Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kibic229 napisał:

W jaki sposób? Kilka dni temu zatwierdziłem swojego maila i do tej pory nie otrzymałem żadnego potwierdzenia.

 U mnie po wpisaniu maila pojawiła się na stronie zielona fajeczka oznaczająca zaakceptowanie. Na maila nie przyszło mi jeszcze potwierdzenie. Dopiero po 14.06 dowiemy się, czy wpisaliśmy prawidłowo adres mail. Wpisałem na wszelki wypadek adres jeszcze raz i dodałem jeszcze alternatywny inny adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podam 2 adresy mailowe.

Jednak żaden z operatorów na razie  nie pochwalił się nawiązaniem współpracy z Disney+ a już pozostało niewiele czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądał debiut w Polsce dopiero zobaczymy, ja sobie poczekam bez inwestowania w roczną subskrypcję. Wydaje mi się raczej nierealne, aby przed startem usługi lub krótko po nim operatorzy dali lepszą ofertę od samego Disney+. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator ogłasza, że ma ofertę zakupu dodatkowej usługi jak będzie można z niej już skorzystać. Na razie to takie wychodzenie przed szereg.

Nie liczę na to, że już 14.06 pojawi się oferta łączona z operatorem. Wcale nie jest powiedziane, że nawet niższa cena za D+ u operatora, sumarycznie będzie korzystniejsza dla klienta niż branie osobno. Może okazać się, że inny operator bez D+ ma korzystniejsze ceny za abonament telefoniczny niż ten z D+. Kartowcy i użytkownicy wirtualnych operatorów wolą korzystać z telefonu za 20-30 zł miesięcznie niż za 100 zł mieć możliwość wykupienia D+ za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, swordfish napisał:

Operator ogłasza, że ma ofertę zakupu dodatkowej usługi jak będzie można z niej już skorzystać. Na razie to takie wychodzenie przed szereg.

Nie liczę na to, że już 14.06 pojawi się oferta łączona z operatorem. 

To nie jest wychodzenie prze szereg. To wyścig

Jeśli nie będą proponować przed startem łączonej oferty to mogą sobie dać z nią spokój bo oferta samego disneya jest po prostu dobra i większość z niej skorzysta, żeby będzie mieć na rok spokój. 

Nikt nie będzie dziękować takiej vectrzę np. jeśli doda D+ we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze kont zagranicznych po prostu zalogują się w polskiej lokalizacji i spokojnie poczekają na rozwój sytuacji. Zobaczymy, czy są jakieś różnice techniczne między wersją amerykańską, a polską. HBO Max ma niemiłe niespodzianki dla użytkowników europejskich, oby Disney+ nie poszedł w ich ślady.

 

54 minuty temu, ircios napisał:

Pisałem o koncie,  że można założyć,  a nie o mailu.

To jeszcze napisz, czy można zapłacić i co dalej się dzieje na takim koncie, niektórym ponoć udało się iść krok dalej, ja nie sprawdzałam: https://i.postimg.cc/yY8WHqgf/Disney-PL-Pay.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na koncie zagranicznym teraz nie da możliwości z korzystania z promocji rocznej w Polsce za 229 zł.

Ta oferta powitalna jest ograniczona czasowa. We wrześniu D+ za 20-25 zł miesięcznie w Vectrze czy w Play UPC może być atrakcyjne, jak jeszcze dorzucą okres darmowy 3-6 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się właśnie dowiedziałam można zapłacić kwotę 28,99 zł nie w euro, a w złotówkach właśnie jak kogoś interesuje subskrypcja za miesiąc, a nie promocyjna roczna. Tylko nie widzę sensu robienia tego przed startem usługi, ale ponoć jest taka możliwość.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tomo21 napisał:

Czyli pewnie będzie straszna lipa, bo Doctor Strange już będzie w Disney+, a Spidermana, którego trzeba obejrzeć wcześniej, nadal jeszcze w HBO pewnie nie będzie :/

Na obydwu filmach byłem w kinie i... do zrozumienia fabuły nowego Doktora Strange'a bardziej potrzebne będą seriale z Disney+ (których nie miałem jeszcze szansy obejrzeć - zwłaszcza WandaVision i What If...? [już z polskim tytułem A gdyby...?] i inne) niż najnowszy Spider-Man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...