Skocz do zawartości

Studio Lotto


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Studio Lotto'' jest to emitowane codziennie o godz. 21:40 w TVP Info losowanie gier liczbowych, które jest prowadzone przez Conrado Moreno, Agatę Jasińską, Mateusza Kaczmarka, Marcina Mańkę, Renatę Molendę i Marysię Zwierzyńską. ''Studio Lotto'' jest również emitowane o godz. 14:00 i 21:40 na stronie internetowej http://www.lotto.pl/.

 

Wcześniej ''Studio Lotto'' było emitowane w TVP1/TVP2 (w środy i soboty) oraz na Polsacie, gdzie wówczas ''Studio Lotto'' prowadził Ryszard Rembiszewski, który z tym programem jest kojarzony do dnia dzisiejszego jako ''Pan Lotto'' (choć Ryszard Rembiszewski jest na emeryturze, to dalej jest aktywny zawodowo jako konferansjer różnych imprez). Także przez pewien czas ''Studio Lotto'' prowadził Daniel Wieleba, który mnie wręcz irytował swoim [beep]owaniem na wizji.

 

Przyznam się szczerze, że ''Studio Lotto'' bardziej mi się kojarzy z czasów Polsatu, gdzie nawet była tam tzw. komisja gier i zakładów, która nawet została sparodiowana w jednym ze skeczy kabaretowych. Natomiast dzisiejsze ''Studio Lotto'' w TVP Info jest dla mnie wręcz nijakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe zainteresowanie Studiem Lotto było za czasów emisji w Polsacie, zresztą to nic dziwnego, wystarczy przypomnieć, w jakich to było czasach. Wtedy się nie sprawdzało jeszcze wyników w sieci, więc albo się oglądało losowanie w telewizji, albo czekało na następny dzień i czytało w gazecie. Poza tym dochodzi chyba jeszcze inna kwestia... nie wiem czemu, ale nie przypominam sobie, żeby w czasach świetności Studia Lotto różne Zakłady Specjalne i inne akcje Totalizatora były aż tak szeroko reklamowane w telewizji. Wzmianki o tym były zawsze przy losowaniu, bo były one oglądane przez kilka milionów widzów, dlatego łatwo było dotrzeć z informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...