Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak podniose z Optimum do Optimum HD to dalej pierwsze 3 miesiace sa za free, czy po 3 miesiacach bede bede placil 65zł (jakbym pierwotnie bral Optimum HD), czy bede płacił 84,90 -13,90 rabat (o ktorym jest w umowie), czy normalne 84,90 jak cena podstawowa za ten pakiet (bo np rabat przy podwyzszeniu nie przechodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonujesz telefon do CTA C+ albo logujesz sie w internecie do ICA i podwyższasz pakiet :D Cała filozofia :D

 

Podoba mi się to - lubię szybkie załatwianie spraw :)

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie promocji.

 

Nie wiem czy dobrze to obliczyłem, ale wyszło mi, że średnio płaciłbym miesięcznie 83,39 zł:

OPTIMUM - 51 zł

Canal+ - 25,90 zł (pierwsze trzy miesiące gratis)

MULTIROOM - 10 zł

Średnio wychodzi miesięcznie: (51zł*22 + 25,90zł*19 + 10zł*22) / 22 = (1122 + 492,1 + 220) / 22 = 1834,1 / 22 = 83,39 zł

 

Tymczasem mój brat wziął Cyfrę+ w grudniu 2009 (wtedy była bodaj promocja świąteczna i np. MULTIROOM i HBO na 6 miesięcy było gratis) i praktycznie za ten sam zestaw kanałów płaci co miesiąc 49,9 zł. Ja rozumiem, że od tamtego czasu ceny niemal wszystkiego poszły mocno w górę, ale mimo wszystko różnica prawie 35 zł to dość sporo. Czy jest w tym roku szansa na jakąś lepszą promocję dla nowych abonentów? Może na Wielkanoc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój kolega chciał najtańszym kosztem oglądać ekstraklasę. Dzwonił wczoraj do cyfry zapytać o pakiet start + canal+sport niestety trafił na niezbyt zorientowaną kobietę, która poinformowała go że w każdej chwili może odłączyć canal+ sport i ponownie go włączyć tyko musi to zastrzec w umowie ,a do tego oczywiście dostanie rabaty z tym że nie potrafiła powiedzieć jakie. Podpisywał ktoś może taką umowę? A może są tu osoby które będą coś więcej wiedzieć niż ta konsultantka przez duże K z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy bo jeżeli zależy mu na oglądaniu najlepszych meczy z kolejki to lepiej wziąć Canal+ :) Na Orange Sport jest emitowanych 6 meczów z kolejki, ale Canal+ emituje 3 najważniejsze.

 

Jeżeli chodzi o informacje konsultantki to informacje podała jak najbardziej prawdziwe. Możesz wziąć pakiet Start z opcją Canal+ Sport bez zobowiązania (wtedy w każdej chwili możesz odłączyć i w przyszłości ponownie włączyć). W przypadku opcji bez zobowiązania cena pakietu Canal+ Sport wynosi 24,90zł , a z opcją zobowiązania to 19,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już widzę te 5 stron przypuszczeń, które zaraz bedę musiał kasować :> Nie wiem, jak coś bede wiedział to napiszę :D

 

P.S. Ja też nie żyję pracą nonstop 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym skorzystać z promocji dla abonentów onych platform i mam parę pytań.

 

1. Jak dobrze zrozumiałem w punkcie sprzedaży wystarczy, że pokaże np. dowody wpłaty za CP z ostatnich 3 miesięcy, tak?

3. Czy mogę do pakietu Optimum wybrać dekoder HD za 1zł czy w takim wypadku pozostają mi jedynie dekodery SD?

3. Jak wygląda sprawa z późniejszym zwiększaniem/zmniejszaniem pakietu w trakcie trwania umowy? Czy można sobie brać kanały HD "na sztuki"?

4. Co po 22 miesiącach? Abonament się zmieni, czy konsultant będzie dzwonić z jakimiś propozycjami?

5. Czy na oferowanych dekoderach HD (Philips/Sagemcom) można ustawiać własne listy i czy można skanować samemu satelitę i dodawać kanały według "własnego widzimisia"?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-tak

2-nie tylko optimum hd pozostaje ci sd

3-możesz zwiększyć ale nie zmniejszyć,maja tak już nowi(jak dobrze pamiętam),to optimum sd tak można brać na sztuki

4-1 miesiąc przed końcem umowy wysyłasz wypowiedzenie i czekasz na propozycje od cyfry i sam decydujesz czy warto nadal zostać,nie wyślesz bulisz więcej.

5-sagemcom hd,i strong sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grenn.

W tunerze Sagemcom możesz ustawić jedną listę ulubionych , ale nie masz już edycji listy ( tak jak jest w Samsung 370G z Cyfrowego Polsatu czy Echostar 717 ) i nie zmienisz raz ułożonej listy , gdy kanał usuniesz z pozycji 10 to już na jego miejsce nie dodasz innego wybranego , tylko na jego miejsce wejdzie kolejny kanał 11 . Nie ma możliwości skanowania satelity dodawania i kanałów ,, według własnego widzimisię ,, . Tą funkcję mają ( niektóre ) tunery z CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź.

 

I jeszcze jedno... to prawda, że jeżeli umowę podpiszę na początku marca to przez cały marzec będę odbierać wykupioną ofertę za darmo a potem zgodnie z warunkami promocji kolejne trzy miesiące (czyli kwiecień, maj, czerwiec) również za darmo?

 

I darmowy CANAL+, HBO i Filmboxy przez miesiąc będzie tak naprawdę działać cześć marca + cały kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, marzec, kwiecień, maj i czerwiec będziesz miał za darmo :jupi:

 

Tia. Bedzie mial za darmo, ale co jezeli promocja jest tylko do 28 lutego ?? Jaka jest gwarancja, że jak zamówi telefonicznie umowe 28 lutego, czyli w ostatni dzień (jeżeli będzie to faktycznie ostatni dzień) to np. 2 marca bedzie mogl podpisac na warunkach na jakich zamowil na infolinii a nie już na nowych (np. mniej korzystnych) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...