Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Michu_97 napisał:

W artykule jest opcja, że już teraz można wykupić za 229.99 zł na rok, ale gdy się loguję to jest błąd o złej lokalizacji.

Dziś można wykupić, ale za 289,90 zł roczną lub za 28,99 zł miesięczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




No i Disney + naprawdę WCHODZI z przytupem, a nie jak to coś pod szyldem BBC Player

Co Ty porównujesz? BBC Player to nic innego jak kolekcja na żądanie jak Fox Play.

Nie ma co się nakręcać. Już niedługo wszystko będzie jasne i będzie można zweryfikować. Moim zdaniem przynajmniej 80% to treści dla dzieci, ale mogę się mylić.
Jasne jest wszystko od dawna. Kontent familijny (nie tylko dla dzieci) to ok 50% zawartości serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arkon napisał:

Nie ma co się nakręcać. Już niedługo wszystko będzie jasne i będzie można zweryfikować. Moim zdaniem przynajmniej 80% to treści dla dzieci, ale mogę się mylić.

A ty patrzyłeś na tę wstępną listę ? i na kontent na stronie dsny ?

Tam są bardzo mocne pozycje serialowe, które nie mają nic wspólnego z marvel i SW.

Zaraz po starcie dostaniesz jeszcze "Old Man" a potem "Prey".

To jest turbo dobra oferta.

 

Jest jednak pewne ale...

Czy disney włożył odpowiednie siły w kampanię marketingową, żeby wbić do głowy klientom, że d+ to nie tylko myszka miki i gwiezdne wojny ?

Moim zdaniem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawop napisał:

Co Ty porównujesz? BBC Player to nic innego jak kolekcja na żądanie jak Fox Play.

Odnoszę się po prostu do informacji przedstawianych w związku ze startem usługi, które sugerowały, że będzie to pełnoprawne wejście, a nie pokraczna "kolekcja" na sześć seriali i kilka dokumentów na krzyż... Dlatego też od początku pisałem, że lepszym rozwiązaniem byłaby możliwość korzystania z klasycznej wersji aplikacji, zamiast popłuczyn po prawdziwym serwisie, dlatego też uważam, że jak wchodzić do kraju X, to między innymi tak jak robi to Disney obecnie. W przeciwnym razie jest to nabijanie klienta w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Nie ma co się nakręcać. Już niedługo wszystko będzie jasne i będzie można zweryfikować. Moim zdaniem przynajmniej 80% to treści dla dzieci, ale mogę się mylić.

W moim przypadku jest to chyba ostatni duży serwis startujący na polskim rynku (SkyShowtime pomimo oferty filmowej z Paramount i Universal ma rozczarowującą ofertę serialową [jeżeli brać pod uwagę produkcje Paramount+ i Peacock], dlatego nie liczę tego jako duży serwis), a w odróżnieniu od dojrzałego Netflixa nie wiem od czego zacząć. W zasadzie z każdego z tych hubów (Disney, Marvel, Star Wars, National Geographic, Star) mam co najmniej jeden tytuł do obejrzenia.

 

Jeszcze odwołując się do kwestii startu BBC Player a startu Disney+ - faktem jest, że serwis ma zdecydowanie zbyt rozbuchany marketing w stosunku do tego, co oferuje. No i start Disney+ w momencie, w którym sporo produkcji już ma co najmniej polskie napisy (pomimo tego, że taki falstart mogli już popełnić z 2 lata temu, gdy pojawiały się pierwsze polskie wersje językowe) uważam za naprawdę dobry pomysł - w odróżnieniu od takiego HBO MAX, gdzie klasyki kinowe dodaje się zbyt wolno, a nie najnowszych produkcji animowanych Warnera czy Cartoon Network (za wyjątkiem Samuraja Jacka, którego ostatni sezon to już produkcja Adult Swim - i chyba tylko dlatego się pojawił) nadal brak.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawop napisał:

SW i Marvel to może 5% zawartości serwisu

 

9 godzin temu, Arkon napisał:

Nie ma co się nakręcać. Już niedługo wszystko będzie jasne i będzie można zweryfikować. Moim zdaniem przynajmniej 80% to treści dla dzieci, ale mogę się mylić.

Dlatego właśnie muszę sam sprawdzić. Najlepsza do tego będzie subskrypcja miesięczna. Do tej pory nie miałem nawet najmniejszej styczności z tym serwisem. Może właśnie dlatego tytuły oryginalne niewiele mi mówią (poza tymi najgłośniejszymi). Jeżeli znajdę coś dla siebie to super, a jeżeli nie to serwisów streamingowych jest aż nadto. Zobaczę co z tego wyniknie.

8 godzin temu, Arkon napisał:

Spoko, może masz rację. Ja się  nie napalam, bo tych serwisów już jest za dużo i obecnych nie ogarniam, a Disneyowi spokojnie się przyjrzę jak już będzie oficjalnie w Polsce.

Mam podobnie.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak najbardziej jest dojrzałe. To się tak tylko mówi : tu 30, tam 10 a gdzie indziej 25 i nagle wychodzi, że za dane usługi wychodzi suma 200 zł.

To jest pułapka.

 

Zastanawia mnie czemu disney w mailach nie udostępnia pełnej listy tytułów dostepnych na start.

Niby dostajemy jakie szczątkowe informacje, niby jest uplix, niby jest strona dsny, ale mi czegoś brakuje w kwestii komunkacji.

Mogli cały czas rozsyłać maila i po kolei przedstawiać ofertę, żeby wiadomo było co będzie w ofercie na 100%.

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, domin107 napisał:

To jak najbardziej jest dojrzałe. To się tak tylko mówi : tu 30, tam 10 a gdzie indziej 25 i nagle wychodzi, że za dane usługi wychodzi suma 200 zł.

To jest pułapka.

 

 

Ja mówię o osobach, które na miesiąc nie wezmą na próbę, tylko "przeczekają" i zobaczą jak to będzie. 

 

Jak Cię stać płacić 200, to żadna pułapka, jak kogoś nie stać, to nie bierze tylu usług. Subskypcje są miesięczne, a nie na 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego? Ja mam teraz dostęp do HBO Max, Amazona, Netflixa, Canal+ online, Viaplay i za chwilę Apple TV. Z Netflixa nie korzystałem od 2 miesięcy, z Viaplay może 2 minuty, a teraz będę testował Apple. Może kogoś nie kręcą produkcje Disneya i woli zobaczyć jakie będą na start. Naprawdę jak jakiś serial obejrzę za 2-3 miesiące, to świat nie zginie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro płacisz i nie korzystasz z serwisów, to tym bardziej to szczypanie się i wielkie analizy z jednym miesiącem przy jednym swrwisie wydają się być śmieszne. Szczególnie, że człowiek choć trochę ogarnięty wie już przed startem co tam będzie, a już po stracie to godzinę po już wazystko wiadomo. Więc to teatr, a nie jakieś analizy i podjęcie ważnej decyzji.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako osobie, która nie jest fanem filmów i seriali Disneya, Marvela, Star Wars i innych tego typu marek najważniejsze w ofercie Disney+ będą nowe filmy Foxa (na te sobie jeszcze poczekamy, na razie są w Canal+) i jakościowe produkcje serialowe od FX/Hulu (tutaj już będzie w czym wybierać). Oprócz tego klasyka seriali, ale na to pewnie i tak nie starczy czasu. Generalnie najważniejsza jest zakładka STAR:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Charlie1978KK Ok może nie każdy musi mieć każdą nową błyskotkę na rynku. Pamiętam, że Ty twierdziłeś choćby, że cena za Netflixa jest adekwatna. Nadal tak uważasz, patrząc na ceny HBO Max czy Disneya? Jako fan sportu tylko mecz muszę obejrzeć na żywo, a jakiś serwis streamingowy nie jest dla mnie rzeczą, którą muszę mieć od razu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowszych filmów Disneya ("Eternals", "Nasze magiczne Encanto", "To nie wypanda") nie ma dostępnych w usługach VOD do wypożyczenia.

Wszystkie czekają na Disney+. A nawet jak się pojawią się do wypożyczenia potem to czy jest sens płacić 15-19 zł za jeden film w HD w premierach C+, gdy masz go w 4K w miesięcznej subskrypcji z całą ofertą za niewiele więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...