Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem po sobie jestem po okresie minimalnym i probowalem podpisac 2 umowe i sie ne dalo za kazdym razem dzwonili do centrali i centrala nie wyrazila na to zgody (probowalem w 4 punktach w 2 miastach) nie wiem z czego to wynika rachunki zawsze placilem na czas.

 

Nie za bardzo zrozumiała jest dla mnie tego rodzaju reglamentacja umów :?: Przecież np. nowa umowa na 24 miesiące wiąże bezwzględnie klienta na kolejne 2 lata z Cyfrą (za telewizor :brawo: ) czyli daje pewność zysku w dwóch kolejnych latach ( w rzeczywistości w drugim roku umowy) a jeśli ktoś ma umowę na czas nieokreślony to w każdym momencie może zrezygnować z tej umowy i wziąć jakąś inną, aktualną promocję bez żadnej przerwy w oglądaniu. Trochę mi to przypomina strzelenie sobie gola samobójczego albo podcinanie gałęzi na której się siedzi a już ostrzej mówiąc można to nawet określić jako szkodę w działaniu na rzecz spółki :read: Najtańsza umowa na 24 miesiąće z telewizorem jest tak skonstruowana, że w pierszym roku przynosi stratę (trzeba pokryć koszty telewizora) ale a drugim roku to już czysty zysk i to w wysokości prawie pełnego abonamentu (zakładam że tv nie jest warty więcej w hurcie niż 500-600 zł bez VAT-u).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem po sobie jestem po okresie minimalnym i probowalem podpisac 2 umowe i sie ne dalo za kazdym razem dzwonili do centrali i centrala nie wyrazila na to zgody (probowalem w 4 punktach w 2 miastach) nie wiem z czego to wynika rachunki zawsze placilem na czas.

jeśli podpiszesz aneks na obecną umowę to powinni dać zgodę na drugą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum.

 

Mam pytanie-gdzie jest dostępny regulamin promocji? Przeglądałem stronę Cyfry i nie widzę nigdzie, tylko ogólnoulotkowe wiadomości.

Do kiedy jest ta promocja? Jest jakaś data, czy też tylko "wyczerpanie zapasów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widzę nigdzie warunków szczegółowych promocji (tej z TV za 1 zł.) na ich stronie.

Jest tylko formularz - konsultant odpowie na wszystkie pytania :D

I właśnie takie rzeczy najbardziej zniechęcają do wzięcia C+. Nieumieszczanie na swojej stronie warunków promocji (lub umieszczanie w dziwnym miejscu), tworzy mało pozytywny wizerunek operatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie o tym pisałem :(

Ukrywanie szczegółowych warunków promocji (albo ich niezamieszczanie) nie skusi mnie do kontaktu z infolinią. Wręcz przeciwnie :/

Właśnie przeglądam stronę N i tam przy każdej promocji jest odnośnik do pobrania szczegółowych warunków. Czyli można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz mesiash, Niektóre sprawy warto przemyśleć, skonsultować z resztą domowników, a tak przez telefon to nie bardzo...

Mamy już jeden pakiet w domu; Komfortowy/Canal+ z opcją świąteczną dostaliśmy do końca roku Prestiżowy -i to jest fajne akurat. Myśleliśmy zeby wziąć drugi pakiet, głównie chodzi o multiroom, ale ten brak konkretnych szczegółów trochę zniesmacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy znowu szczegóły chcecie??

Umowa na 2 lata

Pakiet komfortowy 11 miesięcy 50% taniej

Canal+ 50% taniej przez 24 miesiące

HBO 6 miesięcy 0 zł

wszystkie kanały HD 24 miesiące 0zł

Multirom 24 miesiące gratis

Telewizor 1 zł

Przez cały okres umowy nie mozna zmienić pakietu ani zrezygnować z opcji

 

jak Ci mało zadzwoń do nich niech Ci na e-maila prześlą regulami ,albo każdy sprzedawca taki regulamin posiada to ci da do poczytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o starych, to ciekawie to skonstruowane jest. Dziś podpisałem ten aneks w sumie i tak płaciłem 250 zł za C+ i N w sumie, teraz też tyle będę płacił z tym, że w jednej mniej w drugiej więcej ale do rzeczy. Miałem kupować monitor więc mam za 1 zł, z C+ nie mam zamiaru rezygnować i dzwonie tam koleś mówi cenę 170 zł pakiet + dekoder, ok odpowiadam pomyśle i zadzwonię, oczywiście po chwili dekoder bez najmu, bo następnej chwili już 150 zł wydaję mi się, że jeszcze udałoby się zejść z ceny. I zaczyna czytać aneks no i jeden punkt: Że w ciągu dwóch lat nie obejmuje nas żądna podwyżka, to sobie myślę sprytne bestie wymyślili sobie jak tu przez dwa lata ludzie tacy jak ja którzy się zdecydują nie szukali kolejnych upustów i nie wykorzystywali wysłania wypowiedzenia do osiągnięcie rabatu. Co lepsza wypowiedzenie już miałem napisane i po tym telefonie miałem je wysłać ale jednak się nie udało i w sumie i tak jestem zadowolony.

 

Ale sprytnie sobie wymyślili stała cena, brak możliwości rozwiązania umowy z tego powodu a ceny na pewno się w ciągu 2 lat zmienią 2-3 krotnie minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w ciągu dwóch lat nie obejmuje nas żądna podwyżka, to sobie myślę sprytne bestie wymyślili sobie jak tu przez dwa lata ludzie tacy jak ja którzy się zdecydują nie szukali kolejnych upustów i nie wykorzystywali wysłania wypowiedzenia do osiągnięcie rabatu.

 

Zeby tak było trzeba dać abonentom starym przynajmniej takie same warunkki jak nowym. Napewno Cyfra by nie zbiedniała jakby dała abonentom upust 5 % na abonamencie za każdy rok stażu aż do 50 % po 10 latach. Gwarantuję że nikt wtedy nie zrezygnuje i nie będzie wypowiadał umowy bo np. już po 2 latach oglądania Prestiżowego zapłąci zamiast 160 np 144 zł.Za chwilę się okaże że Cyfra+ nie może sprzedać więcej promocji niż 30 000 bo będzie musiała dopłacać do klientów :lol::lol::lol: i zbankrutuje. W wielu telefoniach komórkowych już dawno jest upust w cenie romów w zależności od stażu umowy. Cyfra+ dopiero raczkuje i musi się jeszcze dużo uczyć w tym zakresie. Telewizor za 1 zł jest pierwsżym pozytywnym objawem nowego podejścia do sprawy. Promocja przypomina telefony komórkowe za 1 zł który to sposób sprzedaży promocyjnej doskonale się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje w tej akcji ze sprzedaza telewizora jeszcze mocniej ponegocjowac i zejsc do ceny 129 zl za pakiet prestizowy hd+ i bezplatny najem PVR'a ( o ile gdzies sie go znajdzie u dystrybutora...no chyba ze juz sie ma;) )oferta jest realna... ;) kto nie wierzy niech zadzwoni i odrazu powie ze tak che zeby nie tracic czasu na targowanie sie i nie nabijac sobie rachunku za tel:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie za bardzo opłaca się brać Prestiżowy+. Na Cinemax jak jest dobry film to w 4:3 ze słabym bitrate jakoś nie chce mi się oglądać. Z kolei na Filmbox może i podobna oferta do Cinemax (może ciut gorsza) ale dużo powtórek.

 

Ja raczej wybiorę Komfortowy+ HBO i C+ wraz z 5xHD.

 

Nie orientujecie się może czy przy nowej promocji jak się bierze powyższy zestaw to 5xHD jest w cenie. Bo C+HD i HBO HD z pewnością jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje w tej akcji ze sprzedaza telewizora jeszcze mocniej ponegocjowac i zejsc do ceny 129 zl za pakiet prestizowy hd+ i bezplatny najem PVR'a ( o ile gdzies sie go znajdzie u dystrybutora...no chyba ze juz sie ma;) )oferta jest realna... ;) kto nie wierzy niech zadzwoni i odrazu powie ze tak che zeby nie tracic czasu na targowanie sie i nie nabijac sobie rachunku za tel:))

Mam takie same wrażenie. Ale jak napisałem wyżej moja kwota 250 zł N i C+ razem została zachowana, b nawet 3,9 wyszło mnie taniej miesięcznie i dostaje monitor + parę kanałów więcej. A, że i tak na dniach miałem kupić monitor to w sumie jestem zadowolony z tej oferty bo jakiś 1000 zł jestem do przodu i można w tą cenę kupić konsole. Pod tym względem Cyfra przebija konkurencje bo negocjacje w N czy CP nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja wczoraj zadzwoniłem pod numer 0223346000 zapytałem czy mogę wykupić 2 aktywacje (obecną miałem na 18 miechów do końca kwietnia 2010,podstawowy+ SD) a gośc mi zaproponował aneks:

-nowa umowa już od grudnia tego roku

- 13 miesiecy komfort ze zniżką 50 przez 9 miechów

- canal+ hd 4 miechy gratis

- NG hd gratis przez całą umowe

-PVR za darmo

Stwierdziłem że spoko i wziąłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mem kilka pytań:

 

- "wszystkie kanały HD gratis przez całą umowę" - czy to się tyczy też HBO HD i C+ HD niezależnie od wybranego pakietu, czy te kanały nie są wliczone?

- czy pakiety Canal+ i HBO są też o połowę tańsze przez te 10 miesięcy czy ich ta obniżka nie obowiązuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiety są 50 % taniej a opcje premium gratis (w zależności od okresu umowy) a opcja canal plus 50% taniej przy umowie na 24 mies.

natomiast opcje hd sa gratis wszystkie, tylko zeby miec c+hd lub hbo hd trzeba miec najpierw podstawowe opcje premium

 

Np. podpisując umowe na pakiet komf.

50% taniej na pakiet

4 mies gratis opcje premium

4 mies gratis wszystkie opcje hd a potem przy rezygnacji z opcji premium zostaja ci tylko kanaly hd x5 i 3 kanały filmbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie obowiązującej promocji dla nowych, jeśli będę chciał wziąć komfortowy +, z C+ i HBO na 24 to czy mogę wziąć jako dekoder główny Phillipsa HD bez pvr - jeśli nie ma go u dystrybutora i czekać na ewentualną dostawę, czy te dekodery nie są już dostępne w ofercie cyfry, bo taki słychy też do mnie dotarły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możęsz wynająć dekoder philips 6201 HD za zero zł. do tej nowej promocji z multiroomem za darmo i TV za 1 zł. Podobno dużo punków juz nie ma tych dekoderów na stanie bo idą jak woda. Za PVR HH musisz płacic po 10 zł. za m-c.

polecam multirom działa świetnie na 2 tunerach niezalecznie, bo to normalna 2druga karta C+ - tylko trzeba pamiętać doładować co ok 6 godz. o czym przypomina dioda na karcie dodatkowej migając 1 godz. wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możęsz wynająć dekoder philips 6201 HD za zero zł. do tej nowej promocji z multiroomem za darmo i TV za 1 zł. Podobno dużo punków juz nie ma tych dekoderów na stanie bo idą jak woda. Za PVR HH musisz płacic po 10 zł. za m-c.

Właśnie dlatego zalezy mi na tunerze HD bez pvr ( nie ma kosztów wynajmu) jednak wczoraj usłyszałem od dystrybutora : ze w przypadku braków dekoderów u niego na stanie pvr-em dają zastępczy sd do czasu uzupełnienia stanów magazynowych, a jeśli chciałbym zwykły hd bez pvr to nie dadzą na czas oczekiwania nic zastępczego. Na infolinii C+ dowiedziałem się, ze zwykle dekodery hd bez pvr juz zostały wycofane z oferty cyfry....

Stąd moje pytanie, czy będę mógł czekać na zwykły dekoder hd - podpisując umowę na obecną promocję i czy się doczekam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek, dziś zamówiłem cyfrę i w związku z tym mogę co nieco powiedziec o dostępności. Pani na infolinii powiedziała, że zainteresowanie ofertą cyfry przerasta najśmielsze oczekiwania i jeśli tak dalej pójdzie to telewizorów braknie w przeciągu dwóch tygodni. Dekoderów PVR praktycznie na chwile obecna nie ma prawie wcale, pojedyńcze sztuki można spotkać u pojedyńczych dystrybitorów. Bardzo podobnie jest ze zwykłymi dekoderami HD. Dość powiedzieć że ja po swój musze jechać do skarżyska (mieszkam koło kielc), bo w całym województwie nie ma wcale ani PVR ani zwykłego hd. Pani powiedziała że dostawy będą w najbliższym czasie ale nie wiadomo jeszcze kiedy.

Z tym ogromnym popytem mnie chyba nie oszukiwała bo na dodzwonienie sie do nich potrzebowałem 30min(wczesniej cały czas zajęte), a gdy już mi sie udało połączyć z automatem to musiałem czekać 20 min na zgłoszenie konsultanta.

Na koniec mała dygresja: Moim zdaniem wybieranie poakietu prestiżowego (najdroższego) jest absolutnie bez sensu. Pakiet komfortowy + darmowe opcje HD+ darmowy filbox + C+ HBO cinemaxxx za 55zł + orange sport 10zł - kosztuje po zakończeniu wszystkich promocji 130zł przy niemal 170zl za pakiet max. Jedynie czego nie bedziemy miec to MEZZO i HBO digital (choć to dostajemy na 6mies gratis, trzeba wiec pamiętac aby to wyłączyć po tym okresie jesli sie nie chce kożystać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...