Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co po prostu powiedzieć? Że biorę propozycję kolegi? czyli:

 

Komfortowy+ za 42zł

Canal+ w cenie

Wynajem dekodera SD tego co teraz mam za 0zł

 

Bo jutro dzwonię i chyba się zdecyduje na tą propozycję.

 

Ja właśnie się tego obawiam co kolega wojcur napisał, dlatego nadal zastanawiam się nad CP na 12 miesiecy. Umowy dłuższe niż 13 miesięcy mi się nie uśmiechają, bo wychodzi się na lodzie w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolego poczytaj sobie jak dba n-ka czy CP i porównaj z tym co można uzyskać w C+.Jak uważasz,że tam jest lepiej to nic nie stoi na przeszkodzie iść do konkurencji.Pozdrowienia

@ Marek.

 

Nie czytasz postów. Napisałem w kolejnym poście:

 

Przedłużyłem umowę: Pakiet prestiżowy + HD

 

- Umowa na 24mies.

- 23 miesiące za 109zł

- 1 miesiąc gratis

- TV za 1zł

- Dekoder HD 15zł/mies. :)

 

Po sumowaniu mam lepszą umowę niż nowi klienci. Lepsze to niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam umowe do 31.01.2010..mimo mojejchceci przedłuzenia umowy z cyfra na kolejne lata dostawałem do dzisiaj kilka propozycji ale tylko na 18 m-cy..komfort taniej przez 9 i takie tam..nie udało mi sie wywalczyc oferty na kolejne 13 m-cy.

w dniu dziejeszym podpisałem kolejna umowe( nowa)

komfort + na 13 m-cy

-canal gratis 13

-hd gratis 13

-hbo gratis 5

-film box gratis 13

opłata 58 miesiecznie i 10 zł dekoder ( w oczekiwaniu hd 500) razem 68.

płatnosc za dekoder dopiero od marca.

Moim zdaniem nie ma juz szansy przedłuzyc umowy na infolinii na warunkach np grudniowych 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem następująca propozycję (pakiet podsatwowy +)

umowa na 18 miesięcy

opłata abonamentowa 29 zł (przez 18 miesięcy)

canal + w cenie (prze 18 miesięcy)

hbo- 2 miesiące gratis

dekoder PVR bez opłaty za użytkowanie

opcje HD bez dopłaty (18 miesięcy)

 

Dostales to na infolinii utrzymaniowej ? Wysylales wczesniej wypowiedzenie ?

 

taką ofertę otrzymałem na infolini utrzymaniowej 08.12

 

a do kolegi scriptorignotus- tak, tak dałem wodze fantazji :-)

tylko nie wiem po co

niestety powiedziałem, że się jeszcze zastanowię a przeglądając wczoraj forum stwierdziłem, że to była bardzo dobra oferta

dzisiaj dzwonie, żeby przedłużyć umowę oczywiście dam znać czy zaproponowano mi te same warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was pytanie. Chce sie zdecydowac na pakiet Podstawowy + w promocji Świateczne doladowanie. Chcialbym podpisac umowe na 18miesiecy. Czy w zamieszczonej na stronach www cyfry + cenie wliczona jest przez caly okres trawania umowy opcja Canal + (Cana;+,Canal+ Film, Canal+ sport,Canal +Sport 2) jak i opcja Canal+ Film HD, C+SportHD, HBO HD, Pakiet Filmbox razem z HD oraz pakiet 5 x HD ? Czy to wszystko jest w cenie 39,90 zl przez caly okres trwania 18to miesiecznej umowy? Czy mozna podpisac umowe na sama karte bez dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem,że jeżeli ktoś mieszka w dużym mieście typu Warszawa, to nawet jeśli podpisał później, dostanie wcześniej dużo, ponieważ dla cyfry i firmy kurierskiej to dużo mniejsze koszty, niż wysłanie do małego miasteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, bo czytając ostatnich kilka stron tego wątku, już nie wiem co jest ofertą od C+ a co pobożnym życzeniem użytkownika. Interesuje mnie umowa na 13m-cy na pakiet podstawowy+. Przeglądając ulotkę widzę to tak:

- umowa na 13 m-cy

- pakiet podstawowy: 9 m-cy za 50%, pozostałe 4 za 100% ceny

- pakiet C+, HBO, Cinemax: 4 m-ce gratis (można po 4-tym m-cu zrezygnować)

- opcja 5xHD: 13 m-cy gratis

- C+ HD, HBO HD: gratis przez okres utrzymania wersji SD tych kanałów

- pakiet filmbox + HD: 13 m-cy gratis

Czy dokładnie tak to wygląda dla nowych abo, czy może coś pomyliłem? Bo z tym filmbox'em nie jestem pewny, wg ulotki powinien być free na 13 m-cy. Jeśli coś pomyliłem, to proszę o poprawienie mnie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę 19 listopada w Łodzi i telewizora ani widu ani słychu.

Natomiast listopadowa promocja była moim zdaniem ok, dostałem wszystko poza orange sport, sinemaxami i fikołkami, a do tego:

dekoder hd (bez twardego dysku bo mi niepotrzebny)-w użytkowanie gratis (od ręki)-mogłem brać z hd 250 GB za 10 PLN miesięcznie ale podziękowałem.

multiroom w cenie (od ręki)

wszystkie hd w cenie

pace'a sobie nabyłem za 79 i wszystko śmiga

abonament: średnia dwuletnia to 86 PLN (tv sprzedam, abonament się zamortyzuje o parę zł)

umowa na 24 miesiące, przyszły rok stracony, ale lepsze to niż umowa na 18 miesięcy, przynajmniej mogę liczyć na promocję świąteczną za dwa lata.

Tylko na ten tv czekam, natomiast cieszę się że ten multiroom dostałem od razu i nie muszę bulić za dzierżawę dekodera.

Jak oceniacie takie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciejuss, @kindzal

To było to !, czego juz od prawie 2 tygodni nie ma. Dolicz dziaj 20 zł za multiroom i 20 zł. za tuner HD PVR bo tamtych juz nie ma. TV kosztuje w sklepie ok 1000,- zł tj ok. 40 zł/m-c. Podchodząc do wyliczen czysto teoretycznie ( 40 + 20 + 20 = 80,-zł., a średnio rata za m-c wychodzi ok. 87 zł.) - to pakiet komfortowy+, Canal+, HBO, Filmbox i wszystkie HD - wszystko to wychodziło rewelacyjnie z tej listopadowej promocji przedświatecznej.

No cóż kiepska promocja konkurencji CP i N-ki nie daje powodu do lepszych promocji cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kolejne pytanie. Czy opcja HBO ktora jest przez 5 miesiecy w promocji swiateczne doladowanie w pakiecie podstawowym + na 18 miesiecy po tych 5 miesiacach zgasnie sama czy trzeba do nich wydzwaniac i prosic o wylaczenie bo inaczej beda doliczac sobie za ta opcje dodatkowo kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to nieźle Was robią na tej infolinii. Każdy dostaje umowę na 18 miesięcy i się obudzi w maju 2011, kiedy będą słabiutkie promocje dla nowych, więc Wam dadzą jakąś lipę na przedłużeniu wtedy. Lepiej wziąć teraz nową na 13 i to samo za rok na święta. No ale...każdy robi co chce.

 

Myślisz, że im nie zależy na klientach? Że chcą żeby ludzie od nich odchodzili? Proste, że jak ktoś będzie płacił przez 18 miechów 42 zł, to potem nie będzie za to samo płacił 100 zł, oni głupi nie są i dobrze o tym wiedzą, więc nic o wiele gorszego nie będą proponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie tak wziąć pod uwagę, za 42zł nigdzie nie mamy tak dobrej oferty, wiadomo zobowiązanie dość długie, ale np. w porównaniu do familijnego CP czy N oferty za 48zł, to przedłużenie wychodzi najkorzystniej. W końcu o 4 zł drożej od CP(familijny czyli gorszy od komfortu) i O 6zł taniej od promocji N.

 

Jakoś się przeboleje, ale za 42zł się opłaca, komfortowy+ do tego Canal+ i użytkowanie dekodera za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...