Skocz do zawartości

Piłka nożna: Reprezentacja Polski


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ja tam będę oglądał mecz Polaków z Meksykiem bo kibicuję reprezentacji i życzę jej jak najlepiej, nie rozumiem postaw wcześniej piszących użytkowników, może kadra nie gra najlepiej, ale jesteśmy Polakami i wypadałoby kibicować Polakom a nie innym drużynom, zero patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest problem, bo to nie do końca są Polacy.Smuda z reprezentacji zrobił [beep], gdzie może zagrać każdy obcokrajowiec z polskim paszportem.Owszem jedna czy dwie takie osoby jeszcze są do przełknięcia, ale więcej to już przesada.I nie przemawia do mnie fakt, że "Niemcy robią to samo", bo to wierutna bzdura.Oni sobie tych piłkarzy wychowali, a my tych piłkarzy od innych kradniemy.Na nasz ewentualny sukces na Euro zapracują Niemcy i Francuzi, a nie my sami.

 

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w polskiej kadrze o ile został chociaż przez jakiś czas, w młodości szkolony w Polsce i w niej wychowany.Przecież wszędzie są imigranci, którzy z różnych powodów przybyli do danego kraju., ale w innym wypadku jest to oszukiwanie samych siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oglądne meczyk naszej repry, tym bardziej ze bedzie na TVP HD. Nie wiem czy do tej pory jak byly jakies mecze nawet w Polsce to transmitowali je w HD?

W kazdym razie rywal ciekawy i wymagajacy, mysle ze bedzie ciekawy meczyk. Nie wiem w sumie jak mozna sie emocjonowac spotkaniem, w ktorym jedyna niewiadoma jest rozmiar wygranej nad polamatorami z San Marino... Ale co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w polskiej kadrze o ile został chociaż przez jakiś czas, w młodości szkolony w Polsce i w niej wychowany.Przecież wszędzie są imigranci, którzy z różnych powodów przybyli do danego kraju., ale w innym wypadku jest to oszukiwanie samych siebie.

Ludzie kogo będzie obchodzić, kto w tej "polskiej" reprezentacji grał, jak będzie wynik. Jeśli będzie?

Znam wiele krajów, w których "sportowcy" się amerykanizowali i odwrotnie albo jeszcze inaczej, jak dla przykładu swego czasu w Austrii hokeiści i kogo to obchodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja tam będę oglądał mecz Polaków z Meksykiem bo kibicuję reprezentacji i życzę jej jak najlepiej, nie rozumiem postaw wcześniej piszących użytkowników, może kadra nie gra najlepiej, ale jesteśmy Polakami i wypadałoby kibicować Polakom a nie innym drużynom, zero patriotyzmu.

Nie wiem kto w tym wątku kibicował rywalom Polaków, prawdopodobnie nikt, więc mógłbyś nie przesadzać. Sam kiedyś miałem patriotyczne podejście w sprawie spotkań Polaków, ale moja cierpliwość ma swoje granice... To, że uważam ich za przeciętniaków nie znaczy, iż nie będę im kibicować np. na Euro 2012. Po prostu mecze towarzyskie w ich wykonaniu mnie nie porywają i wolę oglądać co innego w tym czasie.

 

Wczoraj zagrali tradycyjnie przeciętnie, ale przynajmniej wykorzystali jedną okazję. Spodziewałem się porażki z Meksykiem, ale miałem przyjemność się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w polskiej kadrze o ile został chociaż przez jakiś czas, w młodości szkolony w Polsce i w niej wychowany.Przecież wszędzie są imigranci, którzy z różnych powodów przybyli do danego kraju., ale w innym wypadku jest to oszukiwanie samych siebie.

Ludzie kogo będzie obchodzić, kto w tej "polskiej" reprezentacji grał, jak będzie wynik. Jeśli będzie?

Znam wiele krajów, w których "sportowcy" się amerykanizowali i odwrotnie albo jeszcze inaczej, jak dla przykładu swego czasu w Austrii hokeiści i kogo to obchodziło.

Tyle, że od kiedy do polskiej kadry zaczęto hurtowo sprowadzać obcokrajowców to wyniki reprezentacji mnie ani ziębią, ani grzeją.Poprostu jakoś stało mi się to obojętne.Owszem, oglądam mecze, ale jakoś nie przeżywam ich tak jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesteśmy Polakami i wypadałoby kibicować Polakom a nie innym drużynom, zero patriotyzmu.

To znaczy, że nie powinno być transmisji innych meczów na kanałach sportowych tylko dlatego, ze swój mecz gra Polska?, Patriotyzm nie polega na gapieniu się w telewizor przez 90 minut, patriotyzm się nosi kolego w sercu, a mecze Eliminacji ME puszczane u nas, to przepraszam są dla kogo? dla obcokrajowców mieszkających w naszym kraju? :P

 

Jaki dzisiaj typujecie wynik?, no ja chętnie zobaczył bym ciekawe starcie w grupie H, pomiędzy Danią i Norwegią, to jest naprawdę ciekawe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik dzisiejszego meczu Polaków dla mnie to sprawa drugorzędna. Bardziej istotne jest to jak nasi zagrają, czy uda im się prowadzić swoją grę przez kilka dłuższych momentów. Wiadomo jak rywal jest silny no ale nie wierzę, że Niemcy dzisiaj zagrają na 100% swoich możliwości, zresztą tak jest z każdym towarzyskim rywalem naszej reprezentacji, nikt nie będzie się narażał na kontuzje i inne niepotrzebne problemy. Dlatego też wydaje się, że mimo tego, że gramy z silniejszymi rywalami od nas to jednak Polacy powinni dominować w tych meczach, oczywiście nie od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty ale jakiś pomysł na naszą grę powinien być widoczny a tymczasem coś nieciekawie to wygląda. Ostatni mecz z Meksykiem nie napawa optymizmem, wielu się zachwyca, że zremisowaliśmy z silnym rywalem i jest lepiej, no może i jest ale nie do końca. Widać było, że Meksykanom aż tak się nie chce i nie zależy im a mimo to można pokusić się o stwierdzenie, że nas zdominowali i mimo tego, że nie stworzyli sobie wielu okazji na zdobycie bramek to szeroko rozumianą kulturą gry przewyższali nas zdecydowanie a nasi ograniczali się głownie do wyczekiwania na to co zrobi rywal, a jeżeli nadarzyła się okazja do gry z kontrataku to próbowali z niej skorzystać, to chyba trochę za mało. Nieważne jaki dziś padnie wynik, bardziej interesujące jest to jak Polacy dziś zagrają, czy stać będzie naszych na zagranie czegoś ''swojego'' choćby przez pewien okres w grze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian 18 nie będę z tobą dyskutował z jednego prostego powodu, bo nie znasz znaczenia słowa patriotyzm i nie umiesz czytać ze zrozumieniem, czy Ja napisałem, żeby nie oglądać spotkań innych drużyn - nie, wyraziłem tylko pogląd, ze niektórzy wolą oglądać inne drużyny niż kibicować swojej. Co do dzisiejszego meczu to może zdarzy się cud i zremisujemy 0:0, bilans mamy bardzo niekorzystny tylko 4 remisy i tylko 7 strzelonych, może dzisiaj uda się go poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy w tym meczu Reprezentacja zagra dobrze, czy źle, to bez znaczenia. Ważne, aby najlepsza forma była podczas Mistrzostw Europy. Myślę, że tak właśnie przygotowuje piłkarzy Smuda - widać drobne postępy, po każdym meczu (najważniejsze, żeby dopiero podczas Euro nastąpiła eksplozja formy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem miło zaskoczony grą Polaków :) Wiadomo, jedyny sposób, żeby coś ugrać z zespołem klasy Niemiec to gra z kontry a ta dziś była rewelacyjna! Szkoda, że Peszko marnował setki jakie mu wypracowali koledzy.

 

Po raz pierwszy od dawna reprezentacja zaciekawiła grą i aż chciało się ich oglądać.Byle w kolejnych spotkaniach powtórzyli takie występy, a może zmienię zdanie na ich temat :)

 

Wielki mecz Szczęsnego.Aż szkoda tych dwóch straconych bramek, bo one tuszują trochę ten świetny występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie człowiek powinien być zadowolony:

- Gdańsk nie został zdobyty przez Niemców

- to Niemcy gonili nas z bramkami

- zdobyliśmy bramkę w osłabieniu

- na bramkę z Niemcami czekaliśmy 31 lat - padły dwie i obyśmy nie czekali kolejnych 60 lat

 

W zasadzie człowiek powinien być zadowolony - to dlaczego nie jest.

 

Cieszy mnie zapał naszych piłkarzy. Z takim nastawieniem powinni grać zawsze. Typowałem 3-2 dla nas lecz gdyby nie Szczęsny ... Cieszmy się i kibicujmy i czekajmy na EURO, wtedy im włożymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony trochę, bo Niemcy nie potraktowali poważnie naszej reprezentacji. Chyba podopieczni Löw'a naoglądali się reklam Biedronki. :/

 

Ta 3 setka Peszki pokazała ile dzieli prawdziwego piłkarza od Sławka. Prawdziwy piłkarz by strzelał bez przyjęcia.

 

Wojtek Szczęsny - klasa światowa. Nawet nie wiem w jaki sposób go wychwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian 18 nie będę z tobą dyskutował z jednego prostego powodu, bo nie znasz znaczenia słowa patriotyzm i nie umiesz czytać ze zrozumieniem

Też nie mam zamiaru z tobą dyskutować, a ciebie zapewniam, ze dobrze znam znaczenie słowa patriotyzm i czytać ze zrozumieniem też potrafię, kto wie może nawet lepiej niż ty :wink: , więc nie wiem trze-go się czepiasz, szukając zaczepki, nie wiem co chciałeś przez to osiągnąć, w każdym bądź razie masz coś do mnie to zachowaj dla siebie.. i tyle w tym temacie.

 

Co do wczorajszego meczu Polska zagrała naprawdę przyzwoicie, pytanie tylko na ile procent zagrali Niemcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...