Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, diabeu napisał:

Disney ma na to wywalone. Będą dzialać tak jak działa Netflix, HBO GO, Prime Video czy Viaplay.

Nie sądzę. Klimat dla inwestycji amerykańskich był inny w 2016, a inny jest dzisiaj. Właścicielem TVN jest Discovery.

 

Viaplay jest ze Skandynawii. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441, ja u siebie już od dawna mam apke Disney+ na PS5. Licze , że w tym roku , będę mógł z niej skorzystać,  bo obecnie jest geoblokada.

8 minut temu, diabeu napisał:

Jest 4K z HDR, nawet w necie są ripy w tej jakości z m.in. seriali Marvela z Disney+, oczywiście z polskim dubbingiem :D .

Mandaloriana,  każdy zainteresowany w ten sposób już oglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak i jeśli wejdą do Polski, to będą ich obowiązywały takie same regulacje jak Netflix. Bo niby dlaczego nie. 

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

@Toma441, ja u siebie już od dawna mam apke Disney+ na PS5. Licze , że w tym roku , będę mógł z niej skorzystać,  bo obecnie jest geoblokada.

Mandaloriana,  każdy zainteresowany w ten sposób już oglądał ;)

Jakoś nie umiem i nie chcę bawić się w Vpn, dlatego nie oglądałem żadnej produkcji Disneya. Co do geoblokady, to oczywiście można ściągnąć też apk i odpalić np. w mi box s, ale zaraz pojawia się odpowiedni komunikat 😉 Na Xboxie w sklepie Microsoft nie da się jej wyszukać, ale jest logo na banerze reklamowym, więc pewnie odblokują po starcie usługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney zerwał współpracę ze Scarlett Johansson.Jest to wynik pozwu aktorki przeciwko Disney’owi związany z dystrybucją nowego filmu o Czarnej Wdowie.

https://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/konflikt-disney-scarlett-johansson-zerwana-umowa-odszkodowanie-gdy-zmienia-sie-konsensus-rynkowy-tarcia-sa-nieuniknione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D+ raczej nie startował nigdzie w lato.

Zazwyczaj jest to wiosna lub jesień więc raczej jesień jeśli już.

Serio ? Kogoś to dziwi ?

Ok, niech będzie rok później ale w dobrym stylu i wysokim poziomie (4k i content)

A tak swoją drogą to mogliby do tego czasu wymyślić, żeby te treści były możliwe u nas np. w formie VOD. Choć znając ich tą wątpię.

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...