Skocz do zawartości

Dance, Dance, Dance (TVP)


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jurorką programu została Ewa Chodakowska, spotkało się to z wieloma głosami krytyki, widać tak bardzo ostrej,że do głosów krytyki odniosła się w specjalnym filmiku Ewa Chodakowska. 

Ta skala agresji wobec osób związanych z TVP jest naprawdę przerażająca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wyczytałem w "To i owo TV" do produkcji zaczęły się zgłaszać "gwiazdy" zainteresowane udziałem w kolejnej edycji programu. Miała także zapaść decyzja o kontynuacji tego programu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą edycję "DDD" wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, a więc prawda Jakimowicza,że gwiazda konkurencji czyli Patricia Kazadi nie może wygrać. Niesmakiem jest,że kazali wysyłać smsy,a ogłoszenie wyników nie było na żywo i mam wrażenie,że zostało to nagrane dużo wcześniej. Dla zmylenia widzów był napis "występ na żywo". 

 

Aktualizacja: Okazuje się,że nagrali dwie wersje rozstrzygnięcia,a uczestnicy na swoich mediach społecznościowych chwalili się oglądaniem ogłoszenia wyników. Wiktoria Gąsiewska dziś z kolei wyleciała do USA. Po co ta szopka z napisem "występ na żywo"? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to sam Zdrójkowski, że tak powiem, "puścił farbę" w social mediach, że nagrano 2 wersje ogłoszenia wyników. To jest jednak nieco dziwne, bo skoro się robi program na żywo, to chociaż ten element powinien faktycznie być na żywo. A co do napisu... jak widziałem któryś wcześniejszy odcinek to chyba nie było, a przynajmniej nie przypominam sobie takiego dopisku. Może tu jest coś podobnego jak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", tyle że o ile tam to można rozumieć jako "występ nie z playbacku, tylko faktyczny śpiew danej osoby", to nie widzę sensu takiego napisu w programie tanecznym. Tańca nie da się "zplaybackować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to jest dziwne, że finał zrobili metodą ''live in tape'' niż na żywo. Co do wysyłania SMS-ów w trakcie nagrywanego programu, no to tutaj to jest akurat świństwo i tyle.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kirk napisał:

Z tego co czytałem, to sam Zdrójkowski, że tak powiem, "puścił farbę" w social mediach, że nagrano 2 wersje ogłoszenia wyników. To jest jednak nieco dziwne, bo skoro się robi program na żywo, to chociaż ten element powinien faktycznie być na żywo. A co do napisu... jak widziałem któryś wcześniejszy odcinek to chyba nie było, a przynajmniej nie przypominam sobie takiego dopisku. Może tu jest coś podobnego jak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", tyle że o ile tam to można rozumieć jako "występ nie z playbacku, tylko faktyczny śpiew danej osoby", to nie widzę sensu takiego napisu w programie tanecznym. Tańca nie da się "zplaybackować".

To znaczy program nigdy nie był robiony na żywo , to zawsze były premiery. Z ogłoszeń dla ludzi chętnych na widownię gdzie podawali terminy nagrań to były wtorki bądź środy. Natomiast relacje reporterskie z finału widziałem już chyba w poprzedni piątek czy w sobotę w "PnŚ". Co ciekawe pierwsze dwie części były oznaczone jako premiera,a tylko ta trzecia jako "występ na żywo" (chyba dla zmylenia widza, bo innego powodu by nie oznaczyć tego jako premiera nie widzę). Rozumiem,że trzeba to zmontować, dodać te komputerowe animacje i być może technicznie jest niemożliwe,żeby program był live, ale .. moim zdaniem kiepski pomysł by robić finał w Wielkanoc i to zaczynając o 21.00 (Kurski dodał jeszcze nie wiedzieć po co konkurencję w postaci "Sanatorium Miłości" w ostatniej chwili) i można było zrobić tak jak Polsat , który nadawał "Top Chef" czy "Hell Kitchen" z taśmy,ale samo ogłoszenie wyników było już "na żywo" (tam nawet żadnego głosowania widzów nie było !!) . Zresztą w "The Voice Kids" chyba tak zrobili ,że część była wcześniej nagrana,a część szła live. Tu ludzie mogą się poczuć oszukani,że kazali im wysyłać smsy,a zwyciężcę sobie ogłosili dużo wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w związku,że decydować mieli widzowie to jury w ogóle nie przyznawało pkt. To też dla mnie niezrozumiałe, bo nawet jak miały się liczyć tylko smsy, ta punktacja mogła by być takim głosem doradczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może wytłumaczę bo np. @Kirkbłędnie ten podpis interpretuje. "Występ na żywo" w przypadku TTBZ oznacza nie to że uczestnik śpiewał na żywo tylko że od momentu wyjścia uczestnika z "windy" aż do końca występu (albo nawet do końca rozmowy z jury) idzie nagranie ciągiem i nie ma żadnych dubli.

 

TVP natomiast podpis ten stosuje jak np. emituje koncert, który odbył się tego samego dnia ale kilka godzin wcześniej. I tu oznacza to że puszczono cały nagrany materiał w takim kształcie jakim by poleciał na żywo, czyli bez montażu. Nie wiem co miał oznaczać podpis tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O głosowaniu SMS w finale zdecydowała TVP na prośbę widzów , dwa warianty ogłoszenia wyników to warunek producenta . SMS to ewenement w historii formatu. 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/1-88-mln-widzow-dance-dance-dance-dwie-wersje-ogloszenia-wynikow-widzowie-oburzeni-to-decyzja-wlasciciela-formatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Piosenki z 6 odcinku z 1 maja

Duety:
Papaoutai (Ola i Damian)
Push Back (Ania i Staszek)
Revolution (Roxie i Oliwia)

Solo:
Damian - James Brown mieszanka PAPA'S GOT A BRAND NEW BAG, I GOT YOU (I FEEL GOOD), GET UP (I FEEL LIKE BEING A) SEX MACHINE.
Ania - PARTITION Beyoncé
Oliwia - PROBLEM Ariana Grande & Iggy Azalea
Ola - WOMANIZER Britney Spears
Staszek - LIKE I LOVE YOU Justin Timberlake
Roxie - FOCUS Ariana Grande

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Roxie Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wygrała program Dance Dance Dance 3 edycję, prawdopodobnie to ostatnia edycja, ale może będzie 4 edycja, ponieważ Dance Dance Dance myśli o zaproszeniu Ekipy na czwartą edycję.

 

Również przez nich została przekazana nagroda 100 000 zł na szczytny cel

 

000C2QHI0DVATB2C-C122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...