Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeśli weźmiesz na obecnych warunkach z aktywacją za 299 zł nie będziesz płacił czynszu najmu 15 zł co miesiąc 8)

 

Oferta z aktywacją za 1 zł i czynszem najmu 15 zł/mies wchodzi od lipca 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczecińskiej sieci sklepów Vobis jest całkiem niezła promocja Cyfry

Canal+ Multiplex lub HBO Max Pack z pakietem podstawowym za 49 zł/m-c przez 12 miesięcy

Canal+ Multiplex,HBO Max Pack,Cinemax 1&2 z pakietem podstawowym za 87 zł/m-c przez 12 miesięcy

 

umowa jest na 13 miesięcy

aktywacja z anteną:49 zł

aktywacja bez anteny:1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy do mnie zadzwonią. Na pewno moje wypowiedzenie dawno już doszło. Bo chyba nie odrzucili tego listu mojego z jakiegoś powodu? Kiedyś tak miałem, jak wysyłałem im faksem dowód zapłaty za rachunek, i odrzucili faks gadając coś, że nieczytelna pieczątka..

:wink: Ciekaw jestem kiedy zadzwonią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy do mnie zadzwonią. Na pewno moje wypowiedzenie dawno już doszło. Bo chyba nie odrzucili tego listu mojego z jakiegoś powodu? Kiedyś tak miałem, jak wysyłałem im faksem dowód zapłaty za rachunek, i odrzucili faks gadając coś, że nieczytelna pieczątka..

:wink: Ciekaw jestem kiedy zadzwonią..

Oj żebyś chłopinko czasem nie przekombinował bo taki czasem dwa razy na tym traci.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dostałeś, że jesteś zadowolony?

Dostalem-25% Majac tematyczny+Canal+ placilem 76zl terazdoplacam 10zl wiecej i mam komfortowy+HBO+Canal+ jedyny minusem ze niemozna tego przez roku zmienic w dol. Na poczatku lutego byly slabe oferte wiec zdecydowalem sie na przedluzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja natomiast otrzymałem propozycję jak dla mnie śmieszną, że jeżeli zostanę dalej z Cyfrą+ to w zamian za to przez pół roku będę miał gratis Cinemaxy. Tych kanałów nie wziąłbym nawet za darmo dlatego im podziękowałem i wysyłałem rozwiązanie umowy.

 

Pozdrawiam Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...