Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disney+ vs Amazon Prime Video vs SkyShowtime

Mam Netflixa i HBO Max, ale rozglądam się za czymś jeszcze. Która z trzech powyższych platform jest Waszym zdaniem najfajniejsza i dlaczego?
Bierz Disney+. Obok Netflixa i HBO Max jest to najlepszy serwis
...jeśli go interesują np. stare filmy i bardzo stare to najlepszą opcją będzie flixclassic.
Nie żartuj poza tym kolega wypisał jakie serwisy rozważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz.

 

Nie pisał jakie treści szczególnie go interesują dzięki temu można go lepiej nakierować.

 

Bo jeśli np. ma dzieci to wiadomo, że najlepszą opcją jest disney.

Może być nisza, która lubi stare produkcje czego możesz niestety nie rozumieć.

 

Ale ty masz szósty zmysł i pewnie wiesz na czym szczególnie mu zależy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha może mu jeszcze zaproponować serwis: katoflix z treściami religijnymi. 

 

Przecież on wymienił dokładnie z nazwy  3 serwisy streamingowe i nawet pogrubił czcionkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prime Video kosztuje grosze - 49 zł na rok, czyli wychodzi 4,08 zł na miesiąc. Jest jakość 4K. Warto zapoznać się z kilkoma serialami z Prime. Pojawiają się nowości kinowe. Nie tak dużo jak w Netflix, ale za te pieniądze oferta jest bogata.

Disney+ ma bardzo dobrą jakość i są różnorodne treści nie tylko dla dzieci.

SkyShowtime można być rozczarowanym - jakość tylko HD i mało nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust, a kolega nie określił co lubi oglądać. Są tacy, którzy lubią kino ambitniejsze i takiego jest sporo w Canal+, podobnie jak polskich filmów, choćby "Śubuk". U mnie rządzi HBO Max, potem długo nic i Disney oraz Amazon, oraz Apple. Najniżej cenię Viaplay i na razie Sky. Netflix jest gdzieś pośrodku, raz w roku mi wystarczy, bo dobrych filmów tam jest jak na lekarstwo, a udanych seriali max kilka w roku. Ale ja mam specyficzny gust. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, domin107 said:

A wskaż z 5 nowosci kinowych w NFX.

 

Ja wiem, że oni mają najwyżej 2 okno i swoje produkcje

Wiadomo, 10 okno. Za chwilę w jego ramach "Krzyk 6" 4 miesiące po kinie ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna dyskusja w stylu "o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą".

Każdy dobiera ofertę pod siebie, swoje upodobania i to co oglądają też inni domownicy. 

A pytający zamiast zadawać pytania powinien zapoznać się z ofertą serwisów i sam zdecydować co mu najlepiej odpowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że fajniejsze są Święta Bożego Narodzenia. :) A tak poważnie, po to jest to forum, żeby pisać o swoich odczuciach i o tym o cenimy i za co. Tak samo absurdalne jest pisanie jaki film, serial czy mecz nam się podobał. Nie mówiąc o wpisach o pogodzie. Mnie np. cieszy, że więcej treści pasujących do mnie znajduję w tańszych serwisach jak HBO Max, nie mówiąc o Amazonie niż kilka razy droższym Netflixie. Jednocześnie staram się szanować zdanie innych, jeśli przedstawiają stosowne argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mingo napisał(a):

Sam ją rozpocząłeś. 

W którym miejscu,  bo nie zauważyłem?

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Oczywiście, że fajniejsze są Święta Bożego Narodzenia. :) A tak poważnie, po to jest to forum, żeby pisać o swoich odczuciach i o tym o cenimy i za co. Tak samo absurdalne jest pisanie jaki film, serial czy mecz nam się podobał. Nie mówiąc o wpisach o pogodzie. Mnie np. cieszy, że więcej treści pasujących do mnie znajduję w tańszych serwisach jak HBO Max, nie mówiąc o Amazonie niż kilka razy droższym Netflixie. Jednocześnie staram się szanować zdanie innych, jeśli przedstawiają stosowne argumenty.

Jeżeli dyskusja jest sensowna to ok, ale wiemy jak tutaj jest. Jeden jest anty-coś tam, inny anty-coś innego, ale za to chwali co innego. I to się w kółko powtarza. 

 

Poza tym osoba rozpoczynająca dyskusje zadała pytanie o trzy serwisy i w takim razie jak chcecie mu doradzić? Bo w zależności od tego jakie przyjmie się kryterium - odpowiedź może być różna. Nie lepiej po prostu samemu wejść na, np. upflix.pl i samemu ocenić co mi najlepiej pasuje? 

Chce Ekstraklase - biorę C+

Chce Premier League - biorę Viaplay

Chce ofertę rodzinną - biorę Disney+

Chce Na Wspólnej i Hotelik Paradise - biorę Player 

Chce najkorzystniejszą ofertę w stosunku zawartość-cena - biorę Amazon.... 

I tak można w nieskończoność...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2023 o 09:57, Arkon napisał(a):

Polecam też Apple tv, często pojawiają się promocje za darmo na kilka miesięcy.

Są promocje na kilka miesiecy za free, bo tam nie ma co oglądać. Kilka pozycji filmowych, kilka serialowych, które można w miesiąc ogarnąć. Tylko jakość godna polecenia i nic więcej.

W dodatku brak lektora, a nie wszystkim leży czytanie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, ja tam obejrzałem co najmniej 10 dobrych seriali i kilka filmów. Oczywiście biblioteka nie jest duża, ale za to sporo wartościowych pozycji. Nawet ja nie dałbym rady tego obejrzeć w miesiąc. :) Oczywiście na stałe tego serwisu nie polecam, ale na 2-3 miesiące w roku jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...