Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wytłumaczyłeś kol. Wojt@s. Z tym, że mnie nie chodzi o takie kombinowanie, lecz tak jak napisał @Isthar myślałem o podniesieniu rodzicom pakietu z podstawowego+ na komfortowy+. Akurat kończy im się grudniowa poromocja 50% taniej (w której trochę się s[beep]zyłem, bo już wówczas mogłem wziąć im komfort - ale było minęło). Tak więc na ostatnie 4 miesiące myślę o zwiększeniu pakietu, a już dawno nie zmieniałem nic w Cyfrze. Wiem, że jeszcze parę miesięcy temu zwiększając pakiet, lub dodając jakąś opcję przez infolinię - włączali go chyba w godzinę i do końca miesiąca było to w cenie poprzedniej "konfiguracji" (czyli było gratis). Tak więc zmieniając coś 2-go danego miesiąca lub póżniej zyskiwałem prawie cały miesiąc po "starej" cenie. Teraz zwiększając im na komfortowy+ po 2-gim października mieli by go przez prawie 4 miesiące, a płaciliby za 3. No cóż to też takie małe kombinowanie 8) . Stąd pojawiło się moje pytanie. I dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do końca września przy podpisaniu umowy obwiązuje bezpłatny wynajem dekoderów SD oraz Philips HD i PVR na cały okres użytkowania sprzętu :brawo:

 

Do tego oczywiście oferta Wrzesień Max:

 

- umowa na 13 miesięcy

- 12 miesięcy pakiety: Powitalny 9.90 zł , Podstawowy 28 zł, Komfortowy 38 zł

- do końca listopada 2009 Canal+ i opcje HD za friko

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpłatny wynajem dekoderów SD oraz Philips HD i PVR na cały okres użytkowania sprzętu PLUS !!!

- umowa na 13 miesięcy

- 12 miesięcy pakiety: Powitalny 9.90 zł , Podstawowy 28 zł, Komfortowy 38 zł PLUS !!!

- do końca listopada 2009 Canal+ i opcje HD za friko SŁABO oj SŁABO :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do końca września przy podpisaniu umowy obwiązuje bezpłatny wynajem dekoderów SD oraz Philips HD i PVR na cały okres użytkowania sprzętu :brawo:

 

Do tego oczywiście oferta Wrzesień Max:

 

- umowa na 13 miesięcy

- 12 miesięcy pakiety: Powitalny 9.90 zł , Podstawowy 28 zł, Komfortowy 38 zł

- do końca listopada 2009 Canal+ i opcje HD za friko

 

Pozdro 8)

 

Bardzo dobra promocja za 28 zł w tym 61 kanałów.Dekoder HD za free,multipakiet Canal+ w tym wszystkie HD do grudnia za darmo.Od od grudnia za 14,90 4x HD.Kto ma odbór z Astry TVP HD,TVP Sport i TVP Historia :) więc za 42,90 mozna mięć niezłą oferte z Dekoder PVR i kanałami HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kOlego cyfratv dzwoniłem przed chwilą na infolinię C+ i powiedział mi Pan ze takiej promocji juz nie była w sierpniu?

 

A to zobacz na stronę www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html

Na tej stronie jest info o tej promocji, która trwa do 27 września i zwie się CYFRA+ MAX 2009

 

Z takiej promocji można skorzystać do niedzieli 27 września 2009 w sklepie

AUCHAN Warszawa-Piaseczno

ul. Puławska 46

Pon-Piątek 12.00-20.00

Sob-Niedziela 10.00-18.00

tel. 22 716-74-75

 

Wydaje mi si, że wszystkie dane podałem, jakby ktoś był zainteresowany tą promocją, jest bardzo ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła promocja ale... Dali ją aby nałapać jeleni przed świętami bo wtedy dopiero będzie się działo. :wink:

Oby tylko Ci co czekają na atrakcyjne promocje przed świętami nie okazali się łosiami? :D Może ktoś w Cyfrze policzył że zamiast nałapać X abonentów na promocje 50%, bardziej opłaca się zdobyć tylko Y abonentów w promocji 25%. A może wystarczy Z abonentów zdobytych bez promocji? Ludzie i tak dużo kupują przed świętami wiec czy jest promocja czy jej nie będzie iluś tam i tak kupi Cyfrę. Platformy cały czas nie mogą jechać na promocjach, na czymś muszą zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...