Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra+ jaja sobie robi chyba. Oferta dla przejsciowych z innych platform i ta, ktora teraz wprowadzili to ceny pakietow w ogole sie prawie nie roznia. Np. optimum to roznica 1 ZŁ (!!!). Roznica jest tylko w milturoomie i tym, ze przez 3 miesiace ma sie za free pakiet. Strasznie slabo. Do tego sr. za nowa oferte wprowadzona dzisiaj za ptimum i paczke canal+ trzeba zaplacic 76 zł, a za wczesniejsza umowe 66zł. 10 zł roznicy - to duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, za ofertę dla klientów innych platform wyszło mi średnio 130 zł miesięcznie (z PVR, multiroom etc) - prestiż hd+

czy to dużo za tą ofertę programową? nie wiem, wiadomo, że to sprawa dyskusyjna.

dla mnie cena jest akceptowalna.

 

@cyfra.tv - to niestety się robi podobnie jak w telefoniach komórkowych. jak coź załatwiasz przez tel/net masz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oferta przejściowa jest jednak moim zdaniem niezła, w ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy niezłe zainteresowanie tą promocją i zwiększa się każdego dnia :D

 

P.S. Pozostaje mi tylko pożegnać się z funkcją Moderatora bo już nie czuje potrzeby reprezentowania C+ na forum publicznym :? Takie życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą oferta Cyfra przycięła trochę w.... :/ Wyraźnie idą w sprzedaż przez neta a dystrybutor będzie potrzebny jedynie do podpisania umowy. Przy takich warunkach i szeroko dostępnym internecie to mi obroty w punkcie spadną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kabaret czy serio mówicie, przecież ta oferta jest droższa niż konkurencyjnych platform przy słabszej ofercie programowej i gorszym sprzęcie.

Cyfra ma najbogatszą i najlepszą oferte programową i przez to najdroższą. Nie wiem co niektórzy się uparli, że ceny muszą być takie same. Takich promocji jak 2 lata temu były, już nie będzie i co niektórzy muszą się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, On może dać "bezczelnie" 25 zł bo tylko tyle tak naprawdę jest wart ten dodatkowy pakiet. To że Cyfra+ jako jedyna ma Canal+ nie usprawiedliwia wysokich cen przy brakach w ofercie programowej (patrz FOX HD czy AXN HD). Pozdrawiam pracowników Cyfry+, Oni nawet przy cenie 500 zł/miesięcznie za pakiet prestiżowy uznawali by to za niską i konkurencyjną w stosunku do innych operatorów kwotę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie promocji dla abonentów innych telewizji. Dotyczy ona tylko abonentów platform cyfrowych czy też kablowek? Jesli mam umowę z cyfrową vectra, ktora już sie konczy to mogę podpisać z cyfrą umowe na tą promocje?

I drugie pytanie, ile kosztuje cały sprzed do multiroomu ktory musiałbym dokupić. Wiem że to pytanie pojawiało się pewnie wiele razy, ale ceny się zmieniają i jesli ktoś wie to proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podpisać umowę z Cyfrą będąc teraz abonentem kablówki. Musisz zabrać tylko rachunek za kablówkędo punktu w którym podpiszesz umowę. Co do drugiego pytania jeśli weźmiesz pakiet OPTIMUM to za antenę musisz zapłacić 98 PLN a za dekodery Pace SD 49 PLN za sztukę (potrzebujesz 2 do multiroomu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie wziąć dekoder HD za 1 PLN ale pamiętaj że aktywacja tego dekodera to 99 PLN a tak w 100 PLN mieścisz się z dwoma dekoderami Pace SD. Aha i żeby wziąć sobie dekoder HD musiałbyś podpisać umowę minimum na pakiet OPTIMUM HD przy założeniu że chcesz multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmroziła mnie ta informacja o niedostępności oferty dla abonentów konkurencji, ale od czego infolinia :D Otóż ta oferta nadal jest aktualna i oferowana, lecz nie we wszystkich APS. Można ją zamówić przez telefon bez problemu, lub na infolinii dowiedzieć się czy w konkretnym punkcie jest to dostępne. Info z 11:22 :)

 

P.S. Pierwszy post, więc witam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś na infolini zawarłem umowę na pakiet Optimum HD + Canal+ HD, dostałem luty za darmo (wiadomo umowa dopiero od marca) potem marzec - 1zł, kwiecień - 1zł, maj - 1zł (1zł miesięcznie za multiroom) czerwiec 65zł (65zł za optimum HD, canal+ nadal free) dopiero w lipcu 96zł. a i 2 x sagemcom hd za 199zł Chciałem się dowiedzieć czy dostałem dobre warunki. z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rozsądna :) ale ja bym w tej cenie dla siebie wziął HBO HD i by było git oraz wynajem PVR 0zł

 

PS.: Ogólnie OK :P a Sagemcom HD to dobry sprzęt z tego co czytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, chciałbym rodzicom zakupic pakiet start, duzo nie ogladaja a te podsawowe kanaly im wystarczą tylko teraz mam pytanko czy cyfra paruje aktualnie dekodery z kartami ? pytam bo w domu mam jeszcze fergusona 7318 (swego czasu b.dobry sprzet) ten pakiet wzialbym z dekoderem pace ktorego pozniej sprzedalbym na allegro skoro jest moja wlasnoscia i tak nie bedzie mi potrzebny jezeli karty nie sa parowane, czy to byloby w pelni legalne i czy jezeli cyfra np. za 2 msc wprowadzial by parowanie kart z dekoderami to co wtedy jezeli dekoder bym juz sprzedal?

A propo nie ma zadnej promocji na pakiet start wczesniej chyba była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest planowanie parowanie kart. Dekoder możesz sprzedać bo będzie Twoja własnością, ale nikt nie zagwarantuje Ci że w przyszłości nie zapadnie decyzja o sparowaniu kart z dekoderami. W takim wypadku cyfra będzie miała obowiązek zapewnić Ci sprzet do odbioru co prawdopodobnie bęzie wiązało się z czynszem najmu. Drugi dek będziesz mógł wykupić w przypadku przedłużania umowa z końcem okresu mini, o ile będzie aktualnie taka oferta. Oczywiscie jeżeli chodzi o dek Pace 2221 albo 2231 SD, bo HD nie kupisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...