Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sprzedawcy w APS`ach dostają jakąś dodatkową kasę za wpychanie klientom na siłę Sagemcom`ów HD? Pytam, bo dzisiaj gość za nic w świecie mi nie chciał sprzedać Pace`a PVR HD, tylko ten dekoder, bo po co mam płacić 15 zł. za nagrywanie, jak to samo mogę mieć tutaj za free. Tyle tylko, że wtedy musiałbym jeszcze dysk albo pendrive`a kupować, co w ogóle mi się nie opyla. Dopiero po jakimś czasie odpuścił i sprzedał mi ofertę Cyfry+ z dekoderem Pace PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedawcy w APS`ach dostają jakąś dodatkową kasę za wpychanie klientom na siłę Sagemcom`ów HD? Pytam, bo dzisiaj gość za nic w świecie mi nie chciał sprzedać Pace`a PVR HD, tylko ten dekoder, bo po co mam płacić 15 zł. za nagrywanie, jak to samo mogę mieć tutaj za free. Tyle tylko, że wtedy musiałbym jeszcze dysk albo pendrive`a kupować, co w ogóle mi się nie opyla. Dopiero po jakimś czasie odpuścił i sprzedał mi ofertę Cyfry+ z dekoderem Pace PVR HD.

Trzeba było typa zje..ć . Skoro chcesz PVR to niech go wyda a nie wciska coś innego na siłę... Są tacy, których to po prostu przerasta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę raczej do ludzi kulturalnych, więc nie przeklinałbym, ale już mi pomału cierpliwości zbrakło, skoro mówię, że chce ten i ten, a ten mi mówi, że po co mi Pace, jak trzeba za niego płacić, a ten Sagemcom jest za free, tyle tylko, że trzeba kupić dysk do nagrywania. Nie wiem czemu tak mu zależało, żeby tego Sagemcoma mi sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wziąć od niego numer dystrybutora, zadzwonić do Cyfry i zgłosić problemy jakie gościu sprawia w wydaniu sprzętu, który Ci się należy chcąc korzystać z oferty. Jeżeli ma na stanie dekodery PVR a Ty jako klient, życzysz sobie ten dekoder komponując swoją ofertę, to gościu ma obowiązek wydać Ci sprzęt, a nie się przekomarzać i sprawiać trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wziąć od niego numer dystrybutora, zadzwonić do Cyfry i zgłosić problemy jakie gościu sprawia w wydaniu sprzętu, który Ci się należy chcąc korzystać z oferty. Jeżeli ma na stanie dekodery PVR a Ty jako klient, życzysz sobie ten dekoder komponując swoją ofertę, to gościu ma obowiązek wydać Ci sprzęt, a nie się przekomarzać i sprawiać trudności.

Numer jak coś mam, ale nie będę donosił, bo jednak mimo wszystko dekoder wydał. Gdyby było przeciwnie, to pewnie bym to zgłosił. Miał pecha, że trafił na kumatego, bo innemu pewnie by ten dekoder wcisnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo osób, które przychodziły wcześniej i pytały o ofertę zaznaczając, że przyjdą jak będzie promocja świąteczna. Mamy promo z TV przy dość bogatym pakiecie w kanały i za dość "ciekawą" kwotę. Ostatnio wysłu[beep]ę za podwyższoną cenę multiroomu od tych co byli wcześniej i wiele z tych osób odpowiada, że poczeka do grudnia, bo napewno będą jakieś gratisy itp. i niższe ceny. Choć w/g zapowiedzi obniżek cen pakietów już ma nie być, to może cena multiroomu trochę spadnie przy niższych pakietach.

 

W odpowiedzi na pytania jaka jest promocja - słyszymy - a w Polsacie 6 miechów za free to idę do Polsatu. I na nic tłumaczenia co i jak i za ile u nas i u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że podpisanie umowy wraz z TV to tak jakby wejść nogą w potężne bagno. Niby nogę zawsze możesz wyciągnąć, ale buta już nie odzyskasz. Ciekaw jestem jak dużo osób korzysta teraz z tej promocji.

 

Co do Polsatu, promocja może i ciekawa, ale czas umowa to jakiś cyrk - 36 miesięcy... Na tym tle najlepiej wypada n-ka, bo umowa jest na 15 miesięcy, a może być chyba nawet krótsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy się to również abonentów przechodzących z konkurencji (z promocją 3 miesiące gratis)? Czy multiroom jest po 5zł/miesięcznie przez cały okres umowy, oraz czy są to dalej niezależne karty, czy może moduły? Jaka jest opłata za dzierżawę PACE PVR 500GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...