Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem abonentem Cyfry+. Bardzo proszę o informację, czy podpisując umowę w tej chwili na 19 miesięcy, przysługuje mi promocja, w sytuacji, gdybym chciał mieć najniższy pakiet, czyli START i opcję dodatkową canal+sport? Czy w ogóle jest możliwość opcji dodatkowej w pakietem START?

 

(W zasadzie to mi zależy tylko na lidze angielskiej i najchętniej kupiłbym tylko jeden kanał :))

 

Tak. Przysługuje Ci promocja. Przy pakiecie START możesz dobrać 1 opcje dodatkowo.

W przypadku wyboru pakietu START i opcji CANAL+ SPORT płatności wyglądają następująco:

od 1-10 miesiąca - 19,95zł

od 11-19 miesiąca - 39,80zł

Średnia cena wynosi ok. 29,35zł

 

Ceny powyższe obowiązują w przypadku podpisania umowy przez internet i zobowiązania się, iż opcja Canal+ Sport będzie aktywna do końca umowy.

Dekodery SD - Wynajem - 10zł/ miesiąc lub na własność za 1zł lub 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziśi powiedziała konsultantka ,że to już jest świąteczna promocja i nie ma co liczyć na nowe oby się myliła bo po przekalkulowaniu moim zdaniem cyfra jest najdroższa od 3 lat jeśłi brać pod uwagę świąteczne promocje a po 12 miesiącu jesteśmy zobowiązani na pakiet za 168,9zł na siedem miesięcy szok! W polsacie i nce mamy promocje full za 99zł i nie ma czynszu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek80 - ale full cyfry a n czy polsatu to jednak różnica (na korzyść cyfry). Nie znaczy to oczywiście, że full cyfry jest wart 170zł

 

Ja mam swój prestiż za średnio 145zł miesięcznie z najmem PVR + TV za 1zł. Oferta z dnia dziecka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiołek masz racje z tymi dodatkowymi opcjami hd.Dziś napisałem do nich i mi odpisali:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że do pakietu Kompakt oraz Optimum istnieje możliwość podłączenia opcji 5xHD, w skład której wchodzą następujące kanały:

 

- Eurosport HD,

- Eurosport 2 HD,

- MTVN HD,

- National Geographic HD,

- Animal Planet HD.

 

Opłata za opcję wynosi 16 zł 90 gr.

 

Każdy z ww. kanałów (z wyjątkiem Eurosport 2 HD i Animal Planet HD do pakietu Kompakt) można dołączyć do ww. pakietów za 5 zł miesięcznie.

 

Wyjaśniam, że kanały National Geographic Wild HD i BBC HD znajdują się w pakiecie Optimum HD, za który opłata wynosi 84 zł 90 gr.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

I nie ważne stary czy nowy a jednak można nadal choc na stronie nie ma takich opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie -dekoder karte ewentualnie antene odbierasz w wybranym punkie cyfry.Nic nie wysylaja pocztą.

 

Doszly 3 kanaly Eska,TVR,CSB wiec nowe ulotki beda pewnie drukowac czyli mogli by od razu z nowa promocja wykoczyc....niektorzy czekaja od lipca na sensowna promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jako nowy-powiedzmy biore pakiet optimum na 10 miesiecy za polowe ceny a po 10 miesiacach przechode na pakiet kompakt po normalnej cenie

Można tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja @Dematerializator. Za niedługo 20 listopad i wzorem lat ubiegłych mogliby już przedstawić jakąś prawdziwą promocję świąteczną. Miejmy nadzieję, że tak będzie.

 

Jeżeli w tej prawdziwej świątecznej promocji nie dadza Kompakt HD, C+ HD i Pace HD PVR 500 GB za średnio 60-65 zł/mies. to poważnie sie zastanowię...ale nad ofertami innych platform cyfrowych. Narazie Cyfra+ z promocjami dla nowych abonentów jest BARDZO droga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że aktualnie proponowane warunki nie zachęcają większości potencjalnych abonentów (jak również tych dotychczasowych) do skorzystania z oferty. Wydaje mi się, że aktualnie dylemat mogą mieć jedynie kibice piłki nożnej, którzy korzystają z oferty Cyfry z uwagi na możliwość śledzenia najlepszych lig piłkarskich. Pozostali w zupełności zadowolą się tańszym CP lub porównywalną programowo i atrakcyjną cenowo ofertą N.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem kbicem piłki nożnej i tak w ogóle to tylko w Cyfrze+ mam co oglądać ( i nie chodzi tu tylko o sport ). Oferta Cyfry+ jest dla mnie jedyną słuszną. Zeszłej zimy wziąłem enkę, bo Cyfra+ nie miała dekoderów HD na stanie ( a przeczuwałem jakieś problemy z wymianą itp. ) i enki jeszcze nigdy przedtem nie miałem, więc byłem ciekawy. Zawiodłem się na całej linii i uratowała mnie majowa zmiana regulaminu ( jeszcze na dodatek w lipcu wiatr powyginał mi antenę 80 cm od enki, więc może nie była najlepszej jakości??? :D , ale wichura rzeczywiście była potężna, bo i kawałek dachu ucierpiał :( ) A teraz właściwie chcę wziąć tylko Cyfrę+, ale też nie chcę zbankrutować :D Cyfro+, zaproponuj w grudniu ceny przystające do portfeli Polaków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja @Dematerializator. Za niedługo 20 listopad i wzorem lat ubiegłych mogliby już przedstawić jakąś prawdziwą promocję świąteczną. Miejmy nadzieję, że tak będzie.

 

Jeżeli w tej prawdziwej świątecznej promocji nie dadza Kompakt HD, C+ HD i Pace HD PVR 500 GB za średnio 60-65 zł/mies. to poważnie sie zastanowię...ale nad ofertami innych platform cyfrowych. Narazie Cyfra+ z promocjami dla nowych abonentów jest BARDZO droga!

 

 

Z tych obliczeń wynika że chcesz zapłacić 16zł wiecej niz ja mam teraz oferte z grudnia 2009 i jeszcze mam stracic kilka kanałow z MIX HD np Eurosport 2 HD. Bo wg promocji z grudnia 2009 srednia ok 49zł podstawowy + canał+HD + Mix HD +dekoder HD PACE srednio 49zl.

Masakra co oni teraz proponuja. Przeciez sygnal i tak wysylaja to dziwne ze nie zalezy im na abonentach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zaoferowąc promocje taka jaka byla ostatnimi czasy na swieta. Umowa na 12 miesiecy - caly okres umowy za free paczka Canal+ i przez 10 miesiecy 50% znizki na dany pakiet. Jednak to chyba jednorazowo tak zrobili :? To byla najlepsza oferta jaka kiedykolwiek Cyfra miala chyba.

 

Osobiscie czekam na taka wlasnie umowe. Wtedy biore pakiet Optimum HD ( przez 10 miesiecy place ok.42 zł, pozniej 2 miesiace standardowo 84zł ) i przez caly okres umowy mam paczke C+ gratis. CYFRO dawajta taka oferte! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...