Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne forum pierwszy raz...

Miałbym pytanie do @deadprince: Czy byłoby realne wyciągnąć komfortowy za niecałe 45zł ale koniecznie z pace PVR 100% rabat. Nie potrzebuję 5xHD. Umowa do końca kwietnia - wypowiedziana , . w porównaniu do promocji przedłużeniowych z przełomu roku to raczej nie przesadzam. Wtedy za 49 zł był komfort z canal+ , PVR(10zł), 5xHD, canal+HD,i inne czasowe promocje np. HBO na kilka miesięcy. Tak więc zobaczymy ( jutro dzwonią) zgodzą się to przedłużam, nie to wędruję do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w ogóle takiej możliwości. Ostateczna propozycja to Komfortowy za 49,90, 5HD i PVR 100%. A co masz w N lepszego w tej promocji za 48zł oprócz nic niewartych kanałów HD typu TVN, TVP i MGM?

 

 

No nie wiem czy za kilka miesięcy TVP HD nie będzie nic warty :!::?: Tylko szkoda, że nie zauważyłeś ile osób z tego forum chciałoby TVP HD w Cyfrze!!! Za niedługo Mistrzostwa Świata i gdzie pooglądam w polskiej TV mecze w HD :?:

TVN HD też się rozwija i z tego co pamiętam to zapowiadali, że będzie coraz więcej programów w HD.

Poza tym oprócz tego jest jeszcze National WILD HD i Nsport HD , więc w tej samej cenie mogę przynajmniej pooglądać Ligę Mistrzów w HD, a w Cyfrze jakoś nie można się doczekać jakiegoś nowego kanału HD, chociaż mają już ich najmniej.

Także dla osób, którym zależy na HD ta oferta przedłużenia jest średnio atrakcyjna. Zwłaszcza , że ten dekoder 500GB jest średnio jeszcze dopracowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince nie grzesz pychą jaka to N jest be,bo dla mnie pakiet podstawowy Cyfry był koszmarem.Gdyby nie paczka Canal+ darmowa,to bym podstawowego za 20zł nie chciał syf i tyle.Komfortowy już zdecydowanie lepszy ale i znacznie większe ceny.Ja w TNK co ma podobną ofertę do Pakietu podstawowego płacę 13 miesięcznie,i mam przynajmniej TVP SPORT którego nie ma w Pakiecie podstawowym Cyfry.

 

Apel do wszystkich przedłużających zrywajcie umowy i czekajcie do Grudnia,niech zmienią politykę cenową.

 

W styczniu oferta dla przedłużających była

Podstawowy z Canal+ 29zł

Komfortowy z Canal+ 42zł i 3 miesiące HBO gratis.

czemu wy macie być gorsi od innych,czy to jest w porządku.

deadprince uprawia politykę marketingową Cyfry i mu za to płacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!

promocja zimowa już się skończyła i nie ma co po niej płakać...

 

jeśli obecna promocje przedłużeniowe są kiepskie to ja nie wiem czego się spodziewacie??mikołaja w kwietniu? za 49,9 dostajecie K+, 5xHD i PVR gratis i jeszcze marudzicie??skończcie już śmiecić i marudzić w tym wątku i czekajcie do grudnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest - nie przedłużajcie umów. Zadzwonią do was zaraz po zerwaniu z ofertą "powrót" - warunki bedą jeszcze lepsze. Mimo to nie przekonali mnie bo ja się zaparłem i chciałem ofertę taka jak była w grudniu. A CO karę mam ponosić w porównaniu do innych abo że umowa kończyła mi się w innym okresie ?

Na przeczekanie do kolejnego grudnia wziąłem N-kę. Byłem w niewiedzy - ten turbodekoderek wyprzedza o 100lat sprzęt konkurencji, youtube na full ekran z płynnie odtwarzanym materiałem hd no rewelka. I dodatkowo 14 kanałów hd w cenie. Cyferka ten dekoder powinna zakupić od N-ki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwię się że niektórzy abonenci mają n tylko dlatego że n-ka posiada dobry dekoder. mam takie mozliwości finansowe zebym mógł opłacać dodatkowo poza C+ i CP również i n ale oferta ta nie jest dla mnie zbyt ciekawa i nie opłaca mi się kupować n. ostatnio nawet myslę o rezygnacji z tnk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja chce ofertę z grudnia...

 

a ja chcę sprzedaż z grudnia :) i co?? i nic..

 

promocja to działanie okresowe, gdyby była na stale nie byłaby promocją tylko ofertą...mamy okres wiosenno-letni i promocje jakie są takie są, lepszych raczej na pewno nie będzie..przynajmniej do jesieni, więc nie ma co lamentować i płakać jak to źle teraz jest wszystkim..chcecie to rezygnujcie, chcecie to przedłużajcie, tylko już nie płaczcie za minionym grudniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki deadprince i Bloo411 za odpowiedzi. Oferta mi prawie odpowiada.

Komfortowy+

5xHD 100% gratis 18 m-cy

PVR 500 GB 100% gratis 18 m-cy

Razem: 49,90zł/18 m-cy

 

Do tego wziąłbym C+ z opcjami HD. Tu szkoda ze nie ma zniżek jak mówisz. No ale zadzwonię może mi coś dadzą.(powołam się na ciebie :wink: )

 

Najbardziej jednak odpowiadałaby mi oferta:

Komfortowy+

PVR 500 GB 100% gratis 18 m-cy

C+ z opcjami HD

multiroom.

 

Jest taka opcja możliwa? Moze chociaż bez multiroomu (kupie ostatecznie splitter)

No i jaka cena dla takich zestawów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ma 500GB,a po za tym szmelc.Wieczne problemy z softem,ktoś porównuje go do Nboxa 250GB.Przynajmniej tamten w miarę stabilnie chodzi.

Po prostu nie ma zainteresowania wśród nowych by za złom 500GB płacić haracz to wam dają w promocję.

 

I tak przedłużający w Styczniu mieli znacznie lepszą ofertę.

A dzielić starych abonentów na lepszych i gorszych,czy wam się to podoba.Bo mi nie.

Wielu abonentów wolałoby Dekoder HD bez tych 500GB może nawet te 250GB.Ale dopracowane a nie tanią Chińszczyznę.

 

A co cyferka przygotowała w przedłużenie dla osób nie mających TV HD,nie lepiej dać Canal+ za darmo niż tego 500GB pudło dekodera wciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dzielenie stałych abonentów na lepszych i gorszych nie jest sympatyczne.

Mnie kończy się umowa z końcem czerwca, mam komfortowy, C+ i orange sport, płacę 68,80 zł, umowa na 13 m-cy. Wczoraj dzwoniłem do cyfry zaproponowano mi umowę na 18 m-cy, ten sam pakiet za 74,40, gdybym chciał opcję HD, to wszystko 100 % płatne, łącznie z dzierżawą dekoderów, których ponoć nie ma. Tak przynajmniej pani mi powiedziała. Podziękowałem uprzejmie i powiedziałem, że jak będą mieli coś lepszego to niech zadzwonią.

I jak ktoś słusznie zauważył, jeśli się komuś nie podoba, może zrezygnować z cyfry. Mnie się nie podoba. Dzisiaj wysłałem rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 1 maja mam wyłączoną opcję HBO i tym samym straciłem opcję PREMIUM HD. poczekam do 2 maja i dzwonię do Cyfry żeby włączyli mi pakiet CANAL+HD za 6 PLN/miesiąc. Proponowali mi zatrzymanie opcji HBO w promocyjnej cenie 19,90 przez 6 miesięcy tłumacząc jako korzyść to że nie tracę opcji PREMIUM HD za którą muszę płacić od maja 6 złotych. Podziękowałem Cyfrze za taką promocję. Zresztą mam HBO w N-ce więc dubel był mi niepotrzebny. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarekm51

przy rezygnacji z darmowego HBO powiedzą Ci, że będziesz musiał płacić 6zł. za Canal+HD ale wyślij reklamację z informacją, że przy podpisywaniu umowy byłeś zapewniany o braku dodatkowych opłat związanych z Canal+HD po rezygnacji z HBO. Można to zrobić drogą mailową, u mnie poskutkowało i mam promocję 100% rabatu za Canal+HD do końca umowy (styczeń 2011).

Jeszcze jedna rada, nie zrażaj się po pierwszym mailu odrzucającym twoją reklamację, pisz następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jednak odpowiadałaby mi oferta:

Komfortowy+

PVR 500 GB 100% gratis 18 m-cy

C+ z opcjami HD

multiroom.

 

Jest taka opcja możliwa? Moze chociaż bez multiroomu (kupie ostatecznie splitter)

No i jaka cena dla takich zestawów?

 

Tez jestem ciekaw ceny i opcji orange Sport czy normalnie platna oraz czy mozna skorzystac z HBO za 19,90/6-msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano dziś pakiet prestiż HD za 119,90 m-ce i dekoder prv 6 miesiecy gratis a potem 20 za m-ce.

Powiedziałem że mam czas ale jak dadzą dekoder za darmową dzierżawę przez cały okres umowy to wezmę.

Umowa na 18 miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki mail mozna wysylac te reklamacje do C+ ?
reklamacje@cyfraplus.com.pl to mail do reklamacji

 

EDIT:

 

do mnie wczoraj dzwonili z Cyfry z pytaniem co robimy z opcją HBO. Powiedziałem im że rezygnuję z HBO. Wtedy konsultant powiedział mi że wyłączą mi PREMIUM HD. Powiedziałem ok. 2 maja dzwonię do nich żeby mi włączyli CANAL+HD za 6 PLN. W sumie to nie majątek ale wolę płacić im tylko 6 PLN jakbym miał płacić za HBO 19,90 PLN/miesiąc. Dziś tknęło mnie żeby spróbować napisać do nich reklamację mailem w sprawie opcji PREMIUM HD i oto odpowiedź jaką otrzymałem z Cyferki:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że na Okres Minimalny przyznaliśmy Panu zniżkę 100% na opcję CANAL+ HD.

 

Wierzę, że przedstawione informacje będą dla Pana satysfakcjonujące i wpłyną pozytywnie na naszą dalszą współpracę.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

:jupi::jupi::jupi::brawo::brawo::brawo: Jestem bardzo mile zaskoczony. to pokazuje profesjonalizm tej platformy. Mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością bo mam porównanie z konkurencją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co umowa kończy się w czerwcu i dalej - jaki problem poczekać i w danym miesiącu mieć lepszą promocję niż teraz? Nikt tu nie dzieli na lepszych i gorszych, matko...Wszędzie się musicie doszukiwać jakichś haczyków, to jest logiczne, że firma ma na dany miesiąc taki a nie inny target, a to że komuś się to nie podoba, to inna sprawa. Poczekajcie do końca umowy.

@nin

Współulubieńcu kapeli Trenta :D Nie dostaniesz PVR-a na całą umowę bezpłatnie do presthd+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally79 ale żeby mieć dostęp do tego gratisowego Canal+ HD,płacisz za paczkę Canal+.Bo nie włączą ci zgodnie z regulaminem Canal+ HD jak nie masz paczki Canal+,tak ze łaski nie robią.A w cenie paczki Canal+ powinien być Canal+ HD,to chyba logiczne.W N jest tak od początku,HD to w dzisiejszych czasach.Nie luksus ale standard,może jeśli chcemy iść krok w tył.A nie w kierunku Zachodniej Europy,jak to ma miejsce z naszymi płacami.

 

deadprince a kto płaci my czy wy,tak ze ludzie mają prawo narzekać nikt im łaski nie robi.To oni was utrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally79 ale żeby mieć dostęp do tego gratisowego Canal+ HD,płacisz za paczkę Canal+.Bo nie włączą ci zgodnie z regulaminem Canal+ HD jak nie masz paczki Canal+,tak ze łaski nie robią.A w cenie paczki Canal+ powinien być Canal+ HD,to chyba logiczne.W N jest tak od początku,HD to w dzisiejszych czasach.Nie luksus ale standard,może jeśli chcemy iść krok w tył.A nie w kierunku Zachodniej Europy,jak to ma miejsce z naszymi płacami.

 

deadprince a kto płaci my czy wy,tak ze ludzie mają prawo narzekać nikt im łaski nie robi.To oni was utrzymują.

może doprecyzuję w styczniu podpisywałem umowę na 18 miesięcy na komfortowy za 49,90 jako nowy abonent w promocji 18SD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa na początku maja i tak myślę czy nie skorzystać z promocji. Jak jest oferta na podstawowy? Ktoś pisał, że 29zł/m + 49 zł za dekoder. Jest jeszcze jakaś oferta?

 

Tak kombinuję żeby zostać w cyfrze ale załapać się na ofertę grudniową. I tu dylemat - płacić 43 zł po 13 miesiącach, przedłużyć na 18 miesięcy czy męczyć się z TNK. Czy dałoby się przedłużyć umowę w obecnej promocji na czas nieokreślony lub cofnąć wypowiedzenie i dostać lepszą ofertę niż te 43 zł? Wypowiedziałbym umowę przed świętami i mógłbym korzystać z promocji grudniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...