Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez wierze cyfra.tv.pytanie jest tylko czy od razu pojda z grubej rury i dadzą promocje świąteczną juz teraz(tzn po weekendzie) czy jednak przeczekają jeszcze ze 2 tygodnie i wtedy dadzą promocje świąteczną.ale moim zdanie juz teraz mogliby dac tą promocję swiąteczną.Zresztą podobnie było w promocji bożonarodzeniowej (też zaczęła sie miesiąc wcześniej),ale jak będzie zobaczymy juz niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od jutra:

 

1. WSZYSTKIE PAKIETY - z rabatem 30% przez okres 10 miesięcy

 

2. OPCJE PREMIUM - z rabatem 30% przez okres 10 miesięcy

 

4. WSZYSKIE OPCJE HD - z rabatem 30% przez okres 10 miesięcy

 

5. HBO Digital - z rabatem 30%przez okres 10 miesięcy

 

Opłata uzupełniająca dla wszystkich pakietów i opcji – GRATIS

 

6. DEKODERY

 

● WYNAJEM: - SD - BEZPŁATNE UŻYTKOWANIE PRZEZ CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY O

ABONAMENT DO WSZYSTKICH PAKIETÓW

 

- HD I PVR NA WYNAJEM Z RABATEM 30% PRZEZ OKRES 10 MIESIĘCY

 

● NA SPRZEDAŻ: Mediasat i Philips DSX – 1 zł, Philips DSR 3201, Strong, Pace i Thompson – 99 zł, Philips HD – 499 zł

 

7. DŁUGOŚĆ UMÓW - 13 I 18 MIESIĘCY – DO WYBORU

 

(P.S. Była pomyłka w procedurach ale już dosłali korektę, poprzednia wersja była zbyt cudowna aby była realna 8) )

 

A co będzie na same święta to zobaczymy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ceny są porównywalne do tej promocji co jest teraz

Chyba nie zupełnie, zauważ, że @cyfra.tv nie pisze "rabat 30%" tylko "za 30%"...

 

Ostro Cyfra zagrywa, nie ma co :brawo:

Czekałem na jakąś promocję n-ki, ale chyba nową umowę znowu z Cyferką podpiszę :)

 

A co będzie na same święta to zobaczymy 8)

No korzystniej chyba już być nie może ;)

 

 

Edit.: Widzę już, że @cyfra.tv poprawił "za 30%" na "z rabatem 30%", więc strasznej rewelacji już nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz .ja poczekam do świąt. oferta powinna być lepsza.ale o ile to nie wiem,ale cos tak czuje że może być cos takiego jak oferta noworoczna.

cyfra.tv-a na multipakiet też coś zmienili czy zostaje po staremu ,czyli z 5 miesiącami z 50% rabatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunek HD jest do wykupu za 499/199. Ta niższa cena jeśli bierze się promocję Wiosna z HD. To chyba nie ta promocja o której tu piszemy, podejrzewam że jest to promocja tylko na cenę tunera bez zniżek na pakiety (tak samo było w jesieni - była promocja Jesień z HD). Tylko cena była wówczas 149zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja abonentów takich jak ja, czyli objętych obecnie wszelkimi promocjami? Tzn. chodzi mi o to, czy w końcu mogę przejść np. z pakietu Komfortowego na Komfortowy+ bez utraty promocji?? Zaczyna mnie irytować ta sytuacja... O ile dobrze pamiętam, w regulaminie promocji jest taki zapis, że jeśli jestem objęty promocją to mogę przejść bez utraty jej tylko na wyższe pakiety. A jakby nie patrzeć, Komfortowy+ jest jednak wyższym pakietem od Komfortowego... :wink:

Proszę o odpowiedź... dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon ,ja mam podobnie.Promocja 50% zniżki na pakiet komfortowy kończy mi się z końcem lipca.Jak dzwoniłem w styczniu to konsultant powiedział mi ,że jak chce przejść na komfortowy+ to stracę promocję.Więc odpuściłem.Teraz nawet sam nie wiem,czy od 16 marca dołożą nam tj: tym co mają podstawowy lub komfortowy odpowiednio kanały Kino Polska i KinoPolska i Filmbox,bo z tego co pisze na stronie Cyfry to do pakietów z +. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunek HD jest do wykupu za 499/199. Ta niższa cena jeśli bierze się promocję Wiosna z HD. To chyba nie ta promocja o której tu piszemy, podejrzewam że jest to promocja tylko na cenę tunera bez zniżek na pakiety (tak samo było w jesieni - była promocja Jesień z HD).

Cena obowiazuje do kazdego pakietu ?

Jesli tak.,... to bylo by ciekawe. Zamierzam kupic Powitalny + Multipakiet. Tak bym kupil ten tuner z powitalnym za 199 a nie z multipakietem za 499.

Kombinuje, jak kon pod gore... ale chce wydac jak najmniej ... nie zajmuje sie szperaniem i ten tunek by mi wystarczyl....

Ide szukac jakiegos regulaminu na cyfraplus.pl ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...