Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2022 o 21:53, Gierek napisał:

Przepraszam bardzo za pytanie, jeżeli się pojawiło w nieprawidłowym wątku, jeżeli tak się wydarzyło, to... przepraszam, i można przenieść do odpowiedniego wątku. 

 

Chciałbym się zapytać - akurat tak pod kątem telewizji przez Internet - płatnej - lepiej wykupić pakiet w Play, czy skorzystać z C+Online, i C+Box 4K? Mam telefon w Play, a nigdy oferty - wcześniej nigdy nie miałem nic wspólnego z Canal +. 

Głównie chodzi mi o następujące kwestie:

- cena (gdzie lepiej, taniej)

- jakość techniczna dekodera, kanałów (czy dekoder działa płynnie, przyjemnie, czy jest mało ścinek)

- kontakt z centralą 

- oferta (głównie chodzi mi o Canal +, Eurosporty wiem, że muszę dokupić z Playera)

- inne (można dopisać, jakie)

 

Zawsze, jak jest papierologia to mam gęsią skórkę. Wiem, że mogę dokupić zwykły tuner na Android TV, i tam z apek wgrać np. C+Online, ale w przyszłości i tak będę miał nowy telewizor - to po co mieć dwa razy to samo? Mogę też poczekać na kupno telewizora, ale są wydatki. 

 

Co polecalibyście? 

Najtaniej oferta satelitarna Entry Canal+ Sport. Masz wtedy podstawowe kanały, paczkę Canal+, Eleven, Polsat Sport Premium i Viaplay w cenie za 60 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2022 o 21:53, Gierek napisał:
Przepraszam bardzo za pytanie, jeżeli się pojawiło w nieprawidłowym wątku, jeżeli tak się wydarzyło, to... przepraszam, i można przenieść do odpowiedniego wątku. 
 
Chciałbym się zapytać - akurat tak pod kątem telewizji przez Internet - płatnej - lepiej wykupić pakiet w Play, czy skorzystać z C+Online, i C+Box 4K? Mam telefon w Play, a nigdy oferty - wcześniej nigdy nie miałem nic wspólnego z Canal +. 
Głównie chodzi mi o następujące kwestie:
- cena (gdzie lepiej, taniej)
- jakość techniczna dekodera, kanałów (czy dekoder działa płynnie, przyjemnie, czy jest mało ścinek)
- kontakt z centralą 
- oferta (głównie chodzi mi o Canal +, Eurosporty wiem, że muszę dokupić z Playera)
- inne (można dopisać, jakie)
 
Zawsze, jak jest papierologia to mam gęsią skórkę. Wiem, że mogę dokupić zwykły tuner na Android TV, i tam z apek wgrać np. C+Online, ale w przyszłości i tak będę miał nowy telewizor - to po co mieć dwa razy to samo? Mogę też poczekać na kupno telewizora, ale są wydatki. 
 
Co polecalibyście? 

A masz abonament w Play? Niby można byłoby pomyśleć o ofercie za 20 zł Play Now TV i Viaplay (bez boxa), a Canal+, PSP, Eleven przez internet na pół roku z góry w ramach oferty Wielka Piłka. Eurosporty lepiej dokupić w Player.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińska platforma Kiyvstar podpisała umowę z Disneyem.

Na razie w ich serwisie pojawiło sie kilkadziesiąt filmów w tym nowości jak "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun ", "West side story", "Śmierć na Nilu", "Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni", itd.

Cena za dostęp do kolekcji 49 UAH (6.50 zł).

https://tv.kyivstar.ua/ua/group/630ca032fa5449476dda8e9b-filmy-studii-disney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dziwne zawirowania z dźwiękiem albo jakość mizerna, a tymczasem amerykański Peacock, który kosztuje $1.99, nadaje sobie spokojnie Premier League (i nie tylko) w Full HD z bitrate 9-10 Mbps.

 

Peacock-Premier-League-Live.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jakość 4K na YouTube będzie dostępna tylko dla płacących subskrybentów.

 

To jest oficjalna informacja, czy przeczytałeś nagłówek jakiegoś artykułu?

To, że odbywają się testy na małej próbce użytkowników nie oznacza, że docelowo tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oficjalnej informacji choć może jest coś na rzeczy, gdyż posiadacze usługi Youtube TV muszą płacić dodatkowe kilkanaście dolarów za dostęp do materiałów 4K (wybrane transmisje sportowe na żywo i VOD). Może podobnie chcą zrobić z YouTube.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Statystyki odwiedzalności są bez sensu, liczy się liczba subskrybentów. Poza tym, czy tu liczona jest aplikacja?

Doczytałem, jest liczona, ale liczy się liczba subskrybentów.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dwie czołowe ligi europejskie i puchary a nie ma widzów?


Patrzysz przez swój pryzmat. Otóż piłka jest popularna ale nie aż tak bardzo jak nam się wydaje. Zrób sobie Research wśród znajomych, ilu z nich ma VP?
Na moich 100 znajomych tylko 4 osoby mają VP. Reszta się tym nie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Gemiusa to największą niespodzianką jest to, że Disney+ już wyprzedził HBO Max, myśłalem, że zajmie mu to więcej niż pół roku :). No ale dobry serwis, dobra oferta to i dobre wyniki.

Zaraz "wielkie" HBO Max wyprzedzi też Player.

Netflix na którym jak wieść mędrców niesie "nie ma co oglądać" niezmiennie pierwszy i niezwykle stabilny jeśli chodzi o wynik i czas oglądania.

Prime bardzo ładnie rośnie.

Sytuacja Viaplay ciekawa, bo raczej nie zabrały mu widzów transmisje na eventach w C+ Online, bo samemu C+ Online też spadło (co z racji dodania wybranych transmisji Viaplay, startu ekstraklasy, żużla itd też jest ciekawe). Sport najwidoczniej nie ogląda się wcale tak dobrze ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze były na tyle popularne, żeby jak wynka z opinii "ekspertów" wywalić każdą z trzech usług ze sportem - C+, PBG, Viaplay, ale za mało, żeby chociaż w top5 Gemiusa być.

Zresztą podobnie jak w linearnej tv. Nawet Robert w Barcy zaczyna sie przejadać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...