Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już sam nie wiem co robić z tą Cyfrą +. Mam wiele wątpliwości.

Moja mama narzeka na odbiór kanałów naziemnych i stwierdziłem, ze dobrym rozwiązaniem byłby MULTIROOM. Jednak umowa kończy mi sie 31.12.2012 dopiero. jednak przyszło mi do głowy, ze można przecież zrezygnować z tej umowy, którą teraz posiadam poniewaz podobno 31.12.2011 kanał Movies24 kończy nadawanie. Szczerze mówiąc liczyłem na jakąś świąteczną promocję. a tu w sumie lipa. Obecnie mam Kompakt i praktycznie od samego początku opcję Canal+ za łączna cenę 69.90zł. Ze względu na pracę i szkołę, często jest tak, ze nie zawsze mogę jakiś ciekawy film obejrzeć. Stwierdziłem, ze dobrym rozwiązaniem byłby tez dekoder PVR. Nowa umowa: Canal+Kompakt 62zł+Multiroom10zł+PVR PACEPVR10zł=82zł. Wszystko ładnie pięknie z tym że teraz Kompakt mam za 35zł, a Canal+ tylko i wyłączenie dla filmu, a tutaj oferta filmowa blado będzie wyglądać od stycznia. Jak myślicie, brać czy nie brać? Opcja z pakietem Optimum i Multiroomem tutaj raczej odpada, bo w tym pakiecie nie ma żadnego dla mnie interesującego kanału. A może lepiej dokupić drugi pakiet Kompakt za 38zł+PVR15żł=53zł i czekać do końca 2012 roku(gdy skończy mi sie umowa na dotychczasowy Kompakt za 35zł) jak się wyklaruje sytuacja z ta fuzją? A może po prostu przejść do CP z familijnym i Multiroom za 10zł? Panowie, proszę o pomoc. Doradźcie co robić.

Aha, i jeszcze jedno, czy po rozwiązaniu obecnej umowy i podpisaniu nowej mogę dotychczasowy dekoder użyć do usługi MULTIROOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polsatu odradzam nie dlatego że jestem w cyfrze..

Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak: wypowiedział bym umowę w trybie zmiany regulaminu sporo na ten temat pisane jest na forum.. I wziął nową umowę.. na siebie a jak nie da rady na siebie to na drugiego domownika.. Kompakt jako druga umowa niekorzystne rozwiązanie moim zdaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie dałoby rady podpisać nowej umowy na siebie? Ze względu na to, że rezygnuje z Moovies24? A jak najpierw wezmę nową umowę, a potem zrezygnuje z umowy tylko i wyłączenie na dotychczasowej umowie, a na tej nowej nie? Można tak? I proszę o dalsze wskazówki co do mojego powyższego postu. @godunow - dzięki za radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do keers

Ponawiam pytanie

Czy jak mam jedną umowę z cyfrą to mogę podpisać 2 w promocji 3 mc gratis na podstawie rachunku z cyfrowego polsatu bo z nimi tez mam umowę i jesli zrobię to 2 grudnia to pierwszy rachunek zapłacę za kwiecień 2012?

@Jestem abonamentem - co za ksywa ;) po mojemu abonentem, no chyba, ze dajesz na zapisy. Wracając do tematu to drugą umowę w Cyfrze możesz zawrzeć jeśli do końca tej, którą masz jest ponad 3 miesiące. Możesz wtedy skorzystać z oferty innego operatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DAN-SAT z tym dawaniem to nie oceniaj mnie swoją miarą 8) , a ksywa z czasów mojej dawnej pracy na infolinii niektórzy klyenci tak się właśnie przedstawiali i po prostu zapadło mi to w pamięć.

Wracając do tematu w tej promocji wystarczy potw. przelewu do Aster z tytułem opłata za abonament, i jak myslicie czy ta promocje będzie jeszcze w grudniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy jest sens czekać do świąt na jakieś ewentualne promocje ? Interesuje mnie pakiet CANAL+ Optimum (78,00 zł) plus HD i dekoder PVR, w sumie 99 zł. Aktualnie jestem abonentem N-ki czy przez wzgląd na to Cyfra może zaproponować mi lepsze warunki ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miło, jestem abonentem N i UPC czyli 6 miesięcy gratis :)

 

A tak na poważnie, czyli nie muszę rezygnować z innego operatora, wystarczy rachunek. W takim razie chyba nie zrezygnuje jeszcze z Nki podłączając ją tak jak do tej pory tylko na czas Ligi Mistrzów, mając jednocześnie nadzieje na pojawienie się Nsportów w Cyfrze :)

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jestem abonamentem - liczymy, że będzie - wiele osób wstrzymuje się do grudnia ze zmianą operatora

 

@ karmis - jakoś do mnie nie mówią Nsporty w Cyfrze+. Inną sprawą jest pojawienie się Ligi Mistrzów - mocno oczekiwane. Ale jak będzie to czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...