Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kinoman - daj zarobić dystrybutorowi i podpisz umowę na miejscu. Nie będziesz czekał na nic i załatwisz od ręki. Przez neta zamawiasz a i tak musisz do niego iść na podpisanie umowy. Z HBO jest tak jak napisał ciacho007

A już się cieszyłem z HBO, za piękne to było. Pakiet Canal + Start jest identyczny w punkcie? Ponieważ jest napisane "SPECJALNA OFERTA PRZY ZAMÓWIENIU PRZEZ INTERNET"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że umowa przedłużająca była dla mnie niesatysfakcjonjąca /brak możliwości wymiany na Pace 500 i MR na dwie karty, a cena jak dla nowych/ Wczoraj podpisałem nową umowę dla OFERTA DLA ABONENTÓW INNYCH TELEWIZJI. Wybrałem C+ HBO Superpremium. Umowę podpisalem u dystrybutora ponieważ jak ktoś pisał "daj zarobić dystrybutorowi" no i wyszła korzystniej:

Abo 99pln od kwietnia

MR 5pln w ICA 15pln

Tuner PACE 500GB 10pln

Aktywacja 0 pln w ICA 49pln

Jedyny problem był z dekoderem, gdyż system nie chciał go przepuścić, oferował Pace 250GB lub Sagema. Po moich narzekaniach dystrybutor spróbował z Pace 500 bez DVB-t i ten przeszedł, a akurat na tym mi nie zależało, gdyż mam w tv

Ogólnie do promocji z tv z 2009r to rewelacji nie ma, lecz na dzień dzisiejszy lepszej oferty nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE DO JAKIEGOŚ DYSTRYBUTORA C+......

Pod koniec grudnia rozwiązuje mi się umowa z C+ i nie chcę jej przedłużać (korzystam z dekodera Pace 500GB).

Będę chciał na dniach podpisać nową umowę w ofercie dla klientów od innych operatorów wybierając pod wynajem dekoder Pace 500GB... i teraz moje pytanie: Czy w systemie przejdzie taka zmiana, abym np.dzisiaj zdał dekoder, który wynajmuje na dotychczasowej umowie, a np.jutro wziął go pod wynajem na nową umowę?

Chodzi mi o to, że na dekoderze mam nagranych dużo audycji z którym żal byłoby mi się rozstawać:-)

Dzięki za info:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ciebie zmartwić normalnie ten numer nie przejdzie.

Może jak masz bardzo dobrego znajomego w punkcie Cyfry to może i by się dało ale nie dam sobie nic uciąć.

Trzeba zainwestować we własny dekoder z możliwością nagrywania na dysk usb i uniwersalnym czytnikiem kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy w aktualnej promocji cyfry+ da się wziąć w multiroomie pace PVR + jako drugi odbiornik moduł warunkowy CI+ ?

Czy np moduł Ci jako pierwszy i np strong jako drugi?. Czy moduły już wypadły z oferty cyfry? Zainteresowany jestem aby wrzucić sobie taki moduł z kartą do telewizora zawsze to jedno pudełko i pilot mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu podpisałem w punkcie drugą umowę,pakiet komfort/19 miesięcy/38 zł miesięcznie-sama karta.Czy mogę teraz w każdym momencie dobrać multiroom i któryś dekoder za 1 pln?Jeśli tak pewnie multiroom za 15 pln?(wiem,wiem,pewnie za 5 zeta nie ma co marzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...