niestety kolejny dziadek.

Potrzebny jest ktoś taki jak Leo, tyle że młodszy. W polsce takich trenerów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie naszła inna refleksja...

nie mamy prezesa PZPN/Boniek/

nie piszę ot tak sobie,czy dla prezesa zależało aby awansować !!!

otóż NIE....w jednym z wywiadów/ tvn/ grzmocił takie bzdury ze glowa mała

a to ,,jeszcze nie jestesmy tacy dobrzy" za chwilę zaczął z tego wyczołgiwać

a był to wywiad przed meczem z Ukrainą

to jak pilkarze to odebrali?? proste

zamiast motywować ,powiedziec musimy ,zagwarantować premie za wygraną, są inne sposoby

a tu Bee....

płacz.

uważam że nie było wsparcia ze strony Prezesa !

zresztą mu tam blisko było do PO ... a tam sami kombinatorzy ...wiadomo

po co potem się tłumaczyć

to nie ten sam Boniek co na boisku

oj nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien przyjść ktoś kto przetresuje tych naszych piłkarzyków, ktoś na wzór Bogdana Wenty - byłego trenera naszych szczypiornistów. I przede wszystkim dać nowemu trenerowi popracować dłuższy czas, aby zbudować z zawodnikami więź współpracy. Na to trzeba czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...