Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

wypowiedziałem obydwie platformy CP z 3 m-ce wyprzedzeniem 17 m-c umowy (nie mogę się już zalogować do icok-u :!: ) oraz C+ z 1 m-c przed końcem 13 m-c umowy (mogę się nadal normalnie zalogować jeszcze) i sprawdziłem sobie jak abonament mi naliczyli w tym miesiącu do zapłaty :/

 

po uruchomieniu w sierpniu promocji 50% na canale+ i w zamian za to orange sport raz zapłaciłem z tą promocją za abonament 50% ceny pakietu canal+, teraz w C+ naliczyli mi normalną stawkę za abonament bez tej promocji...czy jest to zgodne z zasadami promocji :?: czy ktoś miał podobnie chcąc normalnie zakończyć terminową umowę :?:

 

muszę zatelefonować do nich i zapytać, gdyż nie chciałbym przepłacać abonament na 2 m-ce przed zakończeniem umowy!

 

czy ktoś może coś doradzić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. dzięki. Tak to się teraz nazywa. Właściwie wysłanie wypowiedzenia jak się umowa kończy to jedyna droga do dostania rozsądnej zniżki. Kto tego nie zrobi traktowany jest na zasadzie "śmierć [beep]om". I tak najkorzystniej wciąż wychodzi zerwanie umowy i podpisanie nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje mały szczegół: jak wiemy do presiżu mają być dołączone kanały HD. Powiedzmy że abonentów z tym abonentem jest 1 000 000, a abonentów HD 1 000 moje pytanie w jaki sposób reszta abonentów zobaczy materiał HD. Co zrobi w tym przypadku C+ zastanawiał się ktoś już nad tym? Może się czepiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jakie tuner i w jakiej cenie oferuje Cyfra+ w tej nowej promocji? Na stronie jest tylko "Dekoder już od 1zł" a to trochę mało precyzyjne. Oczywiście chodzi mi o ceny zakupu na własności. Czy ktoś może jeszcze wie czy można gdzieś dorwać na necie elektroniczny regulamin tej promocji, oraz umowę jaką się podpisuje bo w salonie nie zawsze jest czas i możliwości a chciałbym wcześniej dowiedzieć się na co się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1zł to chodzi o Philipsa DSX czy DSB? Co do tych za 49zł to są dwa Philipsy DSR 3201 i 6201, o którego chodzi? Co to jest ten Pace bo go nie widzę na tej stronie? Jak wygląda cena pozostałych czyli Philipsa PVR HD? Rozumiem że mówimy o cenach zakupu na własność bo trochę mało to 1zł i 49zł, a cen jest niezależna od wziętego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zajżę jeszcze raz do umowy, ale o ile dobrze doczytałem, to na pakiet niższy można zejść już po 3 pełnych miesiącach od podpisania umowy (oczywiście tracisz wówczas promocję). Zejście na niższy pakiet kosztuje "dychę", a na powitalny coś koło 50 zł (dokładnie nie pamiętam). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zajżę jeszcze raz do umowy, ale o ile dobrze doczytałem, to na pakiet niższy można zejść już po 3 pełnych miesiącach od podpisania umowy (oczywiście tracisz wówczas promocję). Zejście na niższy pakiet kosztuje "dychę", a na powitalny coś koło 50 zł (dokładnie nie pamiętam). Pozdrawiam.

 

No to o utracie promocji to nie pomyślałem. Chciałem wziąć w promocji na te 9 miesięcy pakiet Prestiżowy+ a potem przejść na Komfortowy+. Tylko problem w tym że chyba te z "+" trzeba uznać jako promocyjne i nie można na nie przejść czyli bym musiał zejść na Komfort a pakiet plusowych programów bym musiał płacić. Czy się myle i będe mógł zejść na plusa i do końca umowy czyli 18 miesięcy mieć bezpłatnie plusowe programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...