Skocz do zawartości

czy tvn zniknie z cyfry???


domgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Gdyby był taki tok myślenia to nie podpisywali by obecnych umów kóre sa dość swieże. Napewno nie wszyscy by tak zrobili i część osob byłby w stanie zrezygnować z ogladania TVN podobnie jak miejsce miało to z Polsatem.

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja nie umieściłbym kanału TVN Meteo i Style wsród kanałów o "mocnej pozycji" jak napisałeś... obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg (coś w stylu Mango 24), np. kanał TVN24 od początku był nastawiony na korzyści z opłat od abonentów (20 centów od abo) więc to byłby bezsensowny ruch, gdyby te kanały zniknęły z CP i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka, że jakby zabrali tvn-y z Cyfry i P2C to by ich ładnie załatwili. Oby tak sie nie stało. TVN, TVN7, TVN24, TVNturbo i TVNstyl oraz TVNmeteo to mocne pozycje. Strata tych kanałów to mógłby być gwóźdz do trumny tych platform.

 

 

:roll::roll: co to jest P2C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie umieściłbym kanału TVN Meteo i Style wsród kanałów o "mocnej pozycji" jak napisałeś... obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg (coś w stylu Mango 24), np. kanał TVN24 od początku był nastawiony na korzyści z opłat od abonentów (20 centów od abo) więc to byłby bezsensowny ruch, gdyby te kanały zniknęły z CP i C+.

 

 

przepraszam cię bardzo moja zona bardzo często (praktycznie codziennie) ogląda tv style i taki był zamiar tego programu on jest dla kobiet ty masz turbo więc one mają style

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje typu TVN24,Turbo,Style,czy Meteo mają już ugruntowaną pozycje

stałą widownie i dobrą oglądalność poprostu się sprawdziły i trafiły w gusta

dobrze o tym wiedzą szefowie TVN i ich księgowi, wiec nie sądze żeby

przynaj mniej w najbliższej przyszłości miały zniknać z konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN to nie Polsat i liczy na zyski. Czym wieksza dostepnosc kanału tych wieksza potencjalna widowsnia i wieksze zyski z reklaman. Zasieg TVN naziemny jest bardzo mały wiec obecnosc na innych olatformach ma dla nich kozystny wpływ.

 

 

Jak ruszy multipleks POTa w DVB-T z TVNami roznej masci

i rozkreci sie do 500tys eNka

to brak wszystkich TVN u konkurencji nakreci jeszcze bardziej ich platformy

Narazie jednak sa umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wcale przekonany ze nie zniknie. A nawet wydaje mi sie, ze kanał NSport pojawi sie w kablówkach jednak dopiero wtedy kiedy beda one nadawac w HD, niekótre juz to planuja. Wizja ITI to jest zarobek i nic wiecej. Firme ta mozna okreslic maszynka do zarabiania pieniedzy od poczatku jej istnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały grupy TVN beda dostępne w Cyfrze+ i Cyfrowym Polsacie napewno przez nastepnych kilka lat. Kilka miesięcy temu podpisano dość korzystne wieloletnie umowy - czym chwaliła sie zarówno Cyfra+ jak i Polsat. (komunikatry w serwisach prasowych na ich stronach internetowych) Informował o tym tez TVN.

Więc dyskusja o zniknięciu nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...