Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie łapię się, trochę później kończy mi się umowa. Ale nie rozpaczam, w grudniu/styczniu będzie może nawet lepiej.

Jednak może i mnie miałbyś coś do zaproponowania? Interesowałby mnie zwłaszcza tuner HD w promocji po 149zł (jak go zdobyć?) ewentualnie czy można go wynająć na te kilka miesięcy do końca umowy.

Również nie pogardziłbym dobrą promocją na Canal+. Miałbyś coś dla mnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowe.Rano wykonałem telefon do BOK.Miła pani powiedziała że o około 20tej skontaktuje się ze mną konsultant i przedstawi ofertę.Abonet od 6lat ,umowa na czas nieokreślony,pakiet podstawowy z Canal+,własny tuner Ferdek FX. Planowałem dołączyć opcje HD i wziąć dekoder PVR aby wykorzystać go do VOD. Tuż po 20ej zadzwonił konsultant.

Po 20 minutach rozmowy dostałem:

50% zniżki na komfort przez 9 miechów

Gratis do końca roku: Canal+,Canal+HD,Eurosport HD,NationalGeo HD,AXN Pack,Kino Polska,3Wymiary Dicovery .

Dekoder HD proponował mi na własność za 149 zł, ale wziąłem PVR opłata 20zł/mc.

I co najważniejsze od nowego roku z każdej z tych opcji mogę zrezygnować, zmienić i dowolnie modyfikować, wykorzystać Plusy itp. Po promocji na pakiet komfortowy mogę zejść na niższy pakiet. W każdej chwili mogę zrezygnować z dekodera PVR. Wszystkie kolejne promocje jakie będą wprowadzane przez Cyfre będą również mnie obejmować.

Mogę również odstąpić od umowy –kara 299zł.

Po paru minutach miałem wszystko włączone

Aneks ma przyjść pocztą,a po PVR zaknacam jutro do dystrybutora.

Ogólnie może być,wystarczy trochę ponarzekać przez telefon i trafić na uprzejmą panią w BOK,a to się nie często zdaża. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym pakiecie + przykładowo komfort osobno w kółku masz pac AXN ,Pac Discovery i Kino Polska z gwiazdkami.Na dole pisze wyraźnie dodatkowe kanały wchodzą w skład pakietu przez okres minimalny umowy.A minimalnym okresem na jaki możesz zawrzeć umowę jest 18 m-cy/tak mi tłumaczyła babka w firmowym punkcie C+/a tylko,że są taniej o 50% do 10 m-cy.Czyli pełne 9m-cy plus ten co kupujesz.A umowę możesz zawrzeć i na okres dłuższy ale po tych 18 m-c odpadną Ci te dodatkowe kanały +.Ale czy faktycznie tak jest głowy nie dam ale na to tak wygląda.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr-ek wiem,że masz animozje do C+ ale nie wyrywaj słów z kontekstu gościa co dobrze nie przeczytał lub nie zrozumiał oferty promocyjnej i narzeka.Wpierw dobrze przeczytaj na czym polega promocja-" Urodzinowe szaleństwo 50% taniej do 10 m-cy"- dopiero później jak masz zastrzeżenia do konkretów wypowiadaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... n-ka pod tym względem wcale nie jest lepsza. Z 50x czytałem regulaminy i dalej nie wszystko jest dla mnie jasne. Na szczęście pomęczyłem infolinię i zapisywałem to co mówili, a następnie zaznaczałem w regulaminie. Wbrew pozorom to ważna kwestia, bowiem wystarczy się spóźnić o jeden dzień i już się jest kilkadziesiąt zł w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na InfoLinie i potwierdzałem fakt AXN+Discovery na 18 miesięcy i koleś potwierdził choć nie był zdecydowany wiec skonsultował się z osobą która jest nad nim i potwierdził że na pewno AXN+Discovery czyli ten + jest na 18 miesięcy. Nie wiadomo do końca co będzie później ale prawdopodobnie tak może zostać po 18 miesiącu.

 

Podał mi też ciekawą informację, że gdy się podpisuje przez nich przez InfoLinie płaci się 1zł aktywacji. Gdy się aktywuje u dystrybutora płaci się 90zł za aktywację. Więc zamówiłem przez InfoLinie i odbiór jeszcze dziś w punkcie autoryzowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol skandal jestem abonentem 4 lata juz cyfry zadzwonilem do iboa powiedzialem im wprost ze jak mi czegos nie zaproponuja to rozwiaze umowe (czas nieokreslonu) facet powiedizal ze dla mnie nie ma oferty jedyne w listopadzie bedzie atrakcyjna oferta dorzuca discovery i axn powiedizalem mniej dosadnie zeby sie w [beep]e pocalowali z taka oferta .(Pakiet Komfortowy+3AXN + Orange SPORT+Canal+) i oni po 4 latach jedyne co mi zaproponowali to raz cinemaxy do konca roku w tamtym roku a byl listopad ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, ludzie, wyluzujcie! Większość konsultantów jeszcze nie została przeszkolona z ofert przedłużeniowych dla obecnych abonentów i dlatego mówią że nic nie mogą zaoferować. Mogę Was zapewnić, że od listopada osoby, które mają umowę na czas nieokreślony będą ją mogli telefonicznie przedłużyć m.in. na 18 m-cy z 50% rabatem na 9 m-cy, plus opcje premium darmo na 2 albo 3 m-ce. 2-3 tygodnie wytrzymacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie będą mogli z oferty skorzystać ci, którzy mają umowę na czas nieokreślony, albo których okres minimalny umowy/aneksu kończy się z końcem listopada. Jeśli oferta zostanie przedłużona do grudnia (a pewnie tak będzie) to wówczas w grudniu z oferty będą mogli skorzystać abonenci których okres minimalny umowy/aneksu kończy się z końcem grudnia.

 

Tak wogóle to oferta jest już dostepna, tylko trzeba mieć ogromne (!!!) szczęście żeby trafić na konsultanta który może już to zaproponować (jak widać w tym watku już ktoś pisał że dostał takie warunki). Dlatego lepiej poczekać do listopada z telefonami w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś wziąłem cyfrę z pakietem komfortowym i darmowe kanały do końca roku są zależne od tunera jakiego się bierze. Chciałem wziąć na własność Pace i po podpisaniu umowy wypożyczyć na 12 miesięcy Philipsa HD PVR. Niestety nie można przy zakupie Pace włączyć wszystkich programów HD za darmo do końca roku, a jeśli się nie włączy programu w czasie podpisywania umowy to potem już za darmo go nie można włączyć w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podał mi też ciekawą informację, że gdy się podpisuje przez nich przez InfoLinie płaci się 1zł aktywacji. Gdy się aktywuje u dystrybutora płaci się 90zł za aktywację. Więc zamówiłem przez InfoLinie i odbiór jeszcze dziś w punkcie autoryzowanym.

 

 

Dobre bo ja kilka dni temu u dystrybutora podpisywałem umowę na Pakiet Komfortowy+ i Opcje 3 razy HD z dekoderem PHilips PVR HD i za aktywację zapłaciłem 1 zł. Chyba konsultant na infolinii był niedoinformowany albo zrobił Cię w balona :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodzwonieniu sie na infolinie i po podaniu nr abonenta konsultant ma wglad w to co jest aktywowane. Juz bardziej prawdopodobne jest to ze dystrybutor zle wprowadzil umowę. Jak podpisujesz umowe to masz czarno na bialym napisane na jakich warunkach ja podpisales. Jesli sie cos nie zgadza to dzwonisz do CTA i sie pytasz. Na infolinii to wg mnie ludzie maja duzo wieksza wiedze niz dystrybutor - przynajmniej tak mi sie wydaje. Pamietam jak chodzilem do dystrybutora bo chcialem wymienic dekoder i dystrybutor musial dzwonic na infolinie zeby sie zapytac czy moze go wydac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne banialuki :shock: Bez wzgledu gdzie podpisujecie umowę aktywacja jest 1 zł, bez polecenia zapłaty i z poleceniem, oferta jest identyczna wszedzie, nawet gdyby dystrybutor chciał nie może naliczyc wiekszej sumy za aktywacje :? System jest centralny, serwery sa w C+ i oferta w systemie jest identyczna dla wszystkich :D Czasmi ja czytam te wyssane z palca informacje to ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...