Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX IP - dyskusja ogólna.


patryk7588
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z LTE tylko działa Plus/CP (ta sama sieć, ale inne APNy i adresy IP).

Orange komórkowego nie wpuszcza (choć na początku pracownicy BOKu CP twierdzili, że będzie działać).

Ciekawe czy z Virgin Mobile by było ok bo oni jadą na Netii, ale z przypiętym /24 swoim ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nekromancer jeżeli posiadasz ten dekoder i dalej występuje u ciebie przymulanie dekodera po włączeniu HDMI CEC. Proszę napisz zgłoszenie techniczne przez ICOK z prośbą o przekazanie go do działu technicznego.

 

To samo tyczy się innych posiadaczy Evobox IP, bardzo Was proszę jeżeli występują u Was dalej te problemy z HDMI CEC zróbcie tak jak pisze, dział techniczny potrzebuje więcej przypadków aby zdiagnozować problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie troche wyszukiwaniem audycji... Funkcja "Znajdz inne emisje programu" najczesciej mnie interesowala. wiec postanowilem zbadac czemu nie dziala... Otoz wyszukuje TYLKO do przodu w czasie oraz TYLKO na tym samym kanale, co czyni ja wlasciwie bezuzyteczna. Caly sens tej funkcji tkwi w znalezieniu emisji ktora gdzies juz byla w ostatnim tygodniu i mozna ja wtedy wlaczyc przez catchup... No wiec na razie to tak nie dziala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś posiada listę numeryczną programów na dekoderze CP OTT??? Czy można ewentualnie stworzyć własną listę? Warto kupić tą ofertę?

Witam, czy ktoś posiada listę numeryczną programów na dekoderze CP OTT??? Czy można ewentualnie stworzyć własną listę? Warto kupić tą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co w tym szukać sensu, TV Puls też przez pół roku nie dawali, mimo, że to must carry :).

W OTT jest z kolei Club MTV i MTV Hits, którego nie ma w IPTV.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest znany problem w tej usłudze. Ja spotkałem się nawet z takim czymś, że na części CDNów uprawnienia były, a na części nie (przy okazji podniesienia do HD takich kanałów jak Eski, Spotklatka, Tele5 czy własnie TVS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, apj napisał:

85 TVS, na liście CP kanał jest podświetlony i ma oznaczenie FTA, czyli jakby jest w ofercie a nie ma..

I masz bład E016 ?   

A pakiet na umowie masz jaki ?  L ?   

 

Jesli masz catchup to sprawdz odtwarzanie czegos na tym kanale co jest ponad 3h wstecz.

Edytowane przez hupatek
.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tych problemów z zamulaniem CEC nie zaobserwowałem "w praniu", jedynie problemy z wyłączaniem tv.

 

Za to dziś znowu LM i znowu CDNy nie wyrabiają i na części przejście na najwyższy profil jakościowy jest niewykonalne.

No ale kilka przełączeń i można trafić na taki z którego leci więcej niż 3 Mbps. Tylko czy tak powinno być w płatnej usłudze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta IPTV interesująca za nie wielkie pieniądze, 20 zł (z rabatem smart dom) mamy dostęp do naprawdę ciekawej oferty.

Czy ktoś orientuje się kiedy IPTV Cyfrowego Polsatu będzie dostępne za pośrednictwem internetu światłowodowego INEA?? Umowa na dystrybucję została zawarta kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...