Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem przekonany że charytatywnie tego nie zrobili. Myśle że nawet kilka tysięcy abonentów zostawi sobie prezent na stałe i to jet tem zysk. Jak ktoś dostał pakiet wyżej i zobaczył oferte to wielu zostanie z wyższym pakietem. Jak ktoś dostał C+ lub HBO to wielu zostawi sobie te paczki kanałów.

Ja dostałem HBO na 1 miesiąc i nie zamierzam przedłużać ale na wszelki wypadek 31.12.2009 zadzwonie do nich aby nie zapomnieli wyłączyć.

 

Kiedyś tak w Plusie zrobili. Dali Czasoumilacz na 2 miesiące gratis - zgodziłem się - tylko zapomniałem poinformować Plusa o rezygnacji z tej usługi po okresie promocji. No i dostałem wyższe rachunki zanim się obudziłem. Licho nie śpi a zgaga czuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy? Czy aż tyle (nabiją w butelkę?) wyczerpią zapasów? :P

Są już przykłady rozczarowanych:

Witam,

mam do sprzedania NOWY MONITOR z TV LG M237WD

sprzet otrzymam w ramach promocji w CANAL +

nie jest mi potrzebny, wiec sprzedaje w promocyjnej cenie nowy nie uzywany

 

odbior OSOBISTY w Zielonej Gorze lub OKOLICACH !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie zależy, kto ma jaki pakiet?

Tak jest taki jeden pakiet! A nawet dwa :lol2: W którym już nie ma potrzeby dołączenia paczki HBO :P Bo tam już są :>

Ha, ha, ale się uśmiałem. Zapewne masz na myśli Prestiżowy+ i Prestiżowy+HD. A ja miałem na myśli Komfortowy+, w którym to nie ma HBO.

 

Jako moderator powinieneś pomagać użytkownikom forum, a nie drwić z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pomagam! Aby Canal+ takich użytkowników jak Ty nie wpuścił w kanał.

Posta też Ci poprawiłem :wink:

 

Jako Moderator czytasz dużo postów. Napisz jaka platforma cyfrowa nie robi ludzi w banbuko czyli nie chce na nich zarobić.

Jak czytam posty o CP czy N czy C+ to jest tyle płaczu i marudzenia, ato promocja słaba, oferta słaba, słaby dekoder, nie dodają nowych kanałów a jak dadzą to są słabe.

No to jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co daje w konsekwencji ta "promocja"

Symulacja płatności

miesiąc naliczenie rabat do zapłaty

grudzień 2009 128,70 79,80 48,90

styczeń 2010 98,80 20,00 78,80

luty 2010 98,80 0,00 98,80

marzec 2010 98,80 0,00 98,80

kwiecień 2010 98,80 0,00 98,80

maj 2010 98,80 0,00 98,80

czerwiec 2010 98,80 0,00 98,80

lipiec 2010 98,80 0,00 98,80

sierpień 2010 98,80 0,00 98,80

wrzesień 2010 98,80 0,00 98,80

październik 2010 98,80 0,00 98,80

listopad 2010 98,80 0,00 98,80

* Zapoznałem się z symulacją płatności. Akceptuję wysokość nowej opłaty abonamentowej

* AKCEPTACJA - ANULUJ

Ta tabelka to faktyczny mój abonament, który na dziś to jest listopad i grudzień wynosi 48,90 zeta miesięcznie. Biorąc paczkę HBO da mi to, jak wyżej pokazane nowe kolejne płatności przez kolejne miesiące, chyba, że wypowiem już za trzymiesięcznym wypowiedzeniem Umowę.

Widać, że Cyfra+ ,,lubi” robić z ludzi durnia :>

A swoją droga, jak to jest taka „wielka promocja” dla abonentów, że stażem dziewięciomiesięcznym i więcej, to dlaczego nie włączy tej „promocji” z automatu. Dlaczego? Bo –oszukują?– szukając [beep]a.:P

 

Nie wprowadzaj ludzi w bład ta promocja na darmowe HBO wyłączy się sama. Jesteś moderatorem apiszesz głupoty .Zobacz sobie czy jak wejdziesz w oferte masz dodane że oglądasz HBO ??? Jest ? Bo ja tego nie widze i w symulacji nie ma dodanej kasy za HBO. Oblicz sobie jakie masz pakiety i ile płacisz za nie bez znizek a potem wtpisuj swoje brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin stanowi jasno:

Po upływie Okresu Promocyjnego, Abonent traci prawo do odbioru Opcji Premium HBO.

Czyli 31 grudnia opcja zostanie automatycznie wyłączona.

 

Co do tych symulacji, to sprawa też jest jasna. Skoro po okresie promocyjnym opcja HBO zostanie wyłączona, to jakim cudem miałby ktoś za nią dalej płacić? :D Poza tym z tego co wiem, to nie można osobno wziąć samej opcji HBO, bez innych pakietów itd. Skoro ktoś ma umowę do 31 stycznia i ją w grudniu wypowie, to oddaje kartę itd. i jak ma niby oglądać sam pakiet HBO? Poza tym w regulaminie promocji nie ma informacji o automatycznym przedłużeniu trwającej umowy, więc proszę bogdan nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo tylko stresujesz tutaj co niektórych :D i zniechęcasz do korzystania z prezentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciać spekulacje.

Wczoraj uruchomiłem rodzicom HBO przez ICA jako prezent. Przed akceptacją zadzwoniłem na infolinię i jakaś panna powiedziała mi, że jest to prezent (akurat w moim przypadku do końca stycznia) i wyłączy się automatycznie od lutego, nic nie musze zgłaszac i z niczego rezygnować. Automatycznie nic się nie przedłuża. Kropka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, e-mail który dostałem od cyfry:

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż w przypadku dołączenia opcji premium za darmo do 28.02.2010 roku, odłączenie programów nastąpi automatycznie 01.03.2010 roku, bez dodatkowych kosztów. .

I proszę nie wprowadzać juz ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...