Skocz do zawartości

Puchar Narodów Afryki 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WKS nie zachwyciło dziś. Ciekawe w jakiej dyspozycji znajduje się trójka innych faworytów: Ghana, Nigeria i Kamerun. Muszę się zgodzić z przedmówcami, turniej zapowiada się ciekawie :wink: Oby tylko nie powtórzyły się sytuacje takie jak z reprezentacją Togo. Swoją drogą jestem ciekaw czy np: E. Adebayor będzie teraz obchodził żałobę narodową ze swoim zespołem czy od razu uda się do Anglii by grać w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie po 77 minutach Egipt prowadzi 2:1 po bramkach Motaba w 34 minucie i Hassana w 54 minucie, Nigeryjczycy już w 11 minucie zdobyli bramkę a strzelcem jej był Obasi, jednak później zdecydowanie lepiej zagrali Egipcjanie czego dowodem są 2 strzelone bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PNA to wyjatkowy turniej.Dzieja sie czasami dziwne i wyjatkowe.Ale to co zrobil bramkarz Mozambiku to mistrzostwo swiata :lol2: Brakowalo jeszcze tylko zeby z tego bramka padla :mrgreen:

 

Benin zremisowal z Mozambikiem 2:2.Kolejna niespodzianka, choc nie taka duza jak te poprzednie.Benin ma bardziej znanych zawodnikow, co dla zwyklego kibica, takiego jak ja oznacza, ze jest lepsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy Puchar Narodów Afryki w tv. Musze śtwierdzić ,ze bardzo mi się podoba,choc nie ukrywajmy poziom nie jest najwyższy.choc z drugiej strony fajnie sie to ogląda ze względu na zwroty akcji i nieprzywidywalnośc.Generalnie druzyny afrykańskie(nawet te najlepsze takie jak Ghana ,czy WKS) są nieprzewidywalne bo jednego dnia moga wygrać z Brazylią ,a następnego zremisowac z Burkina Faso.Mnie bardzo ciekawi jak wypadną drużyny z Afryki na mundialu.Borek stwierdzil ,ze stawia na medal ktorejś z drużyn z Afryki.Ja nie bylbym tego taki pewny ze wzglądu wlasnie na ta nieprzewidywalnośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek wie co mówi, MŚ w koncu będą w Afryce, drużyny z Europy mogą tych upałów nie wytrzymać, a takie drużyny jak Nigeria czy WKS z takimi piłkarzami jakich mają mogą naprawde daleko dotrzeć, a MŚ to inna ranga niż PNA i pewnie będą się chciały pokazać z jak najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejna niespodzianke w PNA.Kamerun przegral, z tym slynnym Gabonem, ktory nas wyprzedza w rankingu FIFA 0:1 :mrgreen: .Bramke zdobyl najbardziej znany pilkarz z tego kraju Daniel Cousin.Ciekawe co mysla teraz ci, ktorzy nasmiewali sie z tego malego kraju, bo chyba po tym meczu powinni zmienic zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie co się w tym PNA dzieje :shock: Jak bym grał u jakiegoś bukmachera to bym fortune wygrał :smile: lub przegrał :( Aż żal że nasi nie jadą na MŚ do RPA może w Afryce się dzieją cuda i mając taką Brazylie lub Niemców w grupie mogliśmy z nimi wygrać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Egipt zdobywcą Pucharu Narodów Afryki 2010r.!

Wygrał w meczu finałowym z reprezentacją Ghany 1:0, po golu w 85 min zawodnika Nagy Gedo. Zmienił on w 70 min. Moteba, i już 15 min. później wpisał się na listę strzelców.

Egipt zdobył to trofeum trzeci raz z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...