Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:( ) A teraz właściwie chcę wziąć tylko Cyfrę+, ale też nie chcę zbankrutować :D Cyfro+, zaproponuj w grudniu ceny przystające do portfeli Polaków!!!

 

E tam, ceny są korzystne moim zdaniem. Choć też nie zarabiam kokosów (jeśli średnia krajowa wynosi 3300zł brutto, czy nie wiem ile teraz dokładnie jest - mam sporo poniżej...), to z tego co wyliczył mi taiszo, że przy umowie na 19 miesięcy z pakietem Start i opcją Canal+Sport zapłacę średnio 30zł miesięcznie, to jest dla mnie bardzo atrakcyjna oferta. Gdy zamawiałem Cyfrę w 2005r., płaciłem bodajże coś w granicach 80zł (brałem minimalny możliwy pakiet, żeby można było dołączyć opcję Canal+).

 

Teraz to jest coś pięknego, że jest możliwość mieć trzy kanały sportowe z pakietem START za rozsądną cenę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna umowa wygasa z koncem grudnia, ale jako ze chce zejsc z Optimum HD do Optimum to wezme na brata nowa w grudniu.

 

Pytanie czy gdy bierze sie Optimum, Canal+HD i Orange Sport, to czy z tego ostatniego da sie zrezygnowac po 6 miesiacach?

 

Bo obawiam sie, ze Orange pozbyl sie ekstraklasy i po czerwcu nie bedzie czego ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna umowa wygasa z koncem grudnia, ale jako ze chce zejsc z Optimum HD do Optimum to wezme na brata nowa w grudniu.

 

Pytanie czy gdy bierze sie Optimum, Canal+HD i Orange Sport, to czy z tego ostatniego da sie zrezygnowac po 6 miesiacach?

 

Bo obawiam sie, ze Orange pozbyl sie ekstraklasy i po czerwcu nie bedzie czego ogladac.

Zrób dokładnie tak jak napisał kolega puszczyk. Nic na tym nie stracisz ponieważ na opcję ORANGE SPORT i tak nie uzyskasz żadnego rabatu przy podpisywaniu umowy. Reasumując, podpisz u dystrybutora umowę na pakiet OPTIMUM oraz na opcję CANAL+, a ORANGE SPORT włącz sobie samodzielnie (ICA, CTA, E-MAIL) nawet tego samego dnia. Wtedy na pewno nie będziesz miał żadnych problemów z ewentualnym wyłączeniem tego programu w przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( ) A teraz właściwie chcę wziąć tylko Cyfrę+, ale też nie chcę zbankrutować :D Cyfro+, zaproponuj w grudniu ceny przystające do portfeli Polaków!!!

 

E tam, ceny są korzystne moim zdaniem. Choć też nie zarabiam kokosów (jeśli średnia krajowa wynosi 3300zł brutto, czy nie wiem ile teraz dokładnie jest - mam sporo poniżej...), to z tego co wyliczył mi taiszo, że przy umowie na 19 miesięcy z pakietem Start i opcją Canal+Sport zapłacę średnio 30zł miesięcznie, to jest dla mnie bardzo atrakcyjna oferta. Gdy zamawiałem Cyfrę w 2005r., płaciłem bodajże coś w granicach 80zł (brałem minimalny możliwy pakiet, żeby można było dołączyć opcję Canal+).

 

Teraz to jest coś pięknego, że jest możliwość mieć trzy kanały sportowe z pakietem START za rozsądną cenę. :D

 

Tylko nie samym Canal+ czlowiek zyje :P Chociaż to prawda, że Cyfre+ bierze sie glownie ze wzgledu na Canal+. A co masz takiego w pakiecie START? Jedno wielkie NIC. A praktycznie dolożysz 9 zł i masz w CP pakiet familijny z "slabym sportem", ale roznorodzajnymi kanałami. A w Cyfrze+ z pakietem START masz praktycznie Canal plus i .... nic poza tym ( oprocz glownym stacji jak TVN,POLSAT i TVP ). Więc jak dla mnie oferta slaaaabiutka bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ma nic szczególnego w pakiecie START, ale mi osobiście na tym pakiecie w ogóle nie zależy. Najchętniej wziąłbym tylko jeden program, Canal+sport, i płacił za niego nawet 20zł miesięcznie :). W tygodniu nie mam zbyt wiele czasu na tv, a weekend i tak oglądałbym tylko ligę polską&angielską, więc pozostałe kanały zupełnie nie są mi do szczęścia potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Start masz jeden z najlepszych kanałów filmowych Ale Kino! i najlepszy a faktycznie jedyny w kraju kanał z filmami dokumentalnymi Planete. Gdy dołożysz do tego C+ Sport to masz zróżnicowaną ofertę na najwyższym poziomie. No chyba, że ktoś od jednego Planete woli paczkę Polsatów ale o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeta wielkich zmian nie bedzie, jedna z opcji dodatkowych bedzie dosłownie o kilka złotych tańsza :| Okresy umów bez zmian i pakiety z podobnymi zniżkami jak teraz, dosłownie mała kosmetyka marketingowa i to wszystko 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie! Jeśli tak, to bye bye Cyfro+ i biorę CP. Po prostu taka oferta nie przystoi cenowo do polskich warunków. A może chociaż obniżą opłaty aktywacyjne? A nie możesz zdradzić co to za opcja, której cena będzie obniżona? I jeszcze piszesz o podobnych rabatch, czyli mogą być jednak nieco dłuższe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeta wielkich zmian nie bedzie, jedna z opcji dodatkowych bedzie dosłownie o kilka złotych tańsza :| Okresy umów bez zmian i pakiety z podobnymi zniżkami jak teraz, dosłownie mała kosmetyka marketingowa i to wszystko 8)

 

Pozdrawiam

 

Mi się zdaję że będą zmiany cyfra straci wielu abonentów, a konkurencja zyska ja na pewno nie przyjmę super oferty ze stratą kilku kanałów i podwyżką ok 40zł!, jaką teraz cyfra oferuje oraz koszmarnym 19 miesięcznym czasem umowy, a takich jak ja jest wielu! Wypowiedzenie już wysłane i potwierdzone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...