Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"PRAWIE PODPISAŁEM UMOWĘ"

 

Właśnie wracam z APS C+.

Wchodzę i tak naprawdę ułatwiam sprzedawcy pracy. Mówię, że mam wybrany pakiet i dekodery, że wszystko wiem itd..

On zadowolony spisuje powoli umowę. W pewnym momencie twierdzi, że nie mogę zakupić 2 dekoderów na własność, że mogę tylko 1 a drugi na wynajem muszę :/

 

Więc grzecznie uświadamiam Pana, że jest w błędzie, że mogę kupić HD za 100 (z aktywacją) + SD za 49zł. Facet się zaczyna denerwować i zaczyna być coraz mniej grzeczny... Podnosi głos i rzeka "panie ja tutaj dziennie spisuje dziesiątki umów i wiem co mogę, a czego nie".

Nie wytrzymałem już!

 

Zapytałem czy zadzwoni do centrali, czy ja mam to zrobić, powiedział, że zadzwoni. Po 2-3 minutach rozmowy z konsultantem i ciągłymi zapytaniami, czy oby i ten sie nie myli, sprzedawca w równie niegrzeczny sposób mówi mi, że mam rację..

Wtedy ja do niego: poprosze moje dokumenty, niestety musi Pan się nauczyć przede wszystkim jak postępować z klientami- Żegnam pana.

 

I jutro pewnie pojadę do innego punktu, a ten [beep]ek nie zarobi na mnie złamanego grosza.

 

ps. jak sobie przypomnę to do tej pory mnie trzęsie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Więc grzecznie uświadamiam Pana, że jest w błędzie, że mogę kupić HD za 100 (z aktywacją) + SD za 49zł.

 

Przy podpisaniu umowy można zakupic dek hd Sagemcom lub Philips HD przy umowie na 25 miesiecy za 1zł, a przy umowie 19 miesięcznej za 49 zł + aktywacja hd 99zł.Przy opcji multiroom można 2 dekoder zakupić za 149zł-hd, natomiast sd 49zł... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem C+ ma takie 3 miasta w których są (nie wiem jak to nazwać) "centrale Cyfry+

- Warszawa

- Łódź

- Pabianice

 

Czy dokonując/podpisując umowę z jednym z tych punktów są jakieś korzyści??

W sumie nie wiedziałem o czymś takim, ale jeśli można tam np. zakupić taniej dekoder, to pojadę.

 

http://www.centrum-cyfra-plus.pl/index.php?typ=glowna

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie głównej jest napisane:

 

Witamy na oficjalnej stronie Autoryzowanej Sieci Dystrybucji Cyfra +. W naszych punktach będziecie mogli Państwo skorzystać z najkorzystniejszych ofert promocyjnych, zakupić w najniższych (juz od 1 grosza) cenach dekodery, anteny, kable HDMI oraz inny satelitarny osprzęt.

 

http://www.centrum-cyfra-plus.pl/index.php?typ=glowna

 

Nie ukrywam, że chciałbym aby zabrał głos ktoś od nich, lub ktoś kto osobiście u nich podpisywał umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dzwoniłem do nich. Nie dadzą nic, a nic poza tym co inne APS.

Pytałem się dlaczego na ich stronie są dekodery za 1 grosz, powiedzieli, że się pomylili :)

 

Tak więc jadę do najbliższego punktu podpisać umowę, bo już dłużej nie wytrzymam. Ale najpierw zadzwonię do centrali, żeby dostać jeden miesiąc więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazlem dzisiaj http://www.centrumcyfraplus.pl/component/jforms/40/131 (woj. podlaskie)

 

Czyli 70,66 przez cały okres za OPTIUM HD i do tego C+ HD w stałej cenie czy z rabatem do 8 miesięcy?

Ktoś potrafi odpowiedzieć :)?

 

Edit: Dodzwoniłem się po wielu próbach. Po prostu 70,66 to wyliczona średnia, coś takiego..

Tak czy siak wychodzi na to samo, a już myślałem, że to jakaś promocja przed Wigilią.

Dziwne bo miła Pani powiedziała, że drugi dekoder Philiphs HD do multiroom nie 99 zl a 149 - umowa 25 miesięcy.

Czyli na start trzeba mieć nie 200 zł , a 250 hmm... (Chciałem x2 PHILIPS HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przy podpisaniu nowej umowy w APS. Prestiż HD+ na 25 miesiecy z multiroomem. Jakie są łączne koszty czy dobrze myślę ???

 

dekoder PVR PACE 500GB jako 1 dekoder na wynajem - jakas aktywacja ????

 

dekoder za 1zł philips hd bądź sagemcom hd + aktywacja za 99zł.

 

proszę o szybką odpowiedź bo jeszcze dzis bym podpisał umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davidsss brawo, to nie żadna promocja tylko zwykła ściema :)

 

Dokładnie tyle samo wyliczysz mnożąc wszystkie opłaty i dzieląc przez 25 :)

W cyfrze zawsze kombinują, dlatego po długich oczekiwaniach na jakąś promocję wziąłem Nkę z dekoderem za 48zł i jestem zadowolony :) Dwie głowice to naprawdę coś fajnego ;)

 

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na cuda w cyfrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przy podpisaniu nowej umowy w APS. Prestiż HD+ na 25 miesiecy z multiroomem. Jakie są łączne koszty czy dobrze myślę ???

 

dekoder PVR PACE 500GB jako 1 dekoder na wynajem - jakas aktywacja ????

 

dekoder za 1zł philips hd bądź sagemcom hd + aktywacja za 99zł.

 

proszę o szybką odpowiedź bo jeszcze dzis bym podpisał umowę.

 

 

Dekoder pace pvr 500gb w promocji na wynajem 12 miesięcy 15zł po tym okresie 20zł miesięcznie. Aktykacja przy dekoderach hd kosztuje 99zł.

Podpisując umowe na okres 25 miesiecy dekoder philips hd lub sagem hd można zakupić za 1zł natomiast przy umowie na okres 19 miesięcy za 49zł.

Jeżeli chodzi o multiroom przy umowie 25 miesiecy kosztuje 1zł miesięcznie a przy umowie na okres 19 miesięcy 7,50 miesięcznie.

Dekoder do opcji multiroom przy umowie na okres 19 miesięcy, philips hd ub sagem hd 149zł natomiast sd 49zł.

Przy umowie na okres 25 miesięcy philips hd lub sagem hd 99zł a sd 49zł.

 

Pakiet prestiżowy hd kosztuje 84,45 przez 11 miesięcy (50% taniej).

Przy umowie 19 miesięcznej z dekoderem pace 500gb średnia miesięczna wynosi 137,64 (bez dekodera średnia 120,01).

Przy umowie na okres 25 miesięcy z dekoderem pace pvr 500gb średnia miesięczna wynosi 149,94 ( bez dekodera średnia 131,74).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam umowę wziętą na siebie która rozwiązuje się z końcem grudnia. Czy mogę podpisać na siebie kolejną umowe z cyfrą na obecnych promocjach ?? nie ma żadnych blokad czy przeszkód ??

 

proszę o szybką odpowiedź

 

Myślę, że prościej będzie podpisać aneks i przedłużyć umowę. Warunki dostaniesz porównywalne do ofert dla nowych Abonentów. Blokad nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym przedłużył gdyby kompetentni ludzie mnie obługiwali na infolinii !!! Niestety , na okres próbny przedluzylem na kompakt + c+hd z mozliwoscia zmiany i rezygnacji , po kilku dniach zmienilem na prestiż hd + na 25 mies. i do dzis nie mam tego zatwierdzonego mimo ze umowa wszystko bylo zarejestrowane. wczoraj 1 godzien spedzilem a infolinii i nadal nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel c+ zaproponow, mi dzisiaj w domu ofertę :pakiet optimum w ofercie promocyjnej za 49 zl na okres 12 m-cy

,dekoder sd na wlasnosc za 299zl. Czy to jest atrakcyjna oferta?

Dekoder SD na własność możesz zakupić za 1 zł. Wątpię żeby to był przedstawiciel Cyfry+. Pakiet optimum kosztuje przez pierwsze 9 miesięcy 31zł95gr, 63zł 90 gr przez kolejne 10 miesięcy. Stąd też wyliczenie średniej ceny w okolicach 49zł. Umowy w Cyfrze+ w tym roku są na minimum 19 miesięcy. Podchodziłbym ostrożnie do tej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To jest oferta dla segmentu DTD (Door To Door) i nie musi być identyczna jak dla standardowej sieci dystrybucji :smile: A te 299 zł to prawdopodobnie cena dekodera i montażu bo tak często robią akwizytorzy z DTD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...