Skocz do zawartości

TV 65" – jaki polecacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, umek napisał:

Po 5 latach już 8K się kupi więc nie problem a jedyne smart tv jakie używam to Apple Tv więc pasuje.

 

W ten sposób to nigdy nie kupi się  TV bo za 10 lat będzie 16K   i tak w kółko :)  Mało kto wymienia TV co parę lat  jak coś dobrze odbiera :)   Sam widzisz że np w Polsce tak na prawdę jest jeden kanał co nadaje 4K to Canal+ 4k a reszta udaje że nadaje 4K  a gdzie mówić o 8K . Konsole nowe które wejdą w 2020 stawiają na 4K w 60 kl/a przyszłości może i 120 kl/s , także ja wolę ten rozwój niż 8K gdzie ludzkie oko i tak może nie zobaczyć już tej różnicy. Do 8k są potrzebne ogromne telewizory minimum  100 cali , tylko pytanie gdzie taką wielkość wstawić w blokach o małych metrażach. Moje zdanie jest takie że do 4K to powinno się kupować minimum  65 cali żeby to miało efekt ale jak słyszę że ludzie kupują 49 cali do 4K to sam nie wiem co o tym myśleć. Teraz telewizory to już mają tak rozbudowany smart tv że więcej nie potrzeba do szczęścia a tylko cieszyć się obrazem 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mieszkam w Polsce o tym iż nie miałem dłużej telewizora niż 5 lat nie wspomnę..a konsole...bądźmy szczerzy nigdy pionierem technologii nie były i nie będą.Nie o to w nich chodzi

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie każdy ma telewizor a znam takich co nigdy nie mieli i nie chcą mieć telewizora  , bo to chce to obejrzeć to sobie na obejrzy na telefonie . Sam również korzystam z telefonu i oglądam ale to tylko pół środek jak człowiek jest po za domem a w domu to wiadomo inna bajka jak się włączy tv z dużym ekranem to aż się chce oglądać . Ja czekam aż skończą się raty na to co chciała żona i potem moja kolej na kupno jakiegoś TV.

Wiem że nie mieszkasz w Polsce bo widać po opisie i dlatego piszą jakie są procedury  w Polsce na daną firmę a co do samych konsol to myślę że ten co gra dużo w gry na pewno kupi konsolę bo jest taniej niż komputer + monitor jakiś i mniej miejsca zajmuje. 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolę też kupię bo grać każdy w domu lubi a na dwa pecety nie ma miejsca. Zresztą konsolę mam i teraz ale napęd siadł a wymiana tyle co nowa więc czekam na nowego Xboxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Może ktoś polecić jakiś telewizorek 65' w sensownej -do 4 tysięcy  - cenie. Obecnie mam plazmę Panasonic 50VT50 i zdaje sobie sprawę, że trudno będzie znaleźć w tym przedziale cenowym coś mu dorówna ale może jednak? Wydaje się sensowne wziąć dodatkowe ubezpieczenie na 3 lat ( łącznie zatem 5) bo raczej dłużej taki tv nie podziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Ci OLED od LG mając obecnie  Plazma ale twój budżet jest za mały na 65 cali B9. Będzie Ci ciężko coś dobrego wybrać w tej cenie żeby do równać Plazma. Chyba będziesz musiał podnieść budżet o dużo więcej niż  4 tys albo zmniejszyć wielkość TV na 55 cali  a propozycje moje to 

1. Samsung Q80

2. SONY XG9505 

3.OLED LG  B9 

To są najbardziej popularne modele które ludzie wybierają mając Plazme ale według mnie najlepszym wyborem będzie B9 OLED:) 

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/51104-lg-oled-b9-test-następca-kultowego-cenowo-telewizora-oled-na-2019-rok/

 

Sam mam Plazme PV60 i według mnie albo  OLED  albo  QLED od Samsunga Q80RAT albo Q80TAT model z tego roku:) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...