Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem o czym Ty piszesz?! do TV masz za darmo a do SD 18 nie masz? przeciez aneks do obydwu umow jest taki sam "oczekiwanie na multiroom" i wymiana max do konca marca br. (dla umow styczniowych do konca kwietnia). To ze pracujesz w telemarketingu nie oznacza ze wszystko wiesz, nie tylko ty jesteś sprzedawca lub masz ograniczenia w sprzedażny.

 

I na strone cyfra. tv nigdy nie wchodze.

Szczerze mówiąc, nie muszę pracować w telemarketingu, żeby wejść na stronę 15.12 i zauważyć zaznaczonym niebieskim wielokątem Bezpłatny Multiroom do Świątecznego doładowania, żeby kilka dni później już go nie było. Próbowałem Ci jakoś wytłumaczyć, że zapis promocja jest ograniczona oznacza to, że jeśli korzystasz z dwóch kart zastępczych to aneks zastrzega w przypadku braku multiroomu do końca marca to, że oświadczenie dotyczące przedłużenia umowy pozostaje w mocy i zostaniesz z 2 zastępczymi kartami. Jeśli mi nie wierzysz, to zadzwoń na infolinię lub też pogadaj w 4 oczy z dystrybutorem, jak wygląda sytuacja magazynowa z bezpłatnym multiroomem. Zresztą z tego co piszesz i tak zrobisz jak będziesz chciał. :D

 

Stary, nie wprowadzaj zamętu na forum. Pokaz mi taki zapis w aneksie o którym piszesz bo ja jedyne co znalazłem to zapis MUSI wymienić do... .

Inny zapis:

"Druga karta będzie aktywna do

końca kwietnia 2010 – do tego momentu Abonent będzie miał

obowiązek wymiany karty na głównym kontrakcie na Moduł i

oraz dokonania zwrotu karty z drugiego, dodatkowego

kontraktu. "

 

Jeszcze inny zapis:

MULTIROOM

(KOSZT OPCJI DO 31.08.2011)

TAK 18 MIESIĘCY Z RABATEM 100%

 

Czyli reasumujac uwazasz, ze promocja ktora przewiduje darmowy multiroom przez 18 miesiecy jest za darmo przez 3? swietnie, logicznie naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Druga karta będzie aktywna do

końca kwietnia 2010 – do tego momentu Abonent będzie miał

obowiązek wymiany karty na głównym kontrakcie na Moduł i

oraz dokonania zwrotu karty z drugiego, dodatkowego

kontraktu"

A jak ten "obowiązek" będzie się przejawiał? To znaczy mam sam się dowiadywać? Będę zawiadomiony?

A co będzie, kiedy już tam będę i Multiroomu dalej nie będzie? Mam "obowiązek” się dowiadywać i buty drzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez musze sie sam dowiadywac, problemu tu nie widze, dzwonie do punktu i juz ale to dopiero w marcu, wczesniej nie ma sensu. Co bedzie gdy nie bedzie to nie wiem, pewnie bedzie, a jak nie to pewnie przedluza uprawnienia na kolejne miesiace dla obu kart. Pozyjemy zobaczymy, ja sie na zapas nie martwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale mam jeszcze jedno pytanie.. Gdy zamówię C+ w salonie, to czy dostanę te wszystkie promocje?

 

Śmiałe doładowanie 18:

Komfort+

Canal+

HBO 5 miesięcy

Filmbox

Multiroom

 

Całość = 50zł miesięcznie

 

Czy te warunki obowiązują przy zamówieniu telefonicznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne prezenty, np. HBO, są na 1,2 lub 3 PEŁNE miesiące, wobec czego jeśli aktywowaliście je w połowie grudnia, będą zgodnie ze stażem abonenckim do końca stycznia/lutego/marca. Zakodują się automatycznie na koniec miesiąca o północy.

 

Nie rozumiem o czym Ty piszesz?! do TV masz za darmo a do SD 18 nie masz? przeciez aneks do obydwu umow jest taki sam "oczekiwanie na multiroom" i wymiana max do konca marca br. (dla umow styczniowych do konca kwietnia). To ze pracujesz w telemarketingu nie oznacza ze wszystko wiesz, nie tylko ty jesteś sprzedawca lub masz ograniczenia w sprzedażny.

 

I na strone cyfra. tv nigdy nie wchodze.

Szczerze mówiąc, nie muszę pracować w telemarketingu, żeby wejść na stronę 15.12 i zauważyć zaznaczonym niebieskim wielokątem Bezpłatny Multiroom do Świątecznego doładowania, żeby kilka dni później już go nie było. Próbowałem Ci jakoś wytłumaczyć, że zapis promocja jest ograniczona oznacza to, że jeśli korzystasz z dwóch kart zastępczych to aneks zastrzega w przypadku braku multiroomu do końca marca to, że oświadczenie dotyczące przedłużenia umowy pozostaje w mocy i zostaniesz z 2 zastępczymi kartami. Jeśli mi nie wierzysz, to zadzwoń na infolinię lub też pogadaj w 4 oczy z dystrybutorem, jak wygląda sytuacja magazynowa z bezpłatnym multiroomem. Zresztą z tego co piszesz i tak zrobisz jak będziesz chciał. :D

 

Na oficjalnej stronie cyfry cały czas jest zapis o bezpłatnym Multiroom-ie przy komfortowym na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystalem z prezentu dla abonentow ktorzy sa dluzej niz 9 miesiecy. Aktywowalem ow prezent w polowie listopada. Jak wiadomo powinienem miec go do konca zeszlego roku. Zastanawiam sie dlaczego mam go jeszcze dzis? Moze cos sie zmienilo i nalezy samemu go wylaczyc?

 

Mi wyłączyli wczoraj HBO, a aktywowowałem też w połowie listopada. Więc prędzej czy później sami to zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale mam jeszcze jedno pytanie.. Gdy zamówię C+ w salonie, to czy dostanę te wszystkie promocje?

 

Śmiałe doładowanie 18:

Komfort+

Canal+

HBO 5 miesięcy

Filmbox

Multiroom

 

Całość = 50zł miesięcznie

 

Czy te warunki obowiązują przy zamówieniu telefonicznym?

 

HBO i HBO Digital jest przez 3 miesiace gratis (wiem wiem na stronie na te chwile jest 5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale mam jeszcze jedno pytanie.. Gdy zamówię C+ w salonie, to czy dostanę te wszystkie promocje?

 

Śmiałe doładowanie 18:

Komfort+

Canal+

HBO 5 miesięcy

Filmbox

Multiroom

 

Całość = 50zł miesięcznie

 

Czy te warunki obowiązują przy zamówieniu telefonicznym?

 

HBO i HBO Digital jest przez 3 miesiace gratis (wiem wiem na stronie na te chwile jest 5).

 

Szczerze mówiąc na HBO mi nie zależy ;)

 

Mam tylko nadzieję, ze gdy jutro zajdę do salonu to konsultant nie powie mi, ze jest już po promocji lub, że zmieniła się ona niekorzystnie. Już raz spotkała mnie taka niespodzianka :)

 

p.s

a wiecie może jak to jest z dekoderami? czy kupię na własność 2x Sagem SD za 1gr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są oficjalne promocje na styczeń moze rozwieje wiele wątpliwości i spekulacji

 

OFERTY ŚWIĄTECZNE

UMOWA NA 24 MIESIĄCE telewizor 1 zł tylko pakiet Prestiż i Prestiż hd

- wszystkie pakiety 11 miesięcy z rabatem 50%

- opcja Canal+ 24 miesiące z rabatem 50%

- opcja HBO I HBO DIGITAL 5 miesięcy GRATIS

- opcje HD - 24 miesiące GRATIS

- Multiroom - GRATIS do pakietów Komfortowego+, Prestiżowego+ i

Prestiżowego HD+

- opcje FILMBOX 24 miesiące GRATIS

 

UMOWA NA 18 MIESIĘCY

- wszystkie pakiety 11 miesięcy z rabatem 50%

- opcja Canal+ 9 miesięcy GRATIS

- opcja HBO I HBO DIGITAL 3 miesiące GRATIS

- opcje HD - 18 miesięcy GRATIS

- Multiroom - GRATIS do pakietów Komfortowego+, Prestiżowego+ i

Prestiżowego HD+

- opcje FILMBOX 18 miesięcy GRATIS

 

 

UMOWA NA 13 MIESIĘCY

- wszystkie pakiety 9 miesięcy z rabatem 50%

- opcja Canal+ 4 miesiące GRATIS

- opcja HBO I HBO DIGITAL 2 miesiące GRATIS

- opcje HD - 13 miesięcy GRATIS

- Multiroom - GRATIS do pakietów Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+

- opcje FILMBOX 13 miesięcy GRATIS

 

OFERTY ŚWIĄTECZNE DOŁADOWANIE

UMOWA NA 18 MIESIĘCY

Pakiety Komfortowy+ z CANAL+ w cenie 49,90zł

- Multiroom - GRATIS

- opcja HBO I HBO DIGITAL 3 miesiące GRATIS

- opcje HD - 18 miesięcy GRATIS

- opcje FILMBOX 18 miesięcy GRATIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że deadprince cały czas mówi o braku dostępności multiroomu jako samego urządzenia, ale nie zmienia to faktu, że jeżeli będziesz chciał mieć multiroom to otrzymasz w zamian za niego dwie karty w tym jedna będzie z full pakietem tak jak to ja mam:) do marca mam wymienić na zestaw do multiroomu. Jak go nie będzie pewno znów przedłużą uprawnienia na drugą kartę;). Więc wybieraj opcję multiroom za free bo się należy a że nie ma urzadzeń to nie zmienia faktu, że za pomocą tych dwóch kart możesz odbierać oferę na dwóch odbiornikach i jest to chyba bardziej wygodne, ponieważ nie musisz aktywować co 6 godzin karty:)

 

 

saliwan12 a opcja z telewizorem dalej jest? tylko w prestiżu podobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie chciałbym prosić o pomoc, radę z tego co widzę chyba również tutaj wypowiadają się osoby z infolinii CYFRA+ więc myślę że ktoś mi pomoże. O tuż mam problem czytając forum w miesiącu grudniu często padały wypowiedzi że udało się wielu osobom przedłużyć umowę którą mieli do 05.2010 lub nawet 06.2010 w miesiącu grudniu 2009. Więc ja również zadzwoniłem na infolinie w dniu 14.12.2009 przeprowadziłem bardzo konkretna i rzeczową rozmowę z konsultantem który wyraźnie mi powiedział że owszem mógłby mi przedłużyć umowę jakbym miał do 06.2010 ale w związku że mam do 07.2010 powiedział że na pewno bez problemu mogę zadzwonić 2.01.2010 i umowę przedłużyć. Więc przyjąłem tą wypowiedz z zrozumieniem i zadzwoniłem 2-go stycznia a tu nie miła niespodzianka, konsultant mówi że to nie możliwe że przedłużane są tylko umowy gdzie do końca starej pozostało 3 mieś, czuję się zniesmaczony i oszukany, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze podzwonić.Poczytaj ten wątek a w szczególności grudnowe wpisy . Często decyzja zależy od konsultanta. Jeden może drugi nie może.

310 45 46 lub 65 to jest numer do działu utrzymania klienta . Możesz tu też zadzwonić.

Jednak pół roku do końca umowy może być ciężko. Ja mam do czerwca i nie chcą ze mną rozmawiać na temat zmiany umowy.

To poczekam do kwietnia i zobacze co dadzą. Mi się nie spieszy. Może konkurencja czymś zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale już nie chodzi o to że wielu tu się chwaliło że udało im się przedłożyć, ale sam konsultant powiedział mi że jeśli miał bym umowę do czerwca w grudniu to by mi przedłużył a że mam do lipca kazał zadzwonić 2-go stycznia i zapewniał że na pewno będę mógł przedłużyć dzwoniłem pod numer 22 310 45 60, wiadomo są teraz korzystniejsze oferty i dlaczego nie skorzystać tym bardziej że za chwile kończą mi się rabaty od marca przyjdzie też płacić 20 zł koszt najmu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...