Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, neo_patryk napisał:

Wiedziałem, że prędzej, czy później do tego dojdzie. Coraz większa konkurencja na rynku usług streamingowych sprawia, że coraz trudniej utrzymać stałych użytkowników, więc wprowadzane są tańsze pakiety z reklamami. ciekawe co będzie następne. Długoterminowe umowy abonenckie, a może ograniczenia w produkcji premier? 

HBO Max czy nasz rodzimy Player już oferują roczne pakiety. Co prawda nie jest to typowa umowa abonencka jak w przypadku platform satelitarnych, bo to jednak płatność z góry. Ale za to kilka miesięcy w gratisie. I sam abonent w tabelce Excela zostaje na dłużej niż jeden miesiąc. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas jak zwylke trzeba będzie kombinować, żeby moonnighta i obi wana zobaczyć na premierę.

Znów vpny, torrenty czy inne kombinacje bo disneyowi ciezko to wrzucić np. na vod choćby na chilli, żeby dać szanse publice na oglądanie normalne.

Tak, ja wiem zaraz u nas d+ będzie. Kiedyś tam w lato :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney nawiązuje współpracę z japońskim nadawcą Nippon TV
Partnerstwo obejmie koprodukcję treści w języku japońskim, począwszy od seriali, animacji po programy rozrywkowe, które będą dostępne na całym świecie w Disney+, a firmy będą udostępniać treści na swoich platformach.

Pierwszym serialem telewizyjnym Nippon, który trafi do Disney+, będzie kryminalny dramat The Files of Young Kindaichi , z udziałem gwiazdy pop, która została aktorem Shunsuke Michiedą. Program rozpocznie nadawanie w Nippon TV w kwietniu 2022 roku, a zaraz potem zostanie wydany w Disney+.

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/disney-plus-japanese-content-nippon-tv-1235108381/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas jak zwylke trzeba będzie kombinować, żeby moonnighta i obi wana zobaczyć na premierę.
Znów vpny, torrenty czy inne kombinacje bo disneyowi ciezko to wrzucić np. na vod choćby na chilli, żeby dać szanse publice na oglądanie normalne.
Tak, ja wiem zaraz u nas d+ będzie. Kiedyś tam w lato
Może już na Obiego Disney+ będzie w Polsce


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, domin107 napisał:

Dla mnie to myślenie życzeniowe.

Obstawiam twardo wrzesień.

A ja obstawiam właśnie premierę tego serialu - 25 maja - jako możliwą datę startu, oczywiście nie jedyną, bo nie mam żadnej pewności, ale jest to całkiem logiczne.:

Tłumaczenia w naszym języku dodawane są konsekwentnie codziennie, treści Disneya z HBO(Max) znikają z końcem bieżącego miesiąca, gotowe aplikacje istnieją od wielu miesięcy, tak samo interfejs i jego tłumaczenie po polsku są już gotowe (można było zobaczyć screeny w internecie), ale zablokowane i niedostępne do momentu rzeczywistego startu. 

Kwestia wewnętrznej, także z punktu widzenia marketingu, decyzji: "czy i kiedy" konkretnie, skoro zapowiedziano start na "lato"... Ale nie jest to lato w ścisłym rozumieniu roku kalendarzowego, a bardziej "sezonu letniego" w USA w ujęciu biznesowym w branży. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co obstawiacie? Doczekać się nie możecie? Ja już cierpliwie czekam od początku tj. 3 lat (Mandalorian ruszył 12 listopada 2019). Ma być lato to będzie lato. Jak dla mnie może być nawet i jesień. Wystartują prędzej czy później, spokojnie ;) Chyba co niektórzy popadli w hazard, bo uwielbiają obstawiać kto pierwszy będzie najbliżej daty startu to wygra nie wiadomo co :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latem nie będę miał czasu na oglądanie tv bo na przełomie lipca i sierpnia ojcem zostanę :D Dlatego "latem" mnie nie urządza, muszę nadrobić zaległości wcześniej, bo obawiam się, że potem one urosną do gigantycznych rozmiarów zanim znów będzie czas na takie rzeczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, domin107 napisał:

Astronomiczne 21 czerwiec do 20 wrzesień.

 

Ludzie, macie 11.03 a wy serio myślicie, że za dwa miechy odpalą. 

Dajcie spokój.

Gdyby chcieli, mogliby nawet w tym miesiącu z ponad 30% poziomem tłumaczenia oferty na j.polski. 🙂 Za dwa miesiące ten odsetek tłumaczeń jeszcze wzrośnie, ale nawet w dniu rzeczywistej premiery, kiedy by ona nie była…to odsetek tłumaczeń nie będzie wynosił 100%. Technicznie (aplikacja)pewnie nic nie stoi na przeszkodzie. Dochodzą jeszcze kwestie licencji do przejęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domin107 napisał:

Astronomiczne 21 czerwiec do 20 wrzesień.

 

Ludzie, macie 11.03 a wy serio myślicie, że za dwa miechy odpalą. 

Dajcie spokój.

Nie słyszałem o takim marketingu żeby wrzesień to było lato. Astronomicznie nigdy do tego nikt nie podchodził chyba że Disney będzie pierwszy. Fakt faktem że  jak nie maja konkretnej daty to powinni sobie darować takie ogólne pogadanki w stylu jesień lato itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...